Taycan

Taycan

Son dakika TAYCAN haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TAYCAN gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TAYCAN haber sayfamızda...

Taycan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 81 taycan haberi bulunmuştur.
T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: T Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: T Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Anne ve baba adaylarının üzerine düşündüğü konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına verecekleri isimlerin en güzel ve en eşsiz olmasını istiyor. Bu yüzden derin ve uzun soluk bir araştırma sürecine giriyorlar. İsimlerin kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamları üzerinde düşünüyorlar. Bu dönemde karar vermekte zorlanan aileler yakınlarından fikir alıyor. Anne ve baba adayları çocuklarına verecekleri ismin keşfedilmemiş, duyulmamış, modern çağa uygun, popüler ve anlamlı olmalarına özen gösteriyor. T harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.11.2021Bebek
“Dün Bugün İstanbul” sergisi 28 Kasım’a kadar ziyaretçilerini bekliyor
“Dün Bugün İstanbul” sergisi 28 Kasım’a kadar ziyaretçilerini bekliyorEylül ayında Sakıp Sabancı Müzesi’nde başlayan “Dün Bugün İstanbul” sergisi, “Yeni Neslin Sabancı’sı” vizyonu doğrultusunda, Sabancı Holding’in desteği ile devam ediyor.
18.11.2021Kültür Sanat
Kazanan belli oldu mu? 2021 Magnum Porsche çekiliş sonuçları asıl ve yedek talihliler ne zaman açıklanacak?
Kazanan belli oldu mu? 2021 Magnum Porsche çekiliş sonuçları asıl ve yedek talihliler ne zaman açıklanacak?Magnum Porsche çekilişinde büyük gün geldi çattı. Yaz aylarında Magnum çubuklarından çıkan şifreleri SMS veya resmi site üzerinden çekilişe katılarak gönderen binlerce vatandaşlar 2020 model Porsche'nin sahibi kim oldu sorusuna yanıt arıyor. Bugün gerçekleştirilen çekilişin ardından asıl ve yedek talihlilerin ne zaman duyurulacağı ise büyük merak konusu olmaya devam ediyor. İşte 2021 Magnum Porsche çekilişinde asıl ve yedek talihlilerin açıklanacağı tarih...
15.10.2021Gündem
Büyük gün geldi: Magnum çekilişi bugün! Magnum çekilişi nerede, nasıl yapılacak, sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Büyük gün geldi: Magnum çekilişi bugün! Magnum çekilişi nerede, nasıl yapılacak, sonuçlar ne zaman açıklanacak?Magnum çekilişi için büyük gün geldi çattı. Geçtiğimiz ay sona eren katılım, Magnum Porsche kampanyası için büyük merak yaşatıyor. Bugün yapılacak olan Magnum çekilişinin sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 Magnum Porsche çekiliş sonuçları hakkında bilinmesi gerekenler...
13.10.2021Gündem
Magnum Porsche çekilişi ne zaman, sonuçlar hangi tarihte açıklanacak?
Magnum Porsche çekilişi ne zaman, sonuçlar hangi tarihte açıklanacak?Magnum Porsche kampanyası 30 Eylül'de sona erdi. Sıra geldi kura çekimine... Binlerce kişi nefesini tuttu bu çekilişi bekliyor. Şu sıralar sıklıkla "Magnum çekilişi ne zaman, sonuçlar hangi tarihte açıklanacak?" sorusuna cevap aranıyor.
11.10.2021Gündem
“Dün, Bugün, İstanbul” Sergisi  Sakıp Sabancı Müzesi’nde kapılarını ziyarete açtı
“Dün, Bugün, İstanbul” Sergisi Sakıp Sabancı Müzesi’nde kapılarını ziyarete açtı“Dün, Bugün, İstanbul” sergisi, 22 genç sanatçının gözünden İstanbul’a dair bir durum tespitinde bulunuyor. Topluluk olarak sürdürülebilirliği odağına alarak faaliyet gösterdiği her alanda olduğu gibi, kültür ve sanata destek kapsamında da öncü ve örnek projelerin yanında olduklarını söyleyen Sabancı Holding CEO’su Cenk Alper “sanatın ve sanatçının, yaşadığımız sosyal ve çevresel sorunlara yönelik farkındalığı artırmak, sürdürülebilir çözümler üretmek açısından da çok önemli bir rol üstlendiğini düşünüyoruz” dedi.
Kente bir de buradan bakın
Kente bir de buradan bakınSerkan Taycan, yeni sergisi “Kente Doğru”da kentleri ve kentleşmeyi ele alarak kimlik, aidiyet, kültür gibi kavramları tartışmaya açıyor
Serkan Taycan’ın yeni sergisi Müze Gazhane’de
Serkan Taycan’ın yeni sergisi Müze Gazhane’deTürkiye’nin önemli endüstriyel kültür miraslarından biri olan Kadıköy’deki tarihi Hasanpaşa Gazhanesi, yeni adıyla Müze Gazhane, açılış sergilerinden biri olarak Serkan Taycan’ın “Kente Doğru” adlı sergisini ağırlıyor. Modern kentleşme sürecinin, taşradan İstanbul’un çeperlerine ve meydanlarına uzanan bir izleğini sunan sergi, sanatçının Habitat, Kabuk, Agora ve İki Deniz Arası çalışmalarını ilk defa bir arada izleyiciyle buluşturuyor.
27.07.2021Kültür Sanat
Çin, Porsche'nin en önemli piyasası
Çin, Porsche'nin en önemli piyasasıSpor otomobil üreticisi Porsche, bu yılın ilk yarısında, şimdiye kadar benzer bir dönemde hiç yapmadığı kadar küresel çapta teslimat yaptı.
19.07.2021Uzmanpara
"Yılın Otomobili" seçimi için 27 aday belirlendi
"Yılın Otomobili" seçimi için 27 aday belirlendiOGD'den yapılan açıklamaya göre, otomotiv konusunda uzman gazetecilerden oluşan OGD üyelerinin 9 Nisan'da yapacağı oylama sonucu 27 aday arasından belirlenecek 7 finalist otomobil, 12 Nisan'da belirlenecek. Birinci olan otomobil için ödül töreni ise haziran ayında gerçekleştirilecek.
14.03.2021Ekonomi
9 milyon TL’lik araçlar
9 milyon TL’lik araçlarGarajında milyonluk araçları bulunan Cem Yılmaz, koleksiyonuna iki son model spor otomobil daha kattı.
13.03.2021Cadde
Taycan Cross Turismo'nun dünya prömiyeri gerçekleşti
Taycan Cross Turismo'nun dünya prömiyeri gerçekleştiPorsche, ilk tamamen elektrikli CUV modeli Taycan Cross Turismo'nun dünya prömiyerini gerçekleştirdi ve 4 farklı versiyonunu tanıttı. Dört tekerlekten çekiş sistemi ve 93,4 kWh kapasiteye sahip Performans Plus Bataryası’nın standart olarak sunulduğu bu yeni model, diğer Taycan modellerinde olduğu gibi 800 voltluk bir sistemle çalışıyor.
5.03.2021Otomobil
Elektrikli otomobiller için geliştirdi
Elektrikli otomobiller için geliştirdiİlk kez 2019 Cenevre Otomobil Fuarı sırasında tanıtılan ve Elect işaretini taşıyan bu lastik,  yollardaki modern otomobillerin pek çoğunda orijinal donanım (OE) olarak sunuluyor.
26.11.2020Otomobil
Porsche Taycan, Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi
Porsche Taycan, Guinness Rekorlar Kitabı’na girdiPorsche’nin tamamen elektrikli ilk spor otomobili Taycan, 42 kilometre kesintisiz drift yaparak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazandı.
24.11.2020Otomobil
Porsche Taycan Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi
Porsche Taycan Guiness Rekorlar Kitabı’na girdiPorsche’nin sürüş eğitmeni Dennis Retera, Taycan EV model bir arabayı yaklaşık 1 saat boyunca kesintisiz drift yaparak 42 kilometre yol kat etti ve Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi ve böylece bir elektrikli araba ilk kez rekorlar kitabına drift kategorisinden girmiş oldu.
24.11.2020Teknoloji
Uzakları yakın kılan bir sergi
Uzakları yakın kılan bir sergiBASE, bu yıl “Uzak-Yakın” temasıyla 20-25 Kasım’da Tophane-i Amire’de kapılarını açacak. 22 şehir, 32 üniversiteden 102 sanatçının katılımıyla gerçekleşecek sergi, farklı sanat dallarından 117 işi bir araya getiriyor. Sergi bu yıl çevrimiçi olarak da ziyaret edilebilecek...
19.11.2020Kültür Sanat
BASE 2020 20-25 Kasım'da Tophane-i Amire'de
BASE 2020 20-25 Kasım'da Tophane-i Amire'deYeni mezun sanatçı adaylarını profesyonel hayata geçişlerinde destekleyen BASE, dördüncü yılında gündemin nabzını tutarak sanatseverleri “Uzak Yakın” temasıyla buluşturuyor. 20-25 Kasım 2020 tarihlerinde Tophane-i Amire’de kapılarını açacak olan sergi, bu yıl 22 şehir, 32 üniversiteden 102 sanatçının katılımıyla gerçekleşiyor.
18.11.2020Kültür Sanat
Base 2020 Tophane-i Amire'de
Base 2020 Tophane-i Amire'deYeni mezun sanatçı adaylarını profesyonel hayata geçişlerinde destekleyen BASE, dördüncü yılında gündemin nabzını tutarak sanatseverleri “Uzak Yakın” temasıyla buluşturuyor. 20-25 Kasım 2020 tarihlerinde Tophane-i Amire’de kapılarını açacak olan sergi, bu yıl 22 şehir, 32 üniversiteden 102 sanatçının katılımıyla gerçekleşiyor.
Porsche Taycan Türkiye’de!
Porsche Taycan Türkiye’de!Porsche’nin tamamen elektrikli ilk spor otomobili Taycan, heyecan dolu bekleyişin ardından Doğuş Otomotiv güvencesi ile Türkiye’ye geldi. Taycan 4S, Turbo ve Turbo S modelleri Türkiye’nin 7 noktasındaki Porsche Yetkili Satıcıları’nda beğeniye sunuldu.
29.10.2020Otomobil
Porsche'den mobil çözüm
Porsche'den mobil çözümBudapeşte'de yapılan özel bir Porsche etkinliğinde görünen şarj istasyonu çözümü ilgi odağı oldu. Alman devinin şarj TIR'ı aynı anda 10 Taycan'ı şarj edebiliyor.
20.10.2020Otomobil
Elektrikli modeller artmaya devam edecek
Elektrikli modeller artmaya devam edecekTürkiye’de artış göstermeye başlayan elektrikli araçların arasına yıl sonuna kadar iki model daha katılacak. 2021 ve 2022'de ise rekabet yeni modellerle artacak.
1.10.2020Otomobil
SUV'un tahtına sedan araçlar oturacak
SUV'un tahtına sedan araçlar oturacakÖTV oranlarındaki düzenleme sonrasında otomotiv pazarında dengeler değişiyor. Talebin son birkaç yıldır hızla büyüyen SUV araçlardan uygun fiyatlı küçük otomobillerin başlangıç seviyesine kayması bekleniyor.
11.09.2020Otomobil
Porsche Taycan'ın ucuz versiyonu Çin'de!
Porsche Taycan'ın ucuz versiyonu Çin'de!Porsche’nin Türkçe isimli versiyonu Porsche Taycan’ın en ucuz versiyonu Çin’de tanıtıldı. İşte elektrikli Porsche Taycan’ın en ucuz versiyonunun özellikleri.
2.07.2020Otomobil
911 Turbo S standartları belirliyor
911 Turbo S standartları belirliyor911 Turbo S modeli birçok özellik için standartları yeniden belirliyor. Bu durum, Porsche'nin amiral gemisi 911 modelinde daha da geliştirdiği Porsche Active Aerodynamics (PAA) açısından da geçerlilik taşıyor.
20.04.2020Otomobil
Dünya Otomobil Ödülleri 2020'nin kazananları belli oldu!
Dünya Otomobil Ödülleri 2020'nin kazananları belli oldu!82 ülkeden otomotiv gazetecilerinden oluşan bir jürinin verdiği Dünya Otomobil Ödülleri’nin sahipleri belli oldu. 2020 yılında dünyanın en iyi otomobili Kia’nın SUV modeli Telluride oldu.
9.04.2020Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

Taycan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.