Sözleri

Sözleri

Son dakika sözleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sözleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sözleri haber sayfamızda...

Sözleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 33.858 sozleri haberi bulunmuştur.
Son dakika... Bahçeli'den İmamoğlu tepkisi: Gözümüzden kaçtığı sanılmasın!
Son dakika... Bahçeli'den İmamoğlu tepkisi: Gözümüzden kaçtığı sanılmasın!Milliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 'CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu bürokratlara değil İBB Belediye Başkanı'na kafa yormalıdır. Gözümüzden kaçtığı sanılmasın sipariş bir senaryo devrededir. İl il , ilçe ilçe gezmekteki amacı nedir? Bu belediye başkanının Yunanistan ziyaretine neden ihtiyaç duymuştur?' dedi.
19.10.2021Siyaset
Ali Güneş'ten duygu yüklü itiraf: 'Ne kadar yalnız olduğumu anladım'
Ali Güneş'ten duygu yüklü itiraf: 'Ne kadar yalnız olduğumu anladım'Bir dönem Fenerbahçe, Beşiktaş ve A Milli Takım'da forma giyen Ali Güneş, Emek Ege'nin sunduğu 'Kırılma Anı' programında çarpıcı açıklamalar yaptı.
19.10.2021Süper Lig
Erdoğan’dan ‘bürokrat’ açıklamasına suç duyurusu
Erdoğan’dan ‘bürokrat’ açıklamasına suç duyurusuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bürokratlara yönelik açıklaması hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.
19.10.2021Siyaset
Türk atasözü ve Orhan Pamuk’tan alıntı uzayda
Türk atasözü ve Orhan Pamuk’tan alıntı uzaydaAmerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) 12 yıl görev yapacak uzay aracı Lucy’i 16 Ekim’de fırlattı.
19.10.2021Dünya
Üç Kuruş ne zaman başlıyor? Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ve konusu! Yeni fragman...
Üç Kuruş ne zaman başlıyor? Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ve konusu! Yeni fragman...Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un başrollerde yer aldığı Üç Kuruş dizisinin ilk fragmanı yayımlandı. Dizi severler 'Üç Kuruş dizisi ne zaman başlıyor?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, Üç Kuruş oyuncuları...
18.10.2021Cadde
Atarlı Sözler 2021: Kısa, Etkileyici, Anlamlı, Giderli, Laf Sokucu Kapak Sözler
Atarlı Sözler 2021: Kısa, Etkileyici, Anlamlı, Giderli, Laf Sokucu Kapak SözlerSon dönemlerde sosyal medya platformlarında sıklıkla karşımıza çıkan konulardan birisi de sözler. Sevgiliye veya arkadaşa atarlı sözler bu platformlarda paylaşılıyor. Kırgınlıklarını, kızgınlıklarını dile getirmek isteyenler genellikle fotoğraflarının altında veya resimli bir şekilde sosyal medya mecralarında paylaşıyor. Kişinin çeşitli duygu ve hal durumunu dile getirdiği bu atarlı ve giderli sözler WhatsApp’ta durum sözleri olarak da kullanılıyor. Eğer siz de sosyal medya platformlarında paylaşmak için kısa, etkileyici, anlamlı, giderli kapak sözler arıyorsanız “Atarlı Sözler 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Güzel Sözler
Deyimler ve Anlamları Sözlüğü: Kısa ve Kalıplaşmış En Çok Kullanılan Deyim Örnekleri
Deyimler ve Anlamları Sözlüğü: Kısa ve Kalıplaşmış En Çok Kullanılan Deyim ÖrnekleriKalıplaşmış söz öbekleri olarak da bilinen deyimler kendilerine özgü anlamlar taşır. İfadelerin daha zengin ve kapsamlı aktarılmasına büyük olanak sağlayan deyimler özellikle ilk öğretim derslerinde sıklıkla karşılaşılan konulardan bir tanesidir. Türkçe’de oldukça fazla bulunan deyimlerin birden fazla anlamları bulunmaktadır. Bazı deyimlerin anlamı kolayca anlaşılabilse de bazılarınınkini anlamak zor olabiliyor. Kısa ve kalıplaşmış deyimler, anlamları ve örnekleri için içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Eğitim
WhatsApp Durum Sözleri 2021: WhatsApp Hakkımda, Biyografi ve Profil için En Güzel Anlamlı Durum Sözleri
WhatsApp Durum Sözleri 2021: WhatsApp Hakkımda, Biyografi ve Profil için En Güzel Anlamlı Durum SözleriGünümüzün ayrılmaz parçası haline gelen anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Hem mesajlaşma, hem görüntülü hem de sesli görüşme imkanı sağlayan WhatsApp’ta durum paylaşma özelliği de bulunuyor. Kullanıcıları sıklıkla WhatsApp hakkımda, biyografi ve profillerinde durum sözleri paylaşıyor. WhatsApp durum özelliği için kısa, uzun, etkileyici ve anlamlı onlarsa sözler bulunuyor. WhatsApp hakkımda, biyografi ve profil için kısa, uzun ve anlamlı durum sözleri için “Whatsapp Durum Sözleri 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Güzel Sözler
Damar Sözler 2021 - Sevgiliye ve Arkadaşa En Ağır, Anlamlı, Etkileyici, Duygusal, Kısa ve Uzun Damar Sözler
Damar Sözler 2021 - Sevgiliye ve Arkadaşa En Ağır, Anlamlı, Etkileyici, Duygusal, Kısa ve Uzun Damar SözlerSosyal medya platformlarında sıklıkla karşımıza çıkan konulardan bir tanesi de hiç şüphesiz damar sözler. Sevgiliye veya arkadaşa olan kırgınlık, kızgınlıkların tercüme edilmesi için paylaşılan damar sözler kişinin içinde bulunduğu çeşitli hal ve duygularını yansıtır. Damar sözler duygularını, düşüncelerini, kırgınlıklarını ve kızgınlıklarını yansıtmakta zorlanan kişiler için vazgeçilmezdir. Sevgiliye ve arkadaşa en ağır, anlamlı, etkileyici, duygusal kısa ve uzun sözler için “Damar Sözler 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Güzel Sözler
Laf Sokucu Kapak Sözler 2021: Arkadaşa, Sevgiliye En İyi, Ağır, Anlamlı, Komik, ve Kısa Laf Sokucu Sözler
Laf Sokucu Kapak Sözler 2021: Arkadaşa, Sevgiliye En İyi, Ağır, Anlamlı, Komik, ve Kısa Laf Sokucu SözlerSevgilisi veya arkadaşına kırılan veya kızan kişiler bazen duygularını tercüme etmekte zorlanabilir. Karşısındaki kişiye duygularını, kırıldığını belli etmek için laf sokucu kapak sözlere başvurur ve bu sözleri özellikle günümüzde en çok kullanılan Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya mecralarında paylaşır. Pek çok kişi kızdığı arkadaşına veya sevgilisine laf sokucu kapak sözler için derin bir araştırmaya girer. Arkadaşa, sevgiliye en iyi, ağır, anlamlı, komik, ve kısa laf sokucu sözler için “Laf Sokucu Kapak Sözler 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Güzel Sözler
Anlamlı Sözler 2021: Sevgiliye En Güzel, Duygusal, Romantik, Etkileyici Kısa Özlü Sözler
Anlamlı Sözler 2021: Sevgiliye En Güzel, Duygusal, Romantik, Etkileyici Kısa Özlü SözlerSevgiliye, eşe ve arkadaşlara sevgi göstermek için kullanılan en çok şeylerden birisi de sözlerdir. Duygularını açık açık karşısındaki kişiye belli edemeyenler veya utananlar kısa, uzun, duygusal ve anlamlı sözler ile içinden geçenleri tercüme edebilirler. Bunun yanı sıra anlamlı ve güzel sözler sosyal medya ortamında da sıkça paylaşılır. Sosyal medyada da düşünce ve duygularını paylaşmak isteyenler resimli veya resimsiz en güzel anlamlı sözleri tercih ederler. Sevgiliye en güzel, duygusal, romantik, etkileyici kısa ve uzun özlü sözler için “Anlamlı Sözler 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Güzel Sözler
Instagram Biyografi Sözleri 2021: En Güzel, Havalı, Kısa, İngilizce Instagram Bio Sözleri
Instagram Biyografi Sözleri 2021: En Güzel, Havalı, Kısa, İngilizce Instagram Bio SözleriDünyanın en popüler sosyal medya platformlarından İnstagram kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Instagram kullanıcılarının başka bir kişinin profile baktığında ilk dikkat ettiği şeylerden bir tanesi de biyografi oluyor. Instagram biyografisi kullanıcı adının altında yer alan küçük alandır. Kişiler kendilerine ait iş unvan bilgilerini paylaşabildiği gibi kısa, havalı, anlamı biyografi sözleri ile dikkat çekebilir. Arkadaşa, sevgiliye ithafen anlamlı ve etkileyici sözler paylaşılır. En güzel, havalı, kısa İnstagram bio sözleri için “Instagram Biyografi Sözleri 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Sosyalmedya
Cengiz Ünder: "Galatasaray maçında sonuç farklı olabilirdi"
Cengiz Ünder: "Galatasaray maçında sonuç farklı olabilirdi"Sezon başında Marsilya'ya transfer olan ve performansıyla taraftarların sevgisini kazanan Cengiz Ünder, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
18.10.2021Fransa Ligue 1
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Dini Sözler 2021: En Güzel Resimli, Anlamlı, Etkili, İslami, Kısa ve Uzun Dini Sözler
Dini Sözler 2021: En Güzel Resimli, Anlamlı, Etkili, İslami, Kısa ve Uzun Dini Sözlerİslam aleminin mübarek günlerinden olan Cuma günler, kandil ve bayram gibi dini günler için anlamlı sözler uzaktaki sevdikleriniz için mesaj yoluyla iletmek için en güzel yöntemlerden bir tanesidir. Sosyal medya platformları veya anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden resimli diniz sözler iletilebilir. Dini sözler sadece özel günlerde değil kişinin kendi maneviyatını da zenginleştirir. Dini sözleri okuyarak aradığınız huzuru bulabilir ve bunu yakınlarınızla paylaşarak onların da huzur dolmasını sağlayabilirsiniz. En güzel resimli, anlamlı, etkili, İslami, kısa ve uzun dini sözler için “Dini Sözler 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Güzel Sözler
Aşk Sözleri 2021: Sevgiliye Duygusal, Romantik, Anlamlı Kısa ve Uzun Aşk Mesajları
Aşk Sözleri 2021: Sevgiliye Duygusal, Romantik, Anlamlı Kısa ve Uzun Aşk MesajlarıAşk herkesin hayatında en az yaşadığı bir duygu durumudur. Karşıdaki kişiye yakınlık, bağlanma, güven gibi hisleri de beraberinde getirir. Aşkı tarif etmek zordur. Duyguları dile getirmeye en çok yardımcı olan şeyler belki de sözlerdir. Kalıba sığmayan aşkın tarifini en güzel sözler anlatır. Sevgiliye gönderilebilecek romantik, duygusal veya etkileyici aşk mesajları ilişkiyi ve aradaki bağın daha da güçlenmesine yardımcı olabilir. Sevgiliye duygusal, romantik, anlamlı, etkileyici kısa, uzun en güzel aşk mesajları için ‘Aşk Sözleri 2021’ içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Güzel Sözler
Mathieu Valbuena'ya şantaj davasında Karim Benzema'ya hapis şoku!
Mathieu Valbuena'ya şantaj davasında Karim Benzema'ya hapis şoku!2015 yılında Fransa Milli Takımı'ndan arkadaşı Mathieu Valbuena'ya şantaj yaptığı gerekçesiyle uzun süre milli takıma çağrılmayan ve EURO 2020 öncesi aday kadroya davet edilen Karim Benzema yeniden yargılanacak. Karim Benzema dışında 4 isim daha hapis cezasıyla karşı karşıya. İşte detaylar...
Serhat Akın: Fenerbahçe'nin sahadan çekilmesi lazımdı
Serhat Akın: Fenerbahçe'nin sahadan çekilmesi lazımdıFenerbahçe'nin eski futbolcularından Serhat Akın, Trabzon'da oynanan mücadeleyi değerlendirdi.
18.10.2021Fenerbahçe
‘Berceste’ zamanı
‘Berceste’ zamanıHAT ve tezhip sanatçısı Muhammet Mağ’ın 11 eserinden oluşan yeni sergisi, Üsküdar’da açıldı.
18.10.2021Cadde
Son dakika haberleri: Uğurcan Çakır'dan Altay Bayındır sözleri
Son dakika haberleri: Uğurcan Çakır'dan Altay Bayındır sözleriTrabzonspor’un kaptanı Uğurcan Çakır, Fenerbahçe maçını kazandıkları için mutlu olduklarını belirterek, “Namağlup şekilde ilerliyoruz. Bu maçın anlam kazanması için Göztepe maçını yenmemiz gerekiyor. Bir şeyler söylemek için daha çok erken ama her maçtan galip ayrılmak istiyoruz” dedi.
17.10.2021Trabzonspor
Mevlid Kandili mesajları anlamlı 2021: En güzel, en özel, resimli Kandil mesajları ve sözleri...
Mevlid Kandili mesajları anlamlı 2021: En güzel, en özel, resimli Kandil mesajları ve sözleri...Bugün Mevlid Kandili... Son peygamber Hazreti Muhammed'in doğum günü olan Mevlid Kandili, bugün idrak ediliyor. Bu nedenle İslam alemi bu hayırlı günde en güzel mesajları birbirleriyle paylaşıyor. Biz de sizler için en özel, resimli Kandil mesajları ve sözlerini derledik.
17.10.2021Gündem
En farklı Mevlid Kandili mesajları 2021 & Kandil mesajları için dualı, ayetli, resimli mesajlar ve sözler...
En farklı Mevlid Kandili mesajları 2021 & Kandil mesajları için dualı, ayetli, resimli mesajlar ve sözler...İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Mevlid Kandili gecesi Pazar gecesini Pazartesi'ye bağlayan gece eda edilecek. Binlerce müslüman camilerde veya evlerinde bu geceyi ibadet ile geçirecek. Kılınacak olan namazların ardından eller semaya açılacak ve dualar edilecek. Bu özel gecede sevdiklerinden uzakta olan vatandaşlar ailelerine sevdiklerine ve yakınlarına gönderebilecekleri en yeni, en farklı, resimli, dualı, kısa uzun mesaj seçenekleri ile onların yüzlerinde tebessüm olmaya çalışacak. İşte Mevlid Kandili mesajları için en yeni en farklı seçenekler...
17.10.2021Gündem
Zamanla İlgili Sözler: Doğru Zaman Yönetimi İle Sabır Ve Beklemek Üzerine Anlamlı Sözler
Zamanla İlgili Sözler: Doğru Zaman Yönetimi İle Sabır Ve Beklemek Üzerine Anlamlı SözlerZamanla ilgili sözler en çok kullanılan ve paylaşımı yapılan sözler arasındadır. Beklemenin, sabretmenin değeri ve zorluğu hakkındaki en gözleri öğrenerek kullanabilirsiniz. Sizlere zamanla ilgili sözler: doğru zaman yönetimi ile sabır ve beklemek üzerine anlamlı sözler arasından en anlamlılarını derledik.
16.10.2021Gündem
Yunus Emre Sözleri: Yunus Emre'nin Şiirlerinden Özlü Sözler Ve Aşk Üzerine Güzel Sözleri
Yunus Emre Sözleri: Yunus Emre'nin Şiirlerinden Özlü Sözler Ve Aşk Üzerine Güzel SözleriYunus Emre Sözleri en bilinen, en çok paylaşılan ve beğenilen sözlerdir. Sizde Yunus Emre Sözlerinipaylaşarak duygularınızı anlatabilirsiniz. Sizler için Yunus Emre sözleri: Yunus Emre'nin şiirlerinden özlüsözler ve aşk üzerine güzel sözlerini derledik.
16.10.2021Gündem
Yorgunluk Sözleri: Kırgınlık Ve Duygusal Yorgunluk İle İlgili En Anlamlı Sözler
Yorgunluk Sözleri: Kırgınlık Ve Duygusal Yorgunluk İle İlgili En Anlamlı SözlerHer insan mutlu olmak, sevmek, sevilmek, neşeli olmak ve tüm pozitif olan duyguları yaşamak ister.Fakat hayatta olumsuz duygular da bulunmaktadır. Duygusal yorgunluk, kırgınlık gibi duygulardayaşanmaktadır. Yaşanılan yorgunluk ve kırgınlığı belirtilebilmesi için kullanılacak yorgunluk ile ilgilisözler nelerdir? Duygularımıza tercüman olabilecek olan yorgunluk sözleri nelerdir? İşte yorgunluklailgili en iyi sözler.
16.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

2021sözlerSüper Ligfutbolanlamlı

Sözleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.