Toplantı

Toplantı

Son dakika toplantı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan toplantı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan toplantı haber sayfamızda...

Toplantı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 43.022 toplantı haberi bulunmuştur.
Kritik Kabine toplantısı başladı! Erdoğan açıklama yapacak
Kritik Kabine toplantısı başladı! Erdoğan açıklama yapacakCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplandı. Döviz kurundaki hareketliliğin yanı sıra stokçularla mücadele de toplandıda ele alınacak. Öte yandan yeni asgari ücret görüşmelerinde gelinen son aşama da toplantının diğer bir konusu olacak.
8.12.2021Siyaset
Bakan Akar başkanlığında video telekonferans toplantısı
Bakan Akar başkanlığında video telekonferans toplantısıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar başkanlığında birlik komutanlarının da katılımıyla video telekonferans toplantısı gerçekleştirildi.
8.12.2021Siyaset
Orman Genel Müdürü Karacabey: '54 ilde 554 yangına müdahale ettik'
Orman Genel Müdürü Karacabey: '54 ilde 554 yangına müdahale ettik'Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, "15 gün içinde 54 ilde 554 yangına müdahale ettik, var gücümüzle çalıştık. Bizler, 7-24 görevi başında, ormanlarımızı koruma ve kollamanın çabasındayız" dedi.
8.12.2021Gündem
Zabıta memuru alım ilanı
Zabıta memuru alım ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 75 zabıta memuru alınacak.
8.12.2021Ekonomi
Johnson, 'utanç verici' şakaların basına sızmasının ardından özür diledi
Johnson, 'utanç verici' şakaların basına sızmasının ardından özür dilediİngiltere Başbakanı Boris Johnson, başbakanlık çalışanlarının geçen yıl bütün ülkede sıkı kapanma kuralları uygulandığı sırada Noel partisi yaptıkları iddialarıyla dalga geçtikleri görülen video nedeniyle özür diledi.
8.12.2021Dünya
Asgari ücrette son durum ne? 2022 Asgari ücret toplantısı ne zaman yapılacak?
Asgari ücrette son durum ne? 2022 Asgari ücret toplantısı ne zaman yapılacak?Milyonların gözü asgari ücret 2022 zammında... Dört toplantının sonunda belli olacak olan 2022 asgari ücret için son rakamlar konuşuluyor. Peki, yeni yılda asgari ücret ne kadar olacak? İşte asgari ücret zammı ile ilgili son değerlendirmeler.
8.12.2021Teknoloji
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Benzer bir hadise bizim de başımıza geldi, kitapların dağıtımı durduruldu
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Benzer bir hadise bizim de başımıza geldi, kitapların dağıtımı durduruldu40. İl Müftüleri İstişare Toplantısı'nda konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Son dönemde Avrupa'da ortaya çıkan Peygamberimize yönelik saygısızlıklara karşı en güçlü tepki yine bizim milletimizden yükselmiştir. Benzer bir hadise beklemediğimiz şekilde bizim de başımıza geldi. Suriye'de kontrolümüzdeki okullarda dağıtılmak üzere hazırlanan kitaplarda peygamberimizin tasviri olarak yorumlanacabilecek kimi resimlerin olduğu tepsit edildi. Kitapların dağıtımı durduruldu, imha edilmek üzere toplatıldı. Henüz basılmamış başka kitaplar olduğu belirlendi. Yaşanan rezalette sorumluluğu olan herkesle ilgili soruşturma başlatıldı.' dedi.
8.12.2021Siyaset
Asgari Ücret zammı için geri sayım sürüyor! Gözler üçüncü toplantıya çevrildi? 2022 Asgari Ücret zam oranı ne zaman açıklanacak?
Asgari Ücret zammı için geri sayım sürüyor! Gözler üçüncü toplantıya çevrildi? 2022 Asgari Ücret zam oranı ne zaman açıklanacak?Asgari Ücret zam pazarlığı konusunda ikinci toplantı tamamlandı. Toplantı öncesinde açıklamalarda bulunan Türk-İş Başkanı Ergun Atalay umarım bu hafta içerisinde Asgari Ücret zam oranını açıklarız ifadesini kullandı. Toplantının sona ermesinin ardından vatandaşlar zam oranları ve konuşulan rakamlar konusunda araştırmaya başladı. Peki Asgari Ücret zam oranı ne zaman açıklanacak?
8.12.2021Ekonomi
Asgari Ücrette gözler üçüncü toplantıya çevrildi || 2022 Asgari Ücret zam oranı ne kadar olacak net-brüt maaş tutarları...
Asgari Ücrette gözler üçüncü toplantıya çevrildi || 2022 Asgari Ücret zam oranı ne kadar olacak net-brüt maaş tutarları...2022 Asgari Ücret zam oranı ne zaman açıklanacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İlk toplantının 1 Aralık'ta gerçekleştirildiği Asgari Ücret konusunda ikinci toplantı ise dün gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde işçilerin beklentilerini açıklayan Türk-İş Başkanı Ergun Atalay mevcut asgari ücretle 15 gün geçinmenin bile zor olduğunu ifade ederken yeni asgari ücreti ise umarım bu hafta içerisinde açıklarız diye konuştu. Asgari Ücret ikinci toplantının ardından 3'üncü toplantı 9 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek. Peki Asgari Ücret zam oranı ne zaman açıklanacak?
8.12.2021Ekonomi
FED toplantısı ne zaman yapılacak? Aralık FED faiz kararı açıklandı mı?
FED toplantısı ne zaman yapılacak? Aralık FED faiz kararı açıklandı mı?FED toplantısı ne zaman? ABD Merkez Bankası (FED) aralık ayı toplantı tarihi araştırılıyor. Peki, FED yeni faiz kararı ne olacak? İşte toplantı tarihi.
8.12.2021Ekonomi
Zoom 2021 yılının enlerini paylaştı
Zoom 2021 yılının enlerini paylaştıZoom, kullanıcıları ile gerçekleştirdiği kapsamlı bir anket çalışması ile 2021 yılına dair istatistikleri paylaştı. Buna göre, katılımcıların Zoom toplantılarına dahil oldukları en ilginç yer yüzde 42 ile “yatak” olurken, yüzde 43’lük bir kitle ise görüşmelerinden önce toplantıya katıldıkları odanın yalnızca kamerada görünen bölümünü temizlediklerini ifade etti. Platformun bir yıllık kullanıcı verilerine göre 2021’de Zoom üzerinden toplantı trafiğinin en yoğun olduğu gün çarşamba olurken, ortalama toplantı süresi “54 dakika” olarak gerçekleşti.
8.12.2021Teknoloji
Demet Özdemir: Yakında duyarsınız
Demet Özdemir: Yakında duyarsınızOyuncu Demet Özdemir, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi. Yakın arkadaşıyla bir restoranda oturan Özdemir, uzun süren sohbet eşliğinde yemek yedi.
8.12.2021Cadde
'Utanç verici' şakalar basına sızdı, ortalık karıştı
'Utanç verici' şakalar basına sızdı, ortalık karıştıİngiltere'de Başbakanlık ofisinde geçtiğimiz yıl Covid kurallarını hiçe sayarak Noel partisi düzenlendiğine ilişkin iddialar, basına sızan görüntülerle yeni bir aşamaya evrildi.
8.12.2021Dünya
AGİ ne kadar olacak, belli oldu mu? 2022 AGİ zammı için gözler kritik toplantılarda!
AGİ ne kadar olacak, belli oldu mu? 2022 AGİ zammı için gözler kritik toplantılarda!AGİ ne kadar, 2022 AGİ ücretleri ne olacak? Asgari ücret zammı için toplantılar aralık ayı içerisinde gerçekleşecek. Yeni yılda asgari ücrete yapılacak zam oranının belirlenmesi ile birlikte AGİ ücretleri de belli olacak. Peki, Asgari Geçim İndirimi nedir?
8.12.2021Ekonomi
Kabine bugün toplanıyor! Gündemde yeni asgari ücret var
Kabine bugün toplanıyor! Gündemde yeni asgari ücret varCumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında saat 16.00'da toplanacak. Döviz kurundaki hareketliliğin yanı sıra stokçularla mücadele de toplandıda ele alınacak. Öte yandan yeni asgari ücret görüşmelerinde gelinen son aşama da toplantının diğer bir konusu olacak.
8.12.2021Siyaset
Saatlerin Anlamı 2021: Çift, Ters ve Aynı Denk Gelen Saat Anlamı Nedir?
Saatlerin Anlamı 2021: Çift, Ters ve Aynı Denk Gelen Saat Anlamı Nedir?Hayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift, ters ve üçlü olmasına göre farklılık gösteriyor. Saatlerin anlamı akrep ve yelkovanın denk geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Üçlü saatler ise 01.11, 02.22, 03.33 vb. şeklindedir. Saatlerin anlamı 2021 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı, üçlü saatlerin anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
8.12.2021Yaşam
İzlediği filmden etkilendi! Karavanla Nepal'e gidiyor
İzlediği filmden etkilendi! Karavanla Nepal'e gidiyorİzlediği bir filmden etkilenip Nepal’e giden Kadir Mert, şimdilerde çocukluk hayali olan okul otobüsünü karavana çeviriyor. Karavanıyla önce, “Köyüm gibi, oradaki huzuru başka yerde yakalayamıyorum” dediği Nepal’e kadar gitmeyi, sonrasında da dünyayı gezmeyi planlıyor.
8.12.2021Tatil
İşçinin gözü memur zammında
İşçinin gözü memur zammındaAsgari ücret pazarlıklarında ikinci toplantı, Türk-İş'in ev sahipliğinde gerçekleşti. Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, memurlarla ilgili açıklanan zam düzenlemesine işaret ederek, "Zannediyorum aynısını işçiye de yapacaklar. İşçiyi bunun dışında tutmaları mümkün değil" dedi. Kamuoyunda asgari ücret için dile getirilen rakamlara işaret eden Atalay, "Oluşan rakamların altında da bir şeye 'evet' dememiz mümkün değil" diye konuştu.
8.12.2021Ekonomi
ABD'den 'Rusya' açıklaması: 2014'te uygulamadığımız yaptırımları uygulamaya hazırız
ABD'den 'Rusya' açıklaması: 2014'te uygulamadığımız yaptırımları uygulamaya hazırızRusya'nın Ukrayna'yı işgal etmesine yönelik endişeler hakkında açıklama yapan ABD'li Ulusal Güvenlik Danışmanı Jack Sullivan, işgal durumunda ABD'nin Rusya'ya "2014 yılında uygulamadığı yaptırımları uygulayacağını" söyledi.
7.12.2021Dünya
Son dakika: Biden-Putin arasında kritik görüşme! Kriz kapıda... Yüzüne açık açık söyledi
Son dakika: Biden-Putin arasında kritik görüşme! Kriz kapıda... Yüzüne açık açık söylediSon dakika haberine göre; Tüm dünyanın merakla beklediği ABD Başkanı Joe Biden ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Ukrayna gerilimini ele alacağı görüşme sona erdi. Görüşme 2 saat 1 dakika sürdü. Görüşmenin detaylarına ilişkin Beyaz Saray ve Kremlin'den açıklamalar peş peşe geldi. Yapılan açıklamalardan en dikkat çekici olanı ise ABD cephesinden gelen 'güçlü ekonomik yaptırım' mesajıydı. Öte yandan bir kritik görüşme ise perşembe günü Biden ve Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy arasında gerçekleştirilecek. İşte detaylar...
7.12.2021Dünya
TİSK Genel Sekreteri Koç: Ümit ediyoruz ki bu hafta içerisinde asgari ücreti açıklarız
TİSK Genel Sekreteri Koç: Ümit ediyoruz ki bu hafta içerisinde asgari ücreti açıklarızTürkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Genel Sekreteri Akansel Koç, “En kısa sürede üçlü mutabakatla imzalamak taraftarıyız. Yasada da biliyorsunuz herhangi bir zorunluluk yok toplantı sayısı olarak. Ümit ediyoruz ki bu hafta içerisinde asgari ücreti açıklarız” dedi.
7.12.2021Ekonomi
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.12.2021Eğitim
Kılıçdaroğlu, il başkanlarıyla görüştü
Kılıçdaroğlu, il başkanlarıyla görüştüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da partisinin il başkanlarıyla bir araya geldi.
7.12.2021Siyaset
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
7.12.2021Oyun
WhatsApp Grup İsimleri 2021: Arkadaş, Aile WP Grupları İçin En Güzel, İyi ve Komik İsimler
WhatsApp Grup İsimleri 2021: Arkadaş, Aile WP Grupları İçin En Güzel, İyi ve Komik İsimlerHayatımızda çok önemli bir yere sahip olan WhatsApp hiç şüphesiz en çok kullanılan iletişim araçlarından birisi haline geldi. Sosyal, özel ve iş yaşantımızın tam merkezinde yer alan WhatsApp üzerinden oluşturulan okul, iş, aile veya arkadaş grupları üzerinden gündelik yaşantımızı sürdürüyoruz. Arkadaş, aile, iş ve okul için oluşturulan WhatsApp gruplarında havalı, komik, ilgi çekici isimler bulmak bazen zor olabiliyor. Bu yüzden arkadaş, aile, iş, okul WhatsApp grupları için en güzel, iyi ve komik isimler nelerdir? ‘WhatsApp Grup İsimleri 2021’ içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.12.2021Sosyalmedya

Benzer Haber Etiketleri

Toplantı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.