Telefon Diplomasisi

Telefon Diplomasisi

Son dakika telefon diplomasisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan telefon diplomasisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan telefon diplomasisi haber sayfamızda...

Telefon Diplomasisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 270 telefon diplomasisi haberi bulunmuştur.
Son dakika: Erdoğan'dan 'Taliban'la görüşme' mesajı: İş birliğine hazırız
Son dakika: Erdoğan'dan 'Taliban'la görüşme' mesajı: İş birliğine hazırızSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Afgan halkının huzuru, bu ülkede yaşayan Türk soydaşlarımızın selameti ve ülkemizin çıkarlarının korunması noktasında her türlü iş birliğine hazırız." dedi.
18.08.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlu'ndan Filistin için telefon diplomasisi
Bakan Çavuşoğlu'ndan Filistin için telefon diplomasisiDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İran, Cezayir, Pakistan ve Rus mevkidaşlarıyla yaptığı telefon görüşmesinde, Filistin ve Kudüs'teki son gelişmeleri değerlendirdi.
10.05.2021Siyaset
Son dakika haberi! Türkiye'den İsrail'e çok sert Mescid- i Aksa tepkisi
Son dakika haberi! Türkiye'den İsrail'e çok sert Mescid- i Aksa tepkisiDışişleri Bakanlığı, İsrail güvenlik güçlerinin Mescid-i Aksa’ya yönelik devam eden saldırılarını kınarken, bu saldırıların bir an önce sona erdirilmesini istedi. Gelen son bilgiye göre, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İran, Cezayir, Pakistan ve Rus mevkidaşlarıyla yaptığı telefon görüşmesinde, Filistin ve Kudüs'teki son gelişmeleri değerlendirdi.
10.05.2021Gündem
Son dakika... Suudi Arabistan: Katar'la anlaşmazlıklar sonlandırıldı!
Son dakika... Suudi Arabistan: Katar'la anlaşmazlıklar sonlandırıldı!Suudi Arabistan, Körfez Zirvesi'nde Katar'la anlaşmazlıkların sonlandırıldığını ve ilişkilerin yeniden kurulduğunu duyurdu. Suudi Arabistan, BAE ve Bahreyn, Katar'a 2017'den bu yana hava, kara ve deniz ambargosu uyguluyordu.
5.01.2021Dünya
Abluka üç buçuk yıl sonra bitiyor
Abluka üç buçuk yıl sonra bitiyorSuudi Arabistan, BAE, Mısır ve Bahreyn'in Katar'ı diplomatik ve lojistik ablukaya almasıyla başlayan Körfez krizi, Suudi Arabistan'ın Katar'la sınırları açmasıyla sona eriyor. Katar Emiri, Suudi Arabistan'da bugün gerçekleştirilecek KİK zirvesine katılıyor.
5.01.2021Dünya
Son dakika! Kılıçdaroğlu’nun adaylık açıklamasına Erdoğan’dan ilk yorum
Son dakika! Kılıçdaroğlu’nun adaylık açıklamasına Erdoğan’dan ilk yorumCumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan’a ziyareti öncesinde Esenboğa Havalimanında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Biden konusundan asgari ücret görüşmelerine kadar birçok soruya cevap verdi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylık açıklamalarıyla ilgili soruyu da cevaplayan Erdoğan, "Eğer aday olacaksa, gerçekten böyle bir şey düşünüyorsa, partisi için de ülkemiz için de isabetli olur." dedi. Yargıda reform sürecine değinen Erdoğan, Selahattin Demirtaş'la ilgili sorulan bir soruya ise, "Yargının işine müdahale etmek benim haddime değil ama Selahattin Demirtaş gibi teröristin, varsa, sözde hakkını koruyacak değiliz." ifadelerini kullandı.
9.12.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile Doğu Akdeniz’i görüştü: Adil paylaşım istiyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile Doğu Akdeniz’i görüştü: Adil paylaşım istiyoruzCumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel’le yaptığı görüşmede, Yunanistan’ın bencil ve haksız tutumuna destek verilmesinin kabul edilemez olduğunu vurgularken, adil bir paylaşımdan yana olduklarını söyledi
4.09.2020Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefon diplomasisi!
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefon diplomasisi!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, peş peşe telefon görüşmeleri gerçekleştirdi. Önce Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile görüştü ardından da Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile telefonda görüşme gerçekleştirdi.
22.08.2020Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 'açık konuşuyorum' diyerek uyardı: 'Yedirmeyiz'
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 'açık konuşuyorum' diyerek uyardı: 'Yedirmeyiz'Son dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. AK Parti'nin 19. kuruluş yıldönümüne ilişkin Erdoğan, '19 yıldır heyecanımızdan bir şey kaybetmeden aziz milletimize hizmet için koşuyoruz' dedi. 'Açık konuşuyorum' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yunanistan'ın ve Rum yönetiminin amacı bizi Akdeniz'de sadece Antalya Körfezi'ne hapsetmektir. Bizim hiç kimsenin hakkında gözümüz yok ancak hakkımızı da yedirmeyiz' ifadelerine yer verdi.
13.08.2020Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan, Kurban Bayramı'nda telefon diplomasisi
TBMM Başkanı Şentop'tan, Kurban Bayramı'nda telefon diplomasisiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kurban Bayramı dolayısıyla 23 meclis ve senato başkanı ile telefon görüşmesi gerçekleştirerek, mevkidaşlarına bayram tebriklerini iletti.
4.08.2020Siyaset
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya liderleri ile bayramlaştı
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya liderleri ile bayramlaştıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla dünya liderleri ile bayramlaştı.
1.08.2020Siyaset
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya liderleri ile bayramlaştı
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya liderleri ile bayramlaştıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla dünya liderleri ile bayramlaştı.
31.07.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika Ayasofya talimatı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika Ayasofya talimatı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayasofya’daki tüm eserlerin korunacağını telefon diplomasisi yaptığı liderlere anlattığını vurgulayarak, “Fatih Sultan Mehmet aynı zamanda ortodoksların da lideriydi, hükümdarıydı. Ayasofya’nın korunması için bütün çalışmalar titizlikle yapılıyor” diye konuştu.
14.07.2020Siyaset
Yeni sistemle 2 yıl geçti
Yeni sistemle 2 yıl geçtiErdoğan’ın 24 Haziran 2018’de seçilmesinin ardından 9 Temmuz’da yemin etmesiyle resmen başlayan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi 2 yılı geride bırakıyor. Bu süreçte en yoğun gündem başlıkları ise Suriye, Libya ve Kovid-19 salgını oldu.
7.07.2020Siyaset
Bakan Çavuşoğlu'nun telefon diplomasisi
Bakan Çavuşoğlu'nun telefon diplomasisiDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hırvatistan ve Kosovalı mevkidaşının yanı sıra AB Komisyonu Üyesi ile birer telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
25.06.2020Siyaset
Son dakika... Bakan Ersoy corona virüs test merkezleri için tarih verdi!
Son dakika... Bakan Ersoy corona virüs test merkezleri için tarih verdi!Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, yoğun havaalanlarında 1 Temmuz'a, diğerlerinde 15 Temmuz'a kadar Korona virüs test merkezlerinin açılacağını bildirdi. Öte yandan Ersoy, Bakanlığın işlettiği halk plajlarını Türkiye geneline yayacaklarını bildirdi. Ersoy, "Havalimanlarında 15 euroya test yapılacak. 2 saatte test sonucu çıkıyor. Ateşi yüksek olanlara test ücretsiz yapılacak." dedi.
24.06.2020Ekonomi
Son dakika haberi... Tatilde bizi neler bekliyor? Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'dan önemli açıklamalar...
Son dakika haberi... Tatilde bizi neler bekliyor? Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'dan önemli açıklamalar...Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy CNN TÜRK'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge'de önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Ersoy, "İç pazarda hareketlilik şu anda yüzde 45'lere geldi. İç turizm açısından bakarsanız çok iyi. Önceliğimiz bütün ülkelerle hava trafiğini başlatmak." ifadelerini kullandı.
10.06.2020Gündem
Son dakika I Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 82 günde liderlerle 'corona virüs diplomasisi'
Son dakika I Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 82 günde liderlerle 'corona virüs diplomasisi'Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip corona virüs vakasının Türkiye'de görüldüğü 11 Mart tarihinden, kontrollü sosyal hayatın ilk günü sayılan 1 Haziran'a kadar dünya ülkelerinin liderleriyle yoğun telefon diplomasisi yürüttü.
1.06.2020Siyaset
Bakan Soylu'dan flaş 3600 ek gösterge açıklaması
Bakan Soylu'dan flaş 3600 ek gösterge açıklamasıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, camilerin açılmasının ardından kiliselerin de ibadete açılmasına ilişkin Patrik ve diğer azınlık cemaatlerinin liderleriyle görüşüldüğünü söyledi.
30.05.2020Siyaset
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefon diplomasisi
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefon diplomasisiGelen son dakika haberlerine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telefon diplomasisi devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev ve Kazakistan'ın ilk Cumhurbaşkanı Elbaşı Nursultan Nazarbayev ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
25.05.2020Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Trump arasında önemli görüşme: Corona virüs mesajı!
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Trump arasında önemli görüşme: Corona virüs mesajı!Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile telefonda görüştü. Erdoğan ve Trump'ın, her iki milletin corona virüs salgınıyla mücadele noktasında dayanışma içinde olduklarını teyit ettikleri bildirildi.
23.05.2020Siyaset
Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefon diplomasisi
Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefon diplomasisiSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
23.05.2020Siyaset
Çavuşoğlu'ndan, Afganistan'daki siyasi uzlaşının ardından telefon  diplomasisi
Çavuşoğlu'ndan, Afganistan'daki siyasi uzlaşının ardından telefon diplomasisiDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Afganistan'da siyasi krizin sona ermesinin ardından, bazı Afgan yetkililerle ayrı ayrı telefonda görüştü.
19.05.2020Siyaset
İç turizmde hareketlilik Mayıs sonunda
İç turizmde hareketlilik Mayıs sonundaKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Bu seneki hedefimiz, tekrar turizm hareketine bir başlangıç yapmak, başlatmak. 2021'e hızlı bir şekilde rakamların düzeldiği bir yıl olarak girmesini sağlamak." dedi.
17.05.2020Tatil
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan telefon diplomasisi
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan telefon diplomasisiDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Haiti Dışişleri Bakanı Claude Joseph ve Dominik Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Miguel Vargas ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
11.05.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanı Erdoğanrecep tayyip erdoğanerdoğanson dakika haberlercumhurbaşkanı

Telefon Diplomasisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.