Tekin

Tekin

Son dakika Tekin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tekin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tekin haber sayfamızda...

Tekin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14.340 tekin haberi bulunmuştur.
RAMAZAN BAYRAM TATİLİ NE ZAMAN 2024? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak, hangi günler?
RAMAZAN BAYRAM TATİLİ NE ZAMAN 2024? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak, hangi günler?Ramazan ayı ardından mübarek Ramazan Bayramı idrak edilecek. İslam alemi üç gün sürecek bayram dolayısıyla büyük heyecan yaşıyor. Diğer yandan Ramazan Bayramı tatil süresi de araştırılıyor. 2024 Bayram tatili kaç gün, uzatılacak mı?
23.02.2024Bilgi Rehberi
ÖĞRETMEN ATAMASI NE ZAMAN 2024, KADROLAR BELLİ OLDU MU? Öğretmen ataması branş dağılımı, atama takvimi ve kontenjanlar açıklandı mı?
ÖĞRETMEN ATAMASI NE ZAMAN 2024, KADROLAR BELLİ OLDU MU? Öğretmen ataması branş dağılımı, atama takvimi ve kontenjanlar açıklandı mı?Öğretmen ataması ile ilgili gelişmeler merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanı Bakan Tekin, geçtiğimiz günlerde öğretmen ataması hakkında açıklama yapmıştı. Bakan Tekin'in açıklaması sonrasında öğretmen ataması tarihler, branş dağılımı ve kontenjanlar bekleniyor. Peki 2024 öğretmen ataması ne zaman? Öğretmen ataması branş dağılımı ve kadrolar belli oldu mu?
22.02.2024Bilgi Rehberi
MEB YENİ MÜFREDAT SON DURUM 2024: Müfredat değişikliği ne zaman, hangi sınıflarda olacak?
MEB YENİ MÜFREDAT SON DURUM 2024: Müfredat değişikliği ne zaman, hangi sınıflarda olacak? Okullarda müfredat değişikliği olacak mı, ne zaman? Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in yeni müfredat açıklaması ardından öğrenci, veli ve öğretmenlerin gözü MEB'den gelecek açıklamada. Ders saatlerinde herhangi bir değişiklik olmayacağı ve içeriklerde sadeleşme yapılacağı belirtilmişti. Peki, MEB 2024 müfredat değişikliği ne zaman?
22.02.2024Bilgi Rehberi
Bakan Tekin: Derslik sayısı ikiye katlandı
Bakan Tekin: Derslik sayısı ikiye katlandıMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Türkiye'de derslik sayısı, ikiye katlanmış durumda. Öğretmen sayımız her ilimizde en az ikiye katlanmış durumda. Derslik başına ve öğretmen başına düşen öğrenci sayımız dünya ortalamalarına geldi" dedi.
21.02.2024Gündem
ÖĞRETMEN ATAMA SON DURUM 2024: Gözler MEB'de... Yeni öğretmen ataması kontenjanları ve kadro dağılımı belli oldu mu?
ÖĞRETMEN ATAMA SON DURUM 2024: Gözler MEB'de... Yeni öğretmen ataması kontenjanları ve kadro dağılımı belli oldu mu?2024 Öğretmen ataması son dakika gelişmeleri. Yeni yılda yapılacak öğretmen ataması, kontenjanları ve kadro dağılımının belirlenmesi için gözler Milli Eğitim Bakanlığında. Milli Eğitim Bakanı Bakan Tekin'in öğretmen ataması ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından beklentiler arttı. Peki, 2024 öğretmen atamaları ne zaman yapılacak, kontenjanlar belli oldu mu?
21.02.2024Bilgi Rehberi
YÖK ve MEB, YKS soru havuzu oluşturacak
YÖK ve MEB, YKS soru havuzu oluşturacakMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), üniversiteye giriş için düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) soru havuzu için ortak çalışacak.
21.02.2024Gündem
Şanlıurfa’da yıldırım düşme anı kamerada
Şanlıurfa’da yıldırım düşme anı kameradaŞanlıurfa’da, etkili olan sağanağı okul penceresinden çeken Büşra Tekin, yıldırımın düşme anını da cep telefonuyla kaydetti.
20.02.2024Haberler
Arnavutluk Başbakanı Rama Türkiye'de
Arnavutluk Başbakanı Rama Türkiye'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Arnavutluk Başbakanı Rama'yı resmi törenle karşıladı.
20.02.2024Gündem
YKS ve LGS'ye girecek öğrencileri yakından ilgilendiriyor! MEB ve ÖSYM'den yeni adım
YKS ve LGS'ye girecek öğrencileri yakından ilgilendiriyor! MEB ve ÖSYM'den yeni adımYükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınav için oluşturulacak soru havuzu, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) müfredatı doğrultusunda hazırlanan ders kitaplarındaki konu, kazanım, etkinlik ve örnekleri kapsayacak. Konuyla ilgili yazılı açıklama yapıldı.
19.02.2024Gündem
Vestel’den ABD’de ‘çip’ ortaklığı
Vestel’den ABD’de ‘çip’ ortaklığıTürkiye’nin önemli teknoloji ve elektronik üreticilerinden Vestel, “Vestel Ventures Arge A.Ş” aracılığıyla, otomotiv ve güç elektroniği çipleri geliştiren ABD merkezli “Elevation Microsystems”e ortak oldu.
19.02.2024Otomobil
‘Atamalar mevzuata göre yürütülmeli’
‘Atamalar mevzuata göre yürütülmeli’EĞİTİM SERVİSİ - Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in “Proje okullarına yönetici ve öğretmen görevlendirmelerinde yeni bir yönetmelik çıkarılacak” ifadesini önemsediklerini belirterek şunları dedi: “Adeta ‘kafama göre yönetici ve öğretmen atarım’ projesine dönüşmüş olan aymazlığa son verilmeli, bu okullara atamaları da MEB’e bağlı diğer tüm okullarımız gibi ilgili mevzuata göre yürütülmeli...
19.02.2024Eğitim
Meral Akşener isim vermeden Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi
Meral Akşener isim vermeden Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdiİsim vermeden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Eli genel merkezlerinde, gözü başka mevkilerde boş zamanlarında da, İstanbul’da olanlar bu şehri yönetemez. Mesela aklı, şahsi siyasi hesaplarında sureti İstanbullularda olanlar, bu şehri yönetemez." şeklinde konuştu.
18.02.2024Gündem
Ortaöğretimde hedef proje üreten okullar
Ortaöğretimde hedef proje üreten okullarMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in müsteşarlığı dönemine işaret ederek “Türkiye’deki eğitim sistemine kazandıran benim” dediği “proje okul” uygulaması, 2014’te pilot kapsamda başlatılmıştı.
18.02.2024Eğitim
Memleket Partisi'nin İBB başkan adayı belli oldu
Memleket Partisi'nin İBB başkan adayı belli olduMemleket Partisi'nin aday tanıtım toplantısı Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin katılımıyla Eyüpsultan'da gerçekleştirildi. Memleket Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Berk Hacıgüzeller, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ise Cüneyt Oğuz olarak açıklandı.
17.02.2024Gündem
Mustafa Sarıgül'den Naci Görür önerisi! Afet Bakanlığı kurulmalı, başına getirilmeli
Mustafa Sarıgül'den Naci Görür önerisi! Afet Bakanlığı kurulmalı, başına getirilmeliTürkiye, afet yönetimine dair hangi dersleri çıkarmalı? Yerel seçim yaklaşırken partiler yola nasıl devam edecek? Muhalefet ve iktidar kritik konularda uzlaşma zemini sağlayabilecek mi? Türkiye siyasetinin deneyimli ismi, CHP Erzincan milletvekili Mustafa Sarıgül, Hafta Sonu'nda merak edilenleri Hakan Çelik'e yanıtladı.
17.02.2024Gündem
Bahçelerde oyun sesleri
Bahçelerde oyun sesleriOkullarda başta okul bahçeleri olmak üzere elverişli alanlarda geleneksel çocuk oyunlarına yönelik fiziki düzenlemelere gidildi.
17.02.2024Eğitim
Kılıçdaroğlu sahaya çıkmayacak
Kılıçdaroğlu sahaya çıkmayacakCHP’nin Türkiye geneli aday ve seçim bildirgesi tanıtım programı, 18 Şubat Pazar günü saat 12.00’de Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşecek.
17.02.2024Gündem
ÖĞRETMEN ATAMASI TARİHLERİ AÇIKLANDI MI 2024,? Öğretmen ataması takvimi, kontenjanları ve branş dağılımı ne zaman açıklanacak? Öğretmen ataması kadroları açıklandı mı?
ÖĞRETMEN ATAMASI TARİHLERİ AÇIKLANDI MI 2024,? Öğretmen ataması takvimi, kontenjanları ve branş dağılımı ne zaman açıklanacak? Öğretmen ataması kadroları açıklandı mı?Öğretmen ataması tarihleri, kadroları ve branş dağılımı ile ilgili detaylar merak edilen konular arasında bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, bir açıklama yapılmıştı. Gözler atama takviminin açıklanmasına çevrildi. Peki 2024 öğretmen ataması ne zaman yapılacak? Öğretmen ataması kadroları, branş dağılı ve kontenjanları belli oldu mu?
16.02.2024Bilgi Rehberi
Kadın güreşçiler Avrupa ikincisi oldu!
Kadın güreşçiler Avrupa ikincisi oldu!Romanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Türkiye, takım halinde Avrupa ikincisi oldu.
16.02.2024Güreş
TFF Tahkim Kurulu'ndan Feyyaz Uçar ve Ertuğrul Doğan kararı!
TFF Tahkim Kurulu'ndan Feyyaz Uçar ve Ertuğrul Doğan kararı!TFF Tahkim Kurulu, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Feyyaz Uçar'a verilen para cezasını kaldırdı. Öte yandan Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'a verilen para cezası ise onandı.
16.02.2024Süper Lig
‘İmamoğlu'na destek olacak mısınız?’ sorusuna Gürsel Tekin'den çok sert cevap: Bunlar çürümüş adamlar!
‘İmamoğlu'na destek olacak mısınız?’ sorusuna Gürsel Tekin'den çok sert cevap: Bunlar çürümüş adamlar!CHP'den istifa eden Gürsel Tekin katıldığı canlı yayında isim vermeden Ekrem İmamoğlu'na sert tepki gösterdi. 'İstanbul'da mevcut başkana destek olacak mısınız?' sorusuna da yanıt verdi. Öte yandan CHP'de belediye başkan adaylarının yer aldığı bir video klip yayınlanırken Lütfü Savaş detayı dikkatlerden kaçmadı.
16.02.2024Haberler
‘İmamoğlu'na destek olacak mısınız?’ sorusuna Gürsel Tekin'den çok sert cevap: Çürümüş adamların ne desteği olacakmış
‘İmamoğlu'na destek olacak mısınız?’ sorusuna Gürsel Tekin'den çok sert cevap: Çürümüş adamların ne desteği olacakmışCHP'den istifa eden Gürsel Tekin katıldığı canlı yayında isim vermeden Ekrem İmamoğlu'na sert tepki gösterdi. 'İstanbul'da mevcut başkana destek olacak mısınız?' sorusuna da yanıt verdi. Öte yandan CHP'de belediye başkan adaylarının yer aldığı bir video klip yayınlanırken Lütfü Savaş detayı dikkatlerden kaçmadı.
16.02.2024Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'da yerel seçim mesajı: Bizimle yarışacak kimse yok
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'da yerel seçim mesajı: Bizimle yarışacak kimse yokSamsun'daki mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Eser ve hizmet konusunda bizimle yarışacak kimse tanımıyoruz' dedi. Erdoğan, ana muhalefetin tek gündeminin seçim sonrası CHP'si olduğunu belirterek önemli mesajlar verdi.
15.02.2024Gündem
Uzman isim bir kenti işaret etti! '7 ve üzeri deprem öngörülmüyor'
Uzman isim bir kenti işaret etti! '7 ve üzeri deprem öngörülmüyor'6 Şubat depreminden sonra saha taramasında yer alan Adıyaman Üniversitesi Uzaktan Algılama Coğrafi Bilgi Sistemleri Merkez Müdürü Doç. Dr. Senem Tekin, bazı bilim adamlarının aksine, vatandaşları rahatlatacak açıklamada bulundu.
15.02.2024Gündem
Gürsel Tekin'den CHP lideri Özel'e fıkralı mesaj
Gürsel Tekin'den CHP lideri Özel'e fıkralı mesajCHP'de yerel seçimlere gidilirken yaşanan gelişmeler dikkat çekiyor. Son olarak istifasını açıklayan Gürsel Tekin, CHP'li lideri Özel'e fıkralı bir mesaj gönderdi.
15.02.2024Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Tekin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.