Titanik

Titanik

Son dakika titanik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan titanik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan titanik haber sayfamızda...

Titanik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 637 titanik haberi bulunmuştur.
TİTANİK FİLMİ OYUNCULARI VE KONUSU: Titanik filmi konusu nedir, oyuncuları kimler ve ne zaman çekildi?
TİTANİK FİLMİ OYUNCULARI VE KONUSU: Titanik filmi konusu nedir, oyuncuları kimler ve ne zaman çekildi? Titanik filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Titanik faciasından uyarlanan 1997 yılı yapımı Titanik filmi Oscar ödülü alan filmler arasında da yerini alıyor. Peki, Titanik filmi konusu nedir, oyuncuları kimler ve ne zaman çekildi? İşte Titanik filminin hafızalara kazınan efsane oyuncu kadrosu ve karakterleri...
7.04.2024 Bilgi Rehberi
Simpsonlar korkunç kazayı bildi mi? İnterneti karıştıran kehanet
Simpsonlar korkunç kazayı bildi mi? İnterneti karıştıran kehanet Kaza duyulduğu an tüm dünyada son dakika oldu. İnternette yayılan ve gerçekte neler olduğuna dair yapılan tahminler de birbiri ardına geldi. Dünyada olup biten neredeyse her şeyi tahmin etmeleri ile nam salan Simpsonlar'ın bu kez de büyük yıkımı bildiği sosyal medyada yayıldı. Ancak bu kez bir fark vardı, gerçek birkaç gün sonra ortaya çıktı.
2.04.2024 Dünya
Titanic'teki meşhur kapı rekor fiyata satıldı!
Titanic'teki meşhur kapı rekor fiyata satıldı! Kate Winslet (Rose Dewitt Bukater) ile Leonardo DiCaprio'nun (Jack Dawson) bindikleri geminin felaketle sonuçlanan ilk seferinde tanışıp, farklı toplumsal sınıflara mensup iki aşığı canlandırdığı 'Titanik' filmi, üzerinden 27 yıl geçmesine karşın konuşulmaya devam ediyor. Oscar ödüllü aktörün kült yapımda Rose'un hayatta kalmasını sağlayan 'yüzen kapı', Hollywood Hazineleri' müzayedesinde rekor fiyata satıldı.
27.03.2024 Cadde
‘Titanik’ten parçaya 23 milyon
‘Titanik’ten parçaya 23 milyon 1997 yapımı “Titanik” filminde gemi battıktan sonra Rose karakteri (Kate Winslet) okyanusta kapının üstünde hayatta kalıyor, sevgilisi Jack (Leonardo DiCaprio) ise ölüyordu.
27.03.2024 Dünya
Denize düşen konteynerin akıbeti! Ansızın karşısına çıkan zengin olur, tek şart var
Denize düşen konteynerin akıbeti! Ansızın karşısına çıkan zengin olur, tek şart var Kargo gemileri her sene milyarlarca dolarlık siparişlerle dolu konteynerleri büyük sularda taşıyor. Ancak bazen bu gemilerin ve kargoların başına gelen tatsız olaylar, bazı şanslı kişileri zengin edebiliyor. Bunun için ise tek şart var!
19.03.2024 Yaşam
Yeni Titanik’te Türk hamamı
Yeni Titanik’te Türk hamamı İngiltere’den 1912’de ABD’ye giderken Atlas Okyanusu’nda batan ve 1.514 kişiye mezar olan “Titanik” yolcu gemisinin yenisinin yapılacağı açıklandı.
15.03.2024 Gündem
İki aile arasında kavga çıktı! Arada kalan kadın hayatını kaybetti
İki aile arasında kavga çıktı! Arada kalan kadın hayatını kaybetti Diyarbakır’da akraba iki aile arasında para meselesi nedeniyle çıkan silahlı kavgada arada kalan Mürsel Kaya (50) adlı kadın yaşamını yitirdi, 2 kişi ise yaralandı.
12.03.2024 Gündem
Bir köyü 'tek böbrekli' bırakan deprem! 'Ölümden beter duruma düştük'
Bir köyü 'tek böbrekli' bırakan deprem! 'Ölümden beter duruma düştük' Hayatları boyunca açlık ve hastalıkla mücadele ettiler. Ancak yaşanan depremle gelen ekstra yoksulluk, bu köyde yaşayanları organlarını satacak duruma getirdi. Tek böbrekle yaşamlarını sürdürmeyi bile göze alan köylülerin tek istedikleri ise karınlarını doyurmak.
26.02.2024 Yaşam
Erdoğan'dan gece yarısı telefonu! 'Böyle bir şey nasıl olur?'
Erdoğan'dan gece yarısı telefonu! 'Böyle bir şey nasıl olur?' İstanbul'da Eros isimli kedi dakikalarca dövülerek öldürülmüştü. Olayla ilgili Adalet Bakanı Tunç'tan dikkat çeken bir açıklama geldi.
25.02.2024 Gündem
Kirada yüzde 25 zam sınırı sürecek mi? Bakan Tunç merak edilen soruyu cevapladı
Kirada yüzde 25 zam sınırı sürecek mi? Bakan Tunç merak edilen soruyu cevapladı Adalet Bakanı Yılmaz Tunç katıldığı bir TV programında yöneltilen, 'Yüzde 25 kira artışı uzatılmaz mı?' sorusuna, 'Yüzde 25 sınırı Temmuz’da sona eriyor. Maliye Bakanımızın özellikle enflasyon hedefiyle ilgili açıklamalarına baktığımız zaman böyle bir duruma ihtiyaç kalmayacak gibi görünüyor' şeklinde cevap verdi.
25.02.2024 Ekonomi
Parti çok seçime giren yok! YSK'daki son veriler
Parti çok seçime giren yok! YSK'daki son veriler Türkiye, 31 Mart 2024 tarihinde bir seçim daha yaşayacak. Siyasi parti sicil ve kayıtlarının tutulduğu Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’nın güncel kayıtlarına göre, Türkiye’de şu anda 138 parti faal gözüküyor.
25.02.2024 Gündem
Titanik batığında afallatan görüntü! Tabak dayandı, denizaltı dayanamadı
Titanik batığında afallatan görüntü! Tabak dayandı, denizaltı dayanamadı 112 yıl önce buzdağına çarpan Titanik, gövdesinin makine dairesinden yarılması sebebiyle su alarak battı. Bu batış hiçbir deniz kazasındakine benzemiyordu. Dünyanın en büyük transatlantik gemisi batarken ikiye bölünmüştü. Ancak gemi darmadağın olsa da bazı eşyelar enkaz alanında sapasağlam duruyordu. Peki, demirden geminin hatta Titan denizaltısının dayanamadığı basınca cam ve porselenler nasıl dayandı?
25.02.2024 Yaşam
Kalp söken melek yüzlü gaddar! 13 yaşında başladı, canavardan farkı yok
Kalp söken melek yüzlü gaddar! 13 yaşında başladı, canavardan farkı yok Meksika kartelleri denince kan donduran detaylar arasında akla ilk gelen uygulanan işkence ve infaz yöntemleri oluyor. Ancak bunlar arasında öyle bir örnek var ki eşine benzeri zor rastlanır cinsten. Polislerin yaptığı baskınlarda bir evde buldukları 13 bıçak, 1 pala ve 2 insan kalbi korkunç gerçeği ortaya çıkardı.
25.02.2024 Dünya
Yeni araştırma! Stresin ilacı: Sarılmak
Yeni araştırma! Stresin ilacı: Sarılmak Araştırmaya göre, sarılmak gibi insanlar arasındaki şefkat temasları, stresi azaltıp kişiyi sakinleştiriyor.
25.02.2024 Gündem
Hollandalı bir ressam: Van Mour
Hollandalı bir ressam: Van Mour Ressam Jean Baptiste van Mour, Osmanlı zamanında İstanbul’a yerleşip, saray hayatının ötesinde halkın günlük yaşamını da yansıtan resimler yaptı.
25.02.2024 Gündem
Fal baktırırken dolandırılmayın! Tam erişime dikkat
Fal baktırırken dolandırılmayın! Tam erişime dikkat Kahve falı bakan uygulamalarda güvenlik açığı ortaya çıktı. Kullanıcıların uygulamalara verdiği izinler başlarına dert oldu. Milliyet’e konuşan dijital güvenlik uzmanları, bu tarz uygulamalarla paylaşılacak bilgilerin sınırlandırılması önerisinde bulundu.
25.02.2024 Gündem
'Icon of the Seas' demir aldı! Dünyanın en büyük yolcu gemisi, rüya gibi bir seyahate yelken açtı
'Icon of the Seas' demir aldı! Dünyanın en büyük yolcu gemisi, rüya gibi bir seyahate yelken açtı Dünyanın en büyük yolcu gemisi olan ve Titanik’ten beş kat daha büyük 'Icon of the Seas' yolcu gemisi 1 haftalık gezi için Miami Limanı’ndan Cumartesi günü demir aldı.
29.01.2024 Dünya
Dünyanın en büyük yolcu gemisi yola çıktı! Tam 7 gün sürecek
Dünyanın en büyük yolcu gemisi yola çıktı! Tam 7 gün sürecek Dünyanın en büyük yolcu gemisi olan ve Titanik’ten 5 kat daha büyük “Icon of the Seas” yolcu gemisi Miami'den ayrıldı.
29.01.2024 Dünya
Şanlıurfa’da tantuniciye silahlı saldırı! 5 kişi yaralandı
Şanlıurfa’da tantuniciye silahlı saldırı! 5 kişi yaralandı Şanlıurfa’da tantuni satışı yapan bir işyerine düzenlenen silahlı saldırıda aralarında müşterilerin de bulunduğu 5 kişi yaralanırken, 6 kişi gözaltına alındı.
14.12.2023 Gündem
Titanik battıktan 73 yıl sonra büyük sürpriz! Bavulu sattı, filmi hiç izlemedi
Titanik battıktan 73 yıl sonra büyük sürpriz! Bavulu sattı, filmi hiç izlemedi Ailesiyle "Batmaz" denilen dev geminin içindeydi, henüz 2 aylık bir bebekti. 80'li yıllarda Titanik'in enkazı bulunan kadar kimsenin haberdar olmadığı Millvina Dean bir anda ortaya çıktı. İşte 8 yaşına kadar ne yaşadığını bilmeyen, huzurevi masraflarını karşılamak için 'hatıralarını satan' kadının, 11 Oscar ödüllü filmi hiç izlememe sebebi.
14.12.2023 Yaşam
Altında kaldığı tren hayata bağladı! İkiye bölünen adamın akılalmaz kurtuluşu
Altında kaldığı tren hayata bağladı! İkiye bölünen adamın akılalmaz kurtuluşu Çocukluğundan beri tek hayali, hayranlık duyduğu trenlere ve uzayıp giden raylara yakın olabileceği bir işe sahip olmaktı. Hayalini gerçekleştirse de hiç ummadığı anda tüm hayatı değişti. Yaşadığı kaza sonucu vücudu 2'ye bölünen ama yine de hayatta kalan adamın, kurtuluşunun ardındaki gerçek ise başka.
14.12.2023 Yaşam
Google'da 2023'te dünyada ve Türkiye'de en çok neler arandı?
Google'da 2023'te dünyada ve Türkiye'de en çok neler arandı?  Google, 2023 yılı arama trendlerini paylaştı.
12.12.2023 Dünya
'Okyanusun Kalbi' olarak giyindi, Leonardo DiCaprio'nun doğum günü partisine geldi!
'Okyanusun Kalbi' olarak giyindi, Leonardo DiCaprio'nun doğum günü partisine geldi! Son olarak 'Fool's Paradise' adlı filmde yer alan ünlü oyuncu Kate Beckinsale, Leonardo DiCaprio'nun doğum günü partisi için ilginç bir kostüm tercih etti. Aktörün en popüler filmlerinden 'Titanik'e gönderme yaparak 'Okyanusun Kalbi' kolyesi gibi giyinen aktris, kostümüyle çok konuşuldu.
14.11.2023 Cadde
Titan faciasında yeni gelişme! Ölenlerin parçaları bulundu, şimdi ne olacak?
Titan faciasında yeni gelişme! Ölenlerin parçaları bulundu, şimdi ne olacak? Geçtiğimiz haziran ayında tüm dünyanın ilgisini bir kez daha Titanik’e yönelten Titan denizaltı kazasının üzerinden 4 ay geçti. Bölgede yapılan çalışmalarda ise bugün itibarıyla yeni bir gelişme yaşandı. Denizaltıya ait yeni parçalar bulunduğunu açıklayan yetkililer, bunlar arasında insan kalıntıları olduğunu da söyledi. Peki şimdi ne olacak? İşte cevabı.
11.10.2023 Dünya
Leonardo DiCaprio'nun 'Titanik' kostümü satılıyor!
Leonardo DiCaprio'nun 'Titanik' kostümü satılıyor! Kate Winslet (Rose Dewitt Bukater) ile Leonardo DiCaprio'nun (Jack Dawson) bindikleri geminin felaketle sonuçlanan ilk seferinde tanışıp, farklı toplumsal sınıflara mensup iki aşığı canlandırdığı 'Titanik' filmi, üzerinden 26 yıl geçmesine karşın konuşulmaya devam ediyor. Oscar ödüllü aktörün kült yapımda giydiği kostüm açık artırmaya çıkıyor. Dört günlük teklif süresi sonunda tahmini satış rakamı da açıklandı.
5.10.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Titanik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.