Singapur

Singapur

Son dakika singapur haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan singapur gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan singapur haber sayfamızda...

Singapur

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.746 singapur haberi bulunmuştur.
Kim Jong-Un'a suikast planı ifşa oldu! Kuzey Kore, ABD ve Güney Kore'li ajanları suçladı
Kim Jong-Un'a suikast planı ifşa oldu! Kuzey Kore, ABD ve Güney Kore'li ajanları suçladıKuzey Kore liderine suikast düzenlemek için biyokimyasal kullanmayı amaçlayan ayrıntılı girişimin detayları ilk kez ortaya çıktı. Suikast planı, Kim'i öldürmeye yönelik şimdiye kadarki en yakın girişim olarak kayıtlara geçti.
29.11.2023Dünya
Sabancı’dan ‘yeşil hidrojen’e yatırım
Sabancı’dan ‘yeşil hidrojen’e yatırımSabancı Holding’in Kurumsal Girişim Sermayesi Fonu Sabancı Ventures, son yatırımını hidrojen depolama ekipmanı üreticisi GRZ Technologies SA’ya (GRZ) yaptı.
28.11.2023Ekonomi
İsviçre merkezli şirkete Türkiye’den yatırım
İsviçre merkezli şirkete Türkiye’den yatırımSabancı Holding’in Kurumsal Girişim Sermayesi Fonu Sabancı Ventures, İsviçre merkezli hidrojen depolama ekipmanı üreticisi GRZ Technologies SA’ya (GRZ) yatırım yaptığını duyurdu.
27.11.2023Milliyet Enerji
Nisarga Sanat Merkezi
Nisarga Sanat MerkeziWallmakers tasarımı Nisarga Sanat Merkezi, müzisyen bir ailenin sanat ve kültür etkinlikleri için izleyicilerle bir araya gelebilecekleri ve etkileşimde bulunabilecekleri bir topluluk ikametgahı oluşturma girişimi olarak ortaya çıkmış.
27.11.2023Mimarlık
Milliyet mimarlık ile yenilikçi projeler
Milliyet mimarlık ile yenilikçi projelerMilliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, 26 Kasım tarihinde yayınlanan sayısında güncel tasarım ve inovasyon içeriklerini okurlarıyla buluşturuyor.
24.11.2023Mimarlık
En iyiler listesinde İstanbul 19’uncu
En iyiler listesinde İstanbul 19’uncuKentsel uzmanlık kuruluşu Resonance Consultancy’nin yaşanabilirlik, sevilebilirlik ve refah düzeyini kriter alarak yaptığı analize göre, Londra dünyanın en iyi şehri, İstanbul ise 19. sırada.
23.11.2023Gündem
Havada devler liginde tek başına Fas’a denk
Havada devler liginde tek başına Fas’a denkTürk Hava Yolları (THY) dünyanın en büyük 7 havayolu şirketinden biri olma yolunda. THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, 2033’e kadar uçak sayılarının 810’a, Türk ekonomisine katkılarının da 141 milyar dolara çıkacağını belirterek, “THY, ekosistemiyle, Fas kadar üretim yapacak” dedi.
20.11.2023Ekonomi
Görenler 'Gerçek Shrek' dedi! Hastalığı akılalmaz bir deve dönüştürdü
Görenler 'Gerçek Shrek' dedi! Hastalığı akılalmaz bir deve dönüştürdüDünya güzeli bir bebek olarak dünyaya gelmesi dolayısıyla 'melek' lakabını aldı. Ancak 17 yaşında yakalandığı hastalık bütün yaşamının değişmesine neden oldu. Elleri ve ayakları sebebi anlaşılmaz şekilde şişiyordu. Hastalığı nedeniyle gerçek anlamda bir deve dönüşmesiyle ise yaşamında yepyeni bir sayfa açıldı.
18.11.2023Yaşam
Şirketler lider kadroları güçlendiriyor
Şirketler lider kadroları güçlendiriyorTürkiye'nin önde gelen şirketleri yönetici kadrolarını belirlemeyi sürdürüyor. Şirketler kurumsal hedeflerine yönelik atamalarını devam ettirdi.
Ülkeler arası aşk! Singapur, Türkiye, Avustralya ve Bangladeş’te düğün töreni
Ülkeler arası aşk! Singapur, Türkiye, Avustralya ve Bangladeş’te düğün töreniOrdulu Erhan Yılmaz ile Bangladeşli Fatema Khandakar, Singapur’da 3 gün süren bir düğün yaptı. Türkiye’ye dönen çift Türk geleneklerine göre düğün yapıldı. İlerleyen günlerde ise Avustralya’da ve önümüzdeki yıl Bangladeş’te de düğün gerçekleştirecek.
5.11.2023Haberler
Ülkeler arası aşk! Singapur, Türkiye, Avustralya ve Bangladeş’te düğün töreni
Ülkeler arası aşk! Singapur, Türkiye, Avustralya ve Bangladeş’te düğün töreniOrdulu Erhan Yılmaz ile Bangladeşli Fatema Khandakar, Singapur’da 3 gün süren bir düğün yaptı. Türkiye’ye dönen çift Türk geleneklerine göre düğün yapıldı. İlerleyen günlerde ise Avustralya’da ve önümüzdeki yıl Bangladeş’te de düğün gerçekleştirecek.
5.11.2023Gündem
Hoş geldin ikinci yüzyıl!
Hoş geldin ikinci yüzyıl!Hukukun üstünlüğünün söz konusu olduğu bir ortamda yeşil ekonomiye dayalı bütünsel kalkınma, teknoloji odaklı yüksek katma değerli üretim, Ar-Ge, tasarım ve dijitalleşme, verimlilik ve ölçek ekonomisi, nitelikli eğitim ve nitelikli insan gücü cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında önceliklerimiz olmalı.
31.10.2023Ekonomi
Çin'in eski başbakanı Li Keqiang hayatını kaybetti
Çin'in eski başbakanı Li Keqiang hayatını kaybettiÇin devlet medyası, ülkenin en önde gelen siyasi figürlerinden olan, eski başbakan Li Keqiang’ın geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğini duyurdu.
27.10.2023Dünya
Ziraat Kulelerine uluslararası ödül
Ziraat Kulelerine uluslararası ödülİstanbul Finans Merkezi’nde yer alan Ziraat Kuleleri, uluslararası bir ödül aldı.
27.10.2023Ekonomi
Çay ve kahve uzun ömrün anahtarı
Çay ve kahve uzun ömrün anahtarıYeni bir araştırma günde 4 fincan kahve veya çay içmenin orta yaşta uzun ömürlülüğün anahtarı olabileceğini ortaya koydu.
26.10.2023Sağlık
Miyopa karşı açık hava! 'En az 1 saat güneş ışığı gelişim riskini azaltıyor'
Miyopa karşı açık hava! 'En az 1 saat güneş ışığı gelişim riskini azaltıyor'Görme bozuklukları, teknolojinin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesiyle birlikte artık daha sık karşılaşılan bir rahatsızlık türü. Çocuklarda da bu rahatsızlıkların arttığını belirten uzmanlar en az 1 saat güneş ışığının yararlarına dikkat çekiyor.
14.10.2023Genel Sağlık
Singapur'dan Türkiye'ye yoğun talep
Singapur'dan Türkiye'ye yoğun talepSingapur Havayolları, Türkiye uçuşlarında yüzde 100 doluluk oranına ulaşarak büyük başarı yakaladı. Singapur Havayolları Türkiye Müdürü Hong Yao Hu, haftalık 4 frekans olan İstanbul uçuşlarını artırmak istediklerini belirterek, "Büyük havalimanları, rahatlıkla kapasiteyi artırmak ya da bir uçuş planlamak için avantaj. O açıdan İstanbul Havalimanı da çok büyük avantaj sağlıyor" dedi.
12.10.2023Ekonomi
İsrail için casusluk iddiası! Facebook'tan dedektif ilanı... MİT'e sorulacak
İsrail için casusluk iddiası! Facebook'tan dedektif ilanı... MİT'e sorulacakİsrail İstihbarat Servisi adına Türkiye'de ikamet eden veya bazı kişilerin hassas verilerini toplayarak takiplerini yaptığı ileri sürülen Selçuk Küçükkaya ve sahada fotoğraflama ve araştırma yapanlardan oluşan 16 sanığın yargılandığı davada yeni bir gelişme yaşandı.
11.10.2023Gündem
Citigroup, Çin'deki portföyünü HSBC'ye sattı
Citigroup, Çin'deki portföyünü HSBC'ye sattıCitigroup müşteriler, yönetim altındaki varlıklar ve mevduatlar dahil olmak üzere Çin tüketici varlık portföyünü HSBC Holdings'e satmayı kabul ettiğini duyurdu.
9.10.2023Uzmanpara
E-ihracatta güncel devlet teşvikleri! Dünya kadar destek var!
E-ihracatta güncel devlet teşvikleri! Dünya kadar destek var!E-ihracatçı unvanı kazanan şirketler, güncellenen tutarlarıyla çok sayıda devlet teşviğinden yararlanabiliyor. E-ihracatçılar, işlerini tanıtmak için girdikleri yurtdışı platformlarda, tıklanıp üst sıralara çıktıkları reklamlar için destek alıyor...
100 milyon dolar! Taylor Swift filminin ön satışı rekor kırdı
100 milyon dolar! Taylor Swift filminin ön satışı rekor kırdı12 Grammy ödülü sahibi Taylor Swift'in turne filmi, Sam Wrench'in yönettiği 'Taylor Swift: The Eras Tour', sinemada gösterime girmeden ön bilet satışlarında 100 milyon dolar hasılatı aştı. Eras'ın, Kasım 2024’te sona erdiğinde 'tüm zamanların en yüksek hasılat yapan konser turu' olacağı öngörülüyor.
7.10.2023Cadde
Baraja GES, çatıya hasat, yola asfalt
Baraja GES, çatıya hasat, yola asfaltMilliyet, kuraklığın yaşandığı, barajlarında dibin görüldüğü İstanbul’da tasarruf çağrısı dışında su kaybının önlenmesi için neler yapılması gerektiğini uzmanlarına sordu. Barajlardaki buharlaşmaya karşı GES projesi öneren uzmanlar, yağmur hasadı projelerinin yaygınlaştırılmasını, yağmur suyu geçirimli beton veya asfalt döşenmesini öneriyor.
29.09.2023Gündem
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye Cevapları
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye CevaplarıA Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.09.2023Oyun
Polonya'dan Almanya'ya 'İç işleri' suçlaması
Polonya'dan Almanya'ya 'İç işleri' suçlamasıPolonya Dışişleri Bakanı Zbigniew Rau, Almanya’yı içişlerine karıştıklarını öne sürerek eleştiride bulundu.
25.09.2023Dünya
65 Nerenin Telefon Kodu? +65 Hangi Ülkeye Ait?
65 Nerenin Telefon Kodu? +65 Hangi Ülkeye Ait?Dünya üzerinde birçok ülke bulunur. Ülkelerin her biri birer telefon koduna sahiptir. Ülke kodları yurtdışından gelen aramaların hangi ülkeden yapıldığını gösterir. Bütün ülke kodları herkes tarafından bilinemeyebilir. Fakat bu kodları öğrenmek mümkündür. 65 numaralı telefon kodu da bunlardan birisidir. Peki, 65 nerenin telefon kodu? +65 hangi ülkeye ait? Sizler için bu konuyu detayları ile hazırladık.
25.09.2023Telefon Kodu

Benzer Haber Etiketleri

Singapur ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.