Teminat

Teminat

Son dakika teminat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan teminat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan teminat haber sayfamızda...

Teminat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.106 teminat haberi bulunmuştur.
Bakan Varank: Acil Destek Kredisi vereceğiz
Bakan Varank: Acil Destek Kredisi vereceğizSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Artvin, Rize ve Düzce illerimizde selden etkilenen esnafımıza ve işletmelerimize destek olacağız. KOSGEB vasıtasıyla bu işletmelere ilk yılı geri ödemesiz 3 yıllık, tamamen faizsiz Acil Destek Kredisi vereceğiz. Teminat sıkıntısı çeken işletmelerimiz için Kredi Garanti Fonu devrede olacak. Devletimiz tüm imkanlarıyla sel ve yangın felaketlerinden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edecek." dedi.
30.07.2021Ekonomi
TSB'den sel felaketinden etkilenenlere yönelik tavsiye kararı
TSB'den sel felaketinden etkilenenlere yönelik tavsiye kararıTürkiye Sigorta Birliği (TSB) Yönetim Kurulu, Karadeniz bölgesinde yaşanan sel felaketi kapsamında, hasar ödemelerine ilişkin tavsiye kararı aldığını duyurdu.
29.07.2021Ekonomi
Sürat Kargo'ya yapılan teklif belli oldu
Sürat Kargo'ya yapılan teklif belli olduTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), dün yapılan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik ihalesinde, en yüksek teklifin 335,5 milyon TL ile muhammen bedelin üzerinde gerçekleştiğini bildirdi.
29.07.2021Uzmanpara
TMSF'den Sürat Kargo açıklaması! Flaş teklif ortaya çıktı
TMSF'den Sürat Kargo açıklaması! Flaş teklif ortaya çıktıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), dün yapılan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik ihalesinde, en yüksek teklifin 335,5 milyon TL ile muhammen bedelin üzerinde gerçekleştiğini bildirdi.
29.07.2021Ekonomi
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Türk futbolunun değişime ihtiyacı var
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Türk futbolunun değişime ihtiyacı varFenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Bize gelen bilgilere göre başkanımızın bazı yerlerde yayıncı ile bir sorun olmadığını dile getirdiği söyleniyor. Bizi yöneten kurum olarak şu soruyu sormak istiyorum, ‘Size göre yayıncı kuruluşla bir sorun var mı?' Var ise bu sorunlar nedir ve ne derinliktedir, lütfen bize aktarın. Yoksa kulüpler bu işi abartıyor mu, bunu da aktarın. Kriz var mı yok mu? Fenerbahçe olarak yayıncı ile olan ilişkiler ve yaşananlar itibari ile genel kurulda ibra konusunda çekimser davranacağımızı belirtmek istiyorum" dedi.
28.07.2021Fenerbahçe
Tersaneler yurtdışına yelken açacak
Tersaneler yurtdışına yelken açacakGemi inşa sektörü, Eximbank teminatıyla yurtdışına yelken açacak. Türk Eximbank’ın Yurt Dışı Teminat Mektubu Programı gemi inşa sektöründe ilk defa kullanılırken, bu destekle Norveç’e balıkçı gemisi ihracatı gerçekleştirildi. Desteğin, özellikle Kuzey Avrupa ülkelerine yapılan ihracatın artmasına katkı sağlaması, sektördeki ihracatı iki katına çıkarması öngörülüyor.
27.07.2021Ekonomi
81 ile 'Atık İthalatı' genelgesi
81 ile 'Atık İthalatı' genelgesiÇevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca, 81 ile gönderilen 'Atık İthalatı İşlemleri' konulu genelge ile plastik atık ithalatı yapacak tesislerin teknik şartlarına yeni düzenlemeler getirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın genelgesine göre, atık ithalatı yapacak işletmeler, tesis inceleme raporu alacak. Hazırlanacak raporlarda, ithal edilen plastik atığın temizleme süreçlerine yer verilecek. Plastik alışveriş poşetleri, cips-çerez poşetleri gibi polietilen atıkları ise yasak kapsamında olacak.
26.07.2021Ekonomi
Gemi inşa sektörü, Eximbank teminatıyla yurt dışına yelken açacak
Gemi inşa sektörü, Eximbank teminatıyla yurt dışına yelken açacakTürk Eximbank'ın Yurt Dışı Teminat Mektubu Programı gemi inşa sektöründe ilk defa kullanılırken, bu destekle Norveç'e balıkçı gemisi ihracatı gerçekleştirildi. Desteğin, özellikle Kuzey Avrupa ülkelerine yapılan ihracatın artmasına katkı sağlaması, sektördeki ihracatı iki katına çıkarması öngörülüyor.
26.07.2021Ekonomi
Gemi inşa sektörü yurt dışına yelken açacak
Gemi inşa sektörü yurt dışına yelken açacakTürk Eximbank'ın Yurt Dışı Teminat Mektubu Programı gemi inşa sektöründe ilk defa kullanılırken, bu destekle Norveç'e balıkçı gemisi ihracatı gerçekleştirildi. Desteğin, özellikle Kuzey Avrupa ülkelerine yapılan ihracatın artmasına katkı sağlaması, sektördeki ihracatı iki katına çıkarması öngörülüyor.
26.07.2021Uzmanpara
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm bölümler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.07.2021Oyun
'Beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyiz'
'Beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyiz'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye’de faaliyet gösteren bazı medya kuruluşlarına yabancı ülkelerden fon sağlandığına dair haberlere ilişkin, “Kimsenin şüphesi olmasın ki, ne basın özgürlüğü ne de bir başka bahaneyle demokrasimizi kimsenin masasına meze yaptırmayız. Yeni kisveler altında beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyiz” dedi.
23.07.2021Siyaset
Gaziantep’e ‘fıstık’ gibi yatırım
Gaziantep’e ‘fıstık’ gibi yatırımSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “yeşil altın” olarak da bilinen Antep fıstığıyla ilgili, “Ülkemizin ilk lisanslı deposunu Gaziantep’e kazandırdık. Bölgesel kalkınmaya örnek projemiz ile fıstık elektronik ortamda alınıp satılacak” dedi.
22.07.2021Ekonomi
İletişim Başkanı Altun: Beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyiz
İletişim Başkanı Altun: Beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyizCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'de faaliyet gösteren bazı medya kuruluşlarına yabancı ülkelerden fon sağlandığına dair haberlere ilişkin, "Kimsenin şüphesi olmasın ki, ne basın özgürlüğü ne de bir başka bahaneyle demokrasimizi kimsenin masasına meze yaptırmayız. Yeni kisveler altında beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyiz." ifadesini kullandı.
21.07.2021Siyaset
Bakan Varank: Türkiye'nin ilk lisanslı Antep fıstığı deposunu Gaziantep'e kazandırdık
Bakan Varank: Türkiye'nin ilk lisanslı Antep fıstığı deposunu Gaziantep'e kazandırdıkSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "yeşil altın" olarak da bilinen Antep fıstığının değerine değer kattıklarını belirterek, "Ülkemizin ilk lisanslı deposunu Gaziantep'e kazandırdık. Bölgesel kalkınmaya örnek projemiz ile fıstık elektronik ortamda alınıp satılacak." ifadesini kullandı.
21.07.2021Ekonomi
‘Müzakere ancak iki eşit devlet arasında yapılır’
‘Müzakere ancak iki eşit devlet arasında yapılır’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Türkü’nün adada yarım asırdan fazla süredir eşitlik ve adalet mücadelesi verdiğini belirterek, “Bundan sonra yeni bir müzakere süreci olacaksa, bu ancak iki eşit ve egemen devlet arasında yapılabilir” dedi.
20.07.2021Siyaset
Son dakika haberi: KKTC'de tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'müjde'yi açıkladı
Son dakika haberi: KKTC'de tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'müjde'yi açıkladıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47'nci yıl dönümü dolayısıyla KKTC Cumhuriyet Meclisi Özel Oturumunda konuşma yaptı. Erdoğan, Lefkoşa'daki Metehan bölgesinde 500 dönüm arazi içinde parlamento binasının da olduğu külliyelerin yanı sıra millet bahçesi de yapılacağını bildirdi. Erdoğan, 'Devlet olmanın işte ifadesi budur. Bunu inşallah projeyi hayata geçirerek birilerine göstereceğiz.' dedi.
19.07.2021Siyaset
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında tarih verdi: 2023'e kadar bitireceğiz
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında tarih verdi: 2023'e kadar bitireceğizGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Erzurum Şehir Hastanesi, İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası, Canlı Hayvan Pazarı ile Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Açılış Töreni’nde konuştu. Erdoğan, 'Oltu Köprülü Kavşak ve bağlantı yolları ile Erzurum Havalimanı pist tadilatı işlerinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Ovit Tüneli ile ilgili adımı da 2023'e kadar bitireceğiz. Sadece bu yatırımların rayiç tutarı 6.8 milyar lirayı buluyor.' dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de sele maruz kalan alanların Afet Bölgesi ilan edileceğini bildirirken, ' O bölgeler afet bölgesi olacak ve yapacağımız ilk kabine toplantısında da bunu teminat altına alacağız' açıklamasını yaptı.
17.07.2021Siyaset
Eskişehir Gar-Bursa hattında taşıma ihalesi
Eskişehir Gar-Bursa hattında taşıma ihalesiAnkara-Eskişehir-Ankara, Ankara-İstanbul-Ankara ve Konya-İstanbul-Konya hatlarında işletilmekte olan yüksek hızlı trenlerle (YHT) bağlantılı “Eskişehir Gar-Bursa-Eskişehir Gar” hattında otobüslerle kombine yolcu taşımacılığı işi ihalesi gerçekleştirilecek...
17.07.2021Ekonomi
'Eskişehir Gar-Bursa-Eskişehir Gar' hattında kombine yolcu taşımacılığı ihalesi yapılacak
'Eskişehir Gar-Bursa-Eskişehir Gar' hattında kombine yolcu taşımacılığı ihalesi yapılacakAnkara-Eskişehir-Ankara, Ankara-İstanbul-Ankara ve Konya-İstanbul-Konya hatlarında işletilmekte olan yüksek hızlı trenlerle (YHT) bağlantılı "Eskişehir Gar-Bursa-Eskişehir Gar" hattında otobüslerle kombine yolcu taşımacılığı işi ihalesi gerçekleştirilecek.
16.07.2021Ekonomi
7 ildeki 13 taşınmaz özelleştirilecek
7 ildeki 13 taşınmaz özelleştirilecekHazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından Ankara, İzmir, Tokat, Yozgat, Diyarbakır, İstanbul ve Nevşehir'deki 13 taşınmaz, satış yöntemiyle özelleştirilecek.
13.07.2021Ekonomi
İcradan satılık arsa
İcradan satılık arsa Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Denizli Serinhisar'da 317,29 metrekare arsa icradan satışa çıkarıldı.
12.07.2021Ekonomi
Bakan Gül: 2017'den beri 1 milyon 14 bin dosyada mağdur ile şüpheli uzlaştı
Bakan Gül: 2017'den beri 1 milyon 14 bin dosyada mağdur ile şüpheli uzlaştıAdalet Bakanı Abdülhamit Gül, 1 Ocak 2017'den beri toplam 1 milyon 14 bin dosyada mağdur ile şüphelinin uzlaştığını ifade ederek, 2017 yılında yüzde 80 ile başlayan müzakere başarı oranının geçen sene yüzde 85'e ulaştığını söyledi.
12.07.2021Siyaset
Son dakika! Adalet Bakanı Gül'den uzlaşma açıklaması
Son dakika! Adalet Bakanı Gül'den uzlaşma açıklamasıAdalet Bakanı Gül: "1 Ocak 2017'den itibaren bugüne kadar toplam 1 milyon 14 bin dosyada uzlaşma sağlanmıştır. Uzlaştırma kurumu sayesinde 2 milyon taraf uzlaşmış demektir"
12.07.2021Siyaset
‘Tatil öncesi kasko yaptırmak önemli’
‘Tatil öncesi kasko yaptırmak önemli’Tatil döneminde trafik kazalarının önüne geçmenin önemine dikkat çeken Doğa Sigorta CEO’su Kırmızı, tatil öncesi kasko hatırlatmasında bulundu.
12.07.2021Sigorta
ÖZEL | Kulüpler Birliği'nde 'Boykot'a veto! Galatasaray Başkanı Burak Elmas rest çekti
ÖZEL | Kulüpler Birliği'nde 'Boykot'a veto! Galatasaray Başkanı Burak Elmas rest çektiKulüpler Birliği Vakfı’nın son toplantısının perde arkasını MİLLİYET araladı. Birçok başkanın okumadan imzaladığı, “Maçlara çıkmama” ve “genel kurula katılmama” boykotları, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi tarafından okununca ters tepti.
11.07.2021Beşiktaş

Benzer Haber Etiketleri

Fahrettin AltunTMSFSürat Kargotffali koç

Teminat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.