Sütçü İmam Üniversitesi

Sütçü İmam Üniversitesi

Son dakika Sütçü İmam Üniversitesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sütçü İmam Üniversitesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sütçü İmam Üniversitesi haber sayfamızda...

Sütçü İmam Üniversitesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 572 sütçü imam üniversitesi haberi bulunmuştur.
'Türkiye ile birlikte geleceğe yürümenin bahtiyarlığı içindeyiz'
'Türkiye ile birlikte geleceğe yürümenin bahtiyarlığı içindeyiz' Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, “Güçlü ve yeni Türkiye Yüzyılı’nda, emin adımlarla Türkiye Cumhuriyeti milli savunma sanayi gibi büyük projeleri başarırken, Doğu Akdeniz'de bağımsız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve mavi vatanda ve göklerde hava sahasında büyük milletimizin ulusal ve milli çıkarları bakımından birlikte geleceğe yürümenin bahtiyarlığı ve mutluluğu içerisindeyiz” açıklamasını yaptı.
12.02.2024 Dünya
Üniversiteler depremzedeler için kenetlendi
Üniversiteler depremzedeler için kenetlendi Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin ardından üniversiteler deprem bölgesini yeniden ayağa kaldırmak için seferber oldu.
7.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yıl sonuna kadar 200 bin konut teslim edeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yıl sonuna kadar 200 bin konut teslim edeceğiz Kahramanmaraş'ta 'Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çağlayan Adliyesi'nde gerçekleştirilen terör saldırısına ilişkin ilk açıklamayı yaptı. Hatay'daki sözlerine ilişkin de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birileri Hatay'da söylediğimiz hükümet ve yerel yönetimlerin işbirliğine işaret ettiğimiz ifadelerin üzerinde tepiniyor. Yıllardır şu hakikati sürekli dikkate getiriyoruz. Hükümet olarak biz tüm belediyelere bütçeden almaları gereken payı eksiksiz gönderdik." ifadelerini kullandı.
6.02.2024 Haberler
Kahramanmaraş'ta hareketli gece! Koçbaşı ile kapıyı kırdılar
Kahramanmaraş'ta hareketli gece! Koçbaşı ile kapıyı kırdılar Kahramanmaraş’ta iki grup arasında çıkan kavgada O.A., 2 kişiyi av tüfeği ile vurup, kaçtı. Soruşturma sürüyor.
12.11.2023 Gündem
Milyonda bir görülen hastalık! 'Kalbine delik açıp, tünel oluşturduk'
Milyonda bir görülen hastalık! 'Kalbine delik açıp, tünel oluşturduk' Kahramanmaraş’ta milyondan bir görülen, kirli ve temiz kanı kalbinde birbirine karışan Hasan Hüseyin Daşçı (19), kalp zarından yapılan tünelle sağlığına kavuştu.
15.10.2023 Gündem
Kahramanmaraş'ta 5 kişinin öldüğü kamyon faciasının nedeni belli oldu!
Kahramanmaraş'ta 5 kişinin öldüğü kamyon faciasının nedeni belli oldu! Feci kaza Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde yaşandı. Freni boşalan bir kamyon cenaze namazı kılanların arasına daldı. Kazada 5 kişi hayatını kaybederken 25 kişi yaralandı. Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer kazanın nedeniyle ilgili açıklama yaptı.
9.09.2023 Gündem
Deprem bölgesinde uzaktan eğitim kararı
Deprem bölgesinde uzaktan eğitim kararı Üniversiteler 2 Ekim’de açılmaya hazırlanırken deprem bölgesindekilerden teker teker uzaktan eğitim kararı gelmeye başladı.
6.09.2023 Eğitim
Depremden kurtulan ilk robot: Pepper
Depremden kurtulan ilk robot: Pepper Türkiye’de 6 Şubat’ta gerçekleşen depremlerin merkezi olan Kahramanmaraş’ta binlerce insan enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi ve yaralandı.
9.08.2023 Eğitim
Gözler dünyadaki bu yere çevrildi! Orta Çağ hastalığı hortladı, vücudu sarıyor
Gözler dünyadaki bu yere çevrildi! Orta Çağ hastalığı hortladı, vücudu sarıyor Bazı hastalıkların tarihin tozlu sayfalarına gömüldüğü düşünülür oysa yapılan açıklama gözleri 'Orta Çağ hastalığı'na çevirdi. Dünyada sadece bir noktada neredeyse bildirilen her 5 vakadan 1'inde cüzzama rastlanıyor. Endemik hale gelerek endişe yaratan hastalığa dair bilim insanlarının ortaya koyduğu bilgiler ise oldukça dikkat çekici.
2.08.2023 Dünya
Sağlıkçının elmacık kemiğini kıran hasta yakınının cezası belli oldu
Sağlıkçının elmacık kemiğini kıran hasta yakınının cezası belli oldu Kahramanmaraş’ta sağlık teknikeri Serhat İğci'ye (34) tekme-tokat saldırarak elmacık kemiğini kıran hasta yakını Veli Günal (28),’In cezası belli oldu.
23.07.2023 Gündem
Bakan Bak gençlerle buluştu! 'Hep hayalimizin peşinden koştuk'
Bakan Bak gençlerle buluştu! 'Hep hayalimizin peşinden koştuk' Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Adıyaman temaslarının ardından Kahramanmaraş’a geldi.
19.07.2023 Gündem
Ünlü oyuncu Ashley Judd deprem bölgesinde!
Ünlü oyuncu Ashley Judd deprem bölgesinde! ABD'li oyuncu Ashley Judd, 6 Şubat'ta yaşanan depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş’ı ve yaşanan felakette büyük bir yıkım yaşayan Hatay'ı ziyaret etti. Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu İyi Niyet Elçisi olan Judd, depremzede kadınlarla ilgilendiği anları sosyal medya hesabından paylaştı.
17.07.2023 Cadde
Bariyere çarpan otomobil ikiye bölündü
Bariyere çarpan otomobil ikiye bölündü Kahramanmaraş'ta kontrolden çıkarak bariyere çarpan otomobil ikiye bölündü, sürücüsü M.D. ağır yaralandı.
26.06.2023 Haberler
Bariyere çarpan otomobil ikiye bölündü
Bariyere çarpan otomobil ikiye bölündü Kahramanmaraş'ta kontrolden çıkarak bariyere çarpan otomobil ikiye bölündü, sürücüsü M.D. ağır yaralandı.
26.06.2023 Gündem
Türkiye Basketbol Federasyonu, 12 DABO ile Kahramanmaraş’ta
Türkiye Basketbol Federasyonu, 12 DABO ile Kahramanmaraş’ta Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yöneticileri, milli sporcular, kadın ve erkek liglerinde mücadele eden takımların yöneticileri, Kahramanmaraş’ı ziyaret ederek12 Dev Adam Basketbol Okulları Etkinliği ile 3x3 Basketbol Turnuvası’nı takip etti.
5.05.2023 Basketbol
Bakan Soylu: Bir yıl içerisinde çadırdan konteynere, konteynerden de eve geçeceğiz
Bakan Soylu: Bir yıl içerisinde çadırdan konteynere, konteynerden de eve geçeceğiz İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bulgaristan Hak ve Özgürler Hareketi Partisi Genel Başkanı Mustafa Karadayı ile birlikte Kahramanmaraş'ta depremzedelerle iftar yaptı. Soylu, depremzedeleri hiçbir zaman yalnız bırakmayacaklarını belirterek, "Nasıl evden çadıra geçmişsek, Allah nasip edecek 1 yıl içerisinde hep birlikte çadırdan konteynere, konteynerden de eve geçeceğiz" dedi.
9.04.2023 Haberler
Bakan Soylu: Bir yıl içerisinde çadırdan konteynere, konteynerden de eve geçeceğiz
Bakan Soylu: Bir yıl içerisinde çadırdan konteynere, konteynerden de eve geçeceğiz İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bulgaristan Hak ve Özgürler Hareketi Partisi Genel Başkanı Mustafa Karadayı ile birlikte Kahramanmaraş'ta depremzedelerle iftar yaptı. Soylu, depremzedeleri hiçbir zaman yalnız bırakmayacaklarını belirterek, "Nasıl evden çadıra geçmişsek, Allah nasip edecek 1 yıl içerisinde hep birlikte çadırdan konteynere, konteynerden de eve geçeceğiz" dedi.
9.04.2023 Gündem
Bakan Kasapoğlu’ndan anlamlı açılış
Bakan Kasapoğlu’ndan anlamlı açılış Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kahramanmaraş’taki konteynerkentte yapılan portatif tenis kortunun açılışını gerçekleştirdi. Kasapoğlu, korta depremde eşi ve oğluyla birlikte hayatını kaybeden tenis antrenörü Tuba Pidecioğlu’nun ismini verdiklerini söyledi.
9.04.2023 Diğer
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kahramanmaraş'ta portatif tenis kortu açtı
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kahramanmaraş'ta portatif tenis kortu açtı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kahramanmaraş'taki konteynerkentte Tenis Federasyonu ile iş birliğinde yapılan portatif tenis kortunun açılışını yaptı. Bakan Kasapoğlu, tenis kortuna da depremde eşi ve oğluyla birlikte hayatını kaybeden tenis antrenörü Tuba Pidecioğlu'nun ismini verdiklerini söyledi.
8.04.2023 Diğer
Meclis Başkanı Şentop Kahramanmaraş'ta konuştu: İşler çok büyük ölçüde yoluna girmiş
Meclis Başkanı Şentop Kahramanmaraş'ta konuştu: İşler çok büyük ölçüde yoluna girmiş Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Kahramanmaraş Afet Koordinasyon Merkezi'nde yaptığı açıklamada, "Şimdi gördüğümüz tablo; çok büyük ölçüde hizmetlerin sunumunda, özellikle barınma, diğer acil ihtiyaçların karşılanmasında, elektrik, suyun verilmesinde tamamen işler yoluna girmiş, organizasyon tamamlanmış gözüküyor" dedi.
2.04.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu Kahramanmaraş'ta depremzedeleri ziyaret etti
Bakan Karaismailoğlu Kahramanmaraş'ta depremzedeleri ziyaret etti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kahramanmaraş'ta depremzedeleri ziyaret etti.
31.03.2023 Ekonomi
Hastanede deprem paniği kameraya yansıdı
Hastanede deprem paniği kameraya yansıdı Kahramanmaraş’ta, 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem sonrası Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen yaralılar ve hastaneye sığınan vatandaşlar, öğleden sonra 7.6 büyüklüğündeki ikinci depremde korku ve panik yaşadı.
21.03.2023 Gündem
'Ne zaman evimize gideceğiz?'
'Ne zaman evimize gideceğiz?' Afet sahasını ziyaret eden, çadır ve konteyner kentlerde görev alan psikolog ve psikiyatri uzmanlarına, çocuk ve ergenlerin ruh sağlığına ilişkin gözlemlerini ve başlıca ihtiyaçlarını sorduk.
19.03.2023 Pazar
Büyükelçi Landrut: AB, Türkiye'ye desteğini sürdürecek
Büyükelçi Landrut: AB, Türkiye'ye desteğini sürdürecek Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, AB'nin Türkiye'ye desteğinin süreceğini belirterek, "AB, yeniden yapılandırma süreçlerinde de destekçisi olmak istiyor. Bu amaçla da 20 Mart Pazartesi günü bir konferans düzenleniyor. Türkiye'ye destek olmak isteyenler bu konferansta bir araya gelecekler. O yüzden bugün buraya yaptığım ziyaret, sadece bugünkü ihtiyaçları görmek için değil" dedi.
16.03.2023 Gündem
Doktorların afet seferberliği
Doktorların afet seferberliği Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin üzerinden bir aydan fazla zaman  geçti ancak deprem bölgesinde sağlık çalışanlarına ihtiyaç azalmadı. Çadır ve konteyner kentlerde verilen birinci basamak sağlık hizmetlerinin çoğu, bölgeye gönüllü olarak giden, kimi bizzat depremzede sağlık çalışanları tarafından sunuluyor. 14 Mart 1919’da ilk kez kutlanan Tıp Bayramı bu yıl, iki depremin neden olduğu büyük felaketin gölgesinde geçecek. Deprem bölgesinde kurulan sahra hastanelerinde binlerce gönüllü sağlık çalışanı, yaraların sarılması için afetzedeler ile aynı koşullarda, büyük bir özveri içinde görev yapıyor. Onlara, sahadaki deneyimlerini, en sık karşılaştıkları sağlık sorunlarını, afet bölgesinde görev yapmanın zorlu yanlarını ve deprem şokunu atlatamayan bölge halkının ihtiyaçlarını sorduk.
12.03.2023 Pazar

Benzer Haber Etiketleri

Sütçü İmam Üniversitesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.