Tbmm Başkanı

Tbmm Başkanı

Son dakika TBMM Başkanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TBMM Başkanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TBMM Başkanı haber sayfamızda...

Tbmm Başkanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12.336 tbmm baskani haberi bulunmuştur.
TBMM Başkanı Şentop, Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı şehadetinin 6. yılında andı
TBMM Başkanı Şentop, Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı şehadetinin 6. yılında andıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, makam odasında görevi başında şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı şehadetinin 6. yılında andı.
31.03.2021 Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, AKPM Başkanı Daems ile görüştü
TBMM Başkanı Şentop, AKPM Başkanı Daems ile görüştüTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "(Nefrete Hayır-No hate!) kampanyası yürüten Avrupa Komisyonu Parlamenter Meclisi (AKPM), kendi içinde nefret söylemini dizginleyemediği takdirde güvenilirliğini ve inandırıcılığını kaybedecektir." dedi.
30.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan terörle mücadele mesajı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan terörle mücadele mesajıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye'nin son zamanlarda yaptığı başarılı operasyonlarla terör örgütlerini yurt içinde faaliyet yapamaz hale getirdiğini belirterek "Terör örgütleri, Türkiye'nin sınırında Irak'ta ve Suriye'de yönetim boşluğundan faydalanarak konuşlanmaya çalışıyorlardı. Türkiye sınır ötesi harekatlarıyla da bunların önünü kesti." dedi.
26.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Pakistan Milli Meclis Başkanı Asad Kaiser ile görüştü:
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Pakistan Milli Meclis Başkanı Asad Kaiser ile görüştü:TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye ile Pakistan arasında 5 yıllık süreçte ticaret hacminin 5 milyar dolara ulaşmasının hedeflendiğini bildirdi.
25.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, 'iş birliğine hazırız' deyip açıkladı
TBMM Başkanı Şentop, 'iş birliğine hazırız' deyip açıkladıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Ulaştırma, altyapı, lojistik, ticaret ve enerji alanlarında bölgesel bağlantılılığı arttıracak büyük ölçekli altyapı projelerini de destekliyoruz. Ülkelerimiz arasında ve bölgemizde bağlantılılığın geliştirilmesini teminen ulaştırma başta olmak üzere her alanda iş birliğine hazırız." dedi.
25.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, yeniden AK Parti Genel Başkanlığına seçilen Erdoğan'ı tebrik etti
TBMM Başkanı Şentop, yeniden AK Parti Genel Başkanlığına seçilen Erdoğan'ı tebrik ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, yeniden Genel Başkan seçilmesi dolayısıyla tebrik etti.
24.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Pakistan Milli Günü'nü kutladı
TBMM Başkanı Şentop, Pakistan Milli Günü'nü kutladıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, 23 Mart Pakistan Milli Günü dolayısıyla Pakistan Ulusal Meclis Başkanı Asad Kaiser ile Pakistan Senatosu Başkanı Sadık Sanjrani'ye tebrik mektubu gönderdi.
23.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, terörizmle mücadele konferansına ev sahipliği yapacak
TBMM Başkanı Şentop, terörizmle mücadele konferansına ev sahipliği yapacak TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Terörizmle Mücadele ve Bölgesel Bağlantılılığın Güçlendirilmesi Dördüncü Parlamento Başkanları Konferansı"na ev sahipliği yapacak.
23.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: Online hizmetler hayatımızda kalıcı olacak
TBMM Başkanı Şentop: Online hizmetler hayatımızda kalıcı olacakTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Salgın sonrası online eğitim ve online hizmetler hayatımızda kalıcı olarak bulunmaya devam edecektir" dedi.
22.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, 1915 Çanakkale Köprüsü zirvesinde bilgi aldı
TBMM Başkanı Şentop, 1915 Çanakkale Köprüsü zirvesinde bilgi aldıÇanakkale Boğazı’nda 2 kıtayı birleştirecek olan 1915 Çanakkale Köprüsü’nde devam eden çalışmaları inceleyen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, 318 metre yükseklikteki kuleye çıkarak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan bilgi aldı.
19.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan Bahçeli'ye tebrik
TBMM Başkanı Şentop'tan Bahçeli'ye tebrikTBMM Başkanı Mustafa Şentop, MHP Genel Başkanlığına yeniden seçilen Devlet Bahçeli'yi tebrik etti.
19.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan, tarihçi Mehmet Genç için taziye mesajı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan, tarihçi Mehmet Genç için taziye mesajıMeclis Başkanı Mustafa Şentop, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden iktisat tarihi alanındaki çalışmalarıyla tanınan tarihçi Dr. Mehmet Genç'in vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.
19.03.2021Siyaset
Son dakika... HDP'ye kapatma davasıyla ilgili TBMM Başkanı Şentop'tan açıklama
Son dakika... HDP'ye kapatma davasıyla ilgili TBMM Başkanı Şentop'tan açıklamaGelen son dakika haberine göre; HDP'ye kapatma davasıyla ilgili TBMM Başkanı Mustafa Şentop açıklamalarda bulundu. Şentop, 'Başka ülkelerde de partiler kapatılabiliyor. Anayasamızda kapatma var. Bu bir ilk değil' dedi.
18.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Türkiye dünyanın en güçlü devletleri arasında
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Türkiye dünyanın en güçlü devletleri arasındaTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye ile barışçı ve dostane ilişki kuran her devlet ve toplum bundan sadece yarar sağlamış ve dünya barışına da katkıda bulunmuş olacaktır. Türkiye bugün 84 milyonluk dinamik nüfusu, modern devlet teşkilatı, gelişmiş ekonomisi ve kahramanlığı dillere destan muzaffer ordusuyla dünyanın en güçlü devletleri arasındadır." dedi.
18.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Bosna Hersek heyetiyle görüştü
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Bosna Hersek heyetiyle görüştüTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik ve konsey üyeleriyle görüştü.
16.03.2021Siyaset
Son dakika... TBMM Başkanı Şentop'tan pul parasına düzenleme açıklaması
Son dakika... TBMM Başkanı Şentop'tan pul parasına düzenleme açıklamasıTBMM Başkanı Mustafa Şentop gündeme dair gazetecilerin sorularını yanıtladı. Vekillerin pul parasına düzenlemeye ilişkin TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 'Başka amaçlarla kullanılmasını önlemek görevimiz' dedi.
15.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan Mehmed Alagaş için başsağlığı mesajı
TBMM Başkanı Şentop'tan Mehmed Alagaş için başsağlığı mesajıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, hayatını kaybeden İnsan Dergisi Yayınlarının Kurucusu Mehmed Alagaş için başsağlığı mesajı yayımladı.
12.03.2021Siyaset
Son dakika... TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan Ömer Faruk Gergerlioğlu açıklaması
Son dakika... TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan Ömer Faruk Gergerlioğlu açıklamasıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, hakkında 'terör örgütü propagandası yapma' suçundan verilen hapis cezası, Yargıtay tarafından onanan HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun fezlekesinin dün akşam Meclis'e geldiğini söyledi.
12.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Sema Şeker'in cenaze törenine katıldı
TBMM Başkanı Şentop, Sema Şeker'in cenaze törenine katıldıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, yakın ekibindeki protokol sorumlusu Yunus Şeker'in eşi polis memuru Sema Şeker'in Karşıyaka Mezarlığı'ndaki cenaze törenine katıldı.
3.03.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Şentop'u kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Şentop'u kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u kabul etti.
3.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop ve beraberindeki parlamento heyeti Ukrayna'yı ziyaret edecek
TBMM Başkanı Şentop ve beraberindeki parlamento heyeti Ukrayna'yı ziyaret edecekTBMM Başkanı Mustafa Şentop ve beraberindeki parlamento heyeti, 5-6 Mart'ta Ukrayna'ya ziyarette bulunacak.
3.03.2021Siyaset
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan '28 Şubat' mesajı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan '28 Şubat' mesajıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, '28 Şubat darbesi, milleti ve iradesini hedef alması bakımından darbecilik geleneğinin karanlık örneklerinden birisidir' dedi.
28.02.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, 'Hocalı Katliamı'nın 29. Yıl Dönümü Fotoğraf ve Resim Sergisi' açılışında konuştu
TBMM Başkanı Şentop, 'Hocalı Katliamı'nın 29. Yıl Dönümü Fotoğraf ve Resim Sergisi' açılışında konuştuTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hocalı Katliamı'na ilişkin, "Bu vahşeti meşrulaştırmaya çalışan eli kanlı katiller, hukuk ve tarih önünde hesap verene kadar mücadelemizi sürdüreceğiz." dedi.
25.02.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Başbakanı Esedov'u Meclis'te ağırladı
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Başbakanı Esedov'u Meclis'te ağırladıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Yukarı Karabağ'ın geleceği için Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in teklifi olan "çok taraflı bölgesel iş birliği platformu kurulması" önerisini desteklediklerini belirterek, "Bugüne kadar saldırganlığı ve hukuksuzluğu tercih ederek onca tarifsiz acıya sebep olan Ermenistan'ın, bu defa doğruyu yaparak barışın ortağı olmasını bekliyoruz." dedi.
18.02.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan şehit düşen askerler için taziye mesajı
TBMM Başkanı Şentop'tan şehit düşen askerler için taziye mesajıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Pençe Kartal-2 Harekatı'nda şehit olan Piyade Komando Yüzbaşı Burak Coşkun ve Astsubay Kıdemli Çavuş Harun Turhan için başsağlığı diledi.
11.02.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

tbmm başkanıMustafa Şentopmecliscumhurbaşkanırecep tayyip erdoğan

Tbmm Başkanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.