Toplu Konut İdaresi Başkanlığı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı

Son dakika Toplu Konut İdaresi Başkanlığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı haber sayfamızda...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.822 toplu konut idaresi başkanlığı haberi bulunmuştur.
TOKİ 29 ilde 307 arsayı açık artırmayla satacak
TOKİ 29 ilde 307 arsayı açık artırmayla satacakÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul, Ankara ve İzmir’in de aralarında bulunduğu 29 ildeki 307 arsayı açık artırmayla satışa sundu.
6.12.2021Emlak
Konyaspor’un yeni tesisinin temeli atıldı
Konyaspor’un yeni tesisinin temeli atıldıKonyaspor’un yeni tesisinin temeli Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un katılımı ile atıldı. Bakan Kurum, TOKİ Başkanlığı ile tüm Türkiye’de UEFA standartlarında 19 dev stadyum inşa ettiklerini belirterek, "İklim Dostu Dönüşüm ilkesiyle hareket ederek bu stadyumlarımızın tamamını kendi elektriğini ve suyunu karşılayabilen, akıllı, enerji savurmayan ve sıfır atık uyumlu yeşil yapılar olarak inşa ettik” dedi.
4.12.2021Konyaspor
Yeni projede 316 konuta 2 haftada 1461 talep geldi
Yeni projede 316 konuta 2 haftada 1461 talep geldiYeni gayrimenkul projelerine hız veren Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) İstanbul’un Maltepe ilçesinde hayata geçirdiği yeni projesi Tablo Adalar satışa sunuldu. Toplamda 15 bin 264 metrekare arsa alanına ve 67 bin 861 metrekare yapı alanına sahip projede 2 blokta 316 konut yer alacak.
4.12.2021Ekonomi
Tarihi surlarda manzaralı klozet
Tarihi surlarda manzaralı klozetTopkapı’da bulunan tarihi surların yanına millet bahçesi yapılıyor. Bu kapsamda gerçekleşen yıkım çalışmalarında, surlara bitişik yapılmış kaçak binalar ortaya çıkarken duvarın üzerindeki klozet görenleri şaşırttı.
4.12.2021Gündem
Şehzadeler’de 5 mahalleye müjde
Şehzadeler’de 5 mahalleye müjdeŞehzadeler Belediye Meclisi, 2021 yılının son olağan meclis toplantısını Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik önderliğinde yaptı. Başkan Çelik, kasım ayında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi, “Aşevi projesinin ihalesi yapıldı.
3.12.2021Ege
Erzurum’da kentsel dönüşüm konutları 7.8 büyüklüğündeki depreme bile dayanıklı
Erzurum’da kentsel dönüşüm konutları 7.8 büyüklüğündeki depreme bile dayanıklıErzurum’da TOKİ tarafından yapılan depreme yüksek oranda dayanaklı yeni konutlar 12 bin ton demir kullanılarak 16 metre boyunda 80 santim çaplı toplam 6 bin 400 adet ve uzunluk olarak 100 bin metreyi geçen özel Deep Soil Mixing uygulaması ile zemini güçlendirilerek inşa edildi. Son günlerde yaşanan depremler sonrası kentin 2.derecede riskli bölgesi olan Aziziye’de kentsel dönüşüm hız kazandı.
2.12.2021Emlak
Kesici aletle kendisine zarar veren şahıs hastaneye kaldırıldı!
Kesici aletle kendisine zarar veren şahıs hastaneye kaldırıldı!Adıyaman’da, kesici alet ile kendisine zarar veren bir şahıs yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.
2.12.2021Gündem
Celal Abdi Güzer: “Bu kurulmuş gerçeklik çağında eleştirel mesafeyi doğru kullanmalıyız...”
Celal Abdi Güzer: “Bu kurulmuş gerçeklik çağında eleştirel mesafeyi doğru kullanmalıyız...”Mimarlık eleştirisi denilince Türkiye’de akla gelen ilk isimlerden biri olan Prof. Dr. Celal Abdi Güzer, halen ODTÜ Mimarlık Bölümü’nde mimarlık eleştirisi üzerine dersler veriyor ve dördüncü sınıf tasarım stüdyosu yöneticiliği yapıyor. Abdi Güzer “Neden daha az mimarlık eleştirisi yazıyorsun?” sorularına karşın aslında yazmaya devam ettiğini; ancak sosyal medyanın etkisiyle mimari eleştiriye bakışın, algı ve önceliklerin değiştiğini; tekil yapılar üzerine ve doğrudan yargı içeren indirgemeci bir eleştiri beklentisinin öne çıktığını belirtiyor ve ekliyor: “Kurulmuş gerçeklik çağında çoğalarak artan bilgi kirliliği göz önüne alındığında önümüze çıkan eleştiri ve değerlendirmelere mesafe ile bakmak daha da önem kazanıyor.”
29.11.2021Vitrin
Bakan Kurum: '2023 yılı hizmetlerimizi taçlandıracağımız yeni bir zafer yılı olacak'
Bakan Kurum: '2023 yılı hizmetlerimizi taçlandıracağımız yeni bir zafer yılı olacak'Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Atacağımız adımlarla, yapacağımız çalışmalarla 2023 yılı hizmetlerimizi taçlandıracağımız yeni bir zafer yılı olacak” dedi.
27.11.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşük
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşükİzmir'de deprem konutlarının teslimi töreninde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kira bedelinden bile düşük ödemelerle vatandaşlarımız yeni, konforlu, güvenli evlerine kavuşacak" ifadelerine yer verdi. Alsancak'ta inşaası tamamlanan yeni stadın ismini açıklayan Erdoğan, 'Adını "Alsancak Mustafa Denizli Stadı" olarak belirlediğimiz bu stadımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum' dedi.
26.11.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşük
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşükİzmir'de deprem konutlarının teslimi töreninde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kira bedelinden bile düşük ödemelerle vatandaşlarımız yeni, konforlu, güvenli evlerine kavuşacak" ifadelerine yer verdi. Alsancak'ta inşaası tamamlanan yeni stadın ismini açıklayan Erdoğan, 'Adını "Alsancak Mustafa Denizli Stadı" olarak belirlediğimiz bu stadımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum' dedi.
26.11.2021Siyaset
İzmir'de depremzedelerin konutları teslim ediliyor
İzmir'de depremzedelerin konutları teslim ediliyorİzmir'de evleri yıkılan veya ağır hasar gören depremzedeler için, TOKİ (Toplu Konut İdaresi) Başkanlığı tarafından yapılan konutlar, yarın hak sahiplerine teslim edilecek. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı anahtar teslim törenine tüm vatandaşları davet etti.
26.11.2021Ekonomi
İzmir'de tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan konutları bugün teslim edecek
İzmir'de tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan konutları bugün teslim edecekİzmir’de yapılan deprem konutlarını yerinde inceleyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, bugün kente gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 596 konut ve 145 iş yerini İzmirli depremzedelere teslim edeceğini belirtti.
26.11.2021Ekonomi
Havaist Durakları ve Sefer Saatleri: 2021 Havaist Ücretleri Ne Kadar?
Havaist Durakları ve Sefer Saatleri: 2021 Havaist Ücretleri Ne Kadar?Havaist İstanbul Havalimanı ile İstanbul'un birçok noktası arasında hizmet vermektedir. Havaist durakları ile İstanbul Havalimanı arasında 19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan 7 gün 24 saat karşılıklı seferler yapılır. Sefer saatleri trafik durumuna göre bazen değişiklik gösterebilir. Havaist ücretleri merkezler ve ara duraklara göre farklıdır. Havaist ücretleri ne kadar diyorsanız “Havaist Durakları ve Sefer Saatleri” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
25.11.2021Gündem
‘Menemen mitingine herkesi bekliyoruz’
‘Menemen mitingine herkesi bekliyoruz’Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, başta Menemenliler olmak üzere tüm İzmirlileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın saat 16.00’da ilçedeki Cumhuriyet Meydanı’nda düzenleyeceği mitinge davet etti.
24.11.2021Ege
İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği Başkanı: Fiyatlandırma ve taksit imkanı olumlu
İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği Başkanı: Fiyatlandırma ve taksit imkanı olumluİzmir'de, 6.6'lık depremin ardından yerinde ve rezerv alanda inşası tamamlanan konutlar, 26 Kasım'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen törende teslim edilecek. İlk 24 ayı ödemesiz, 216 ayı ödemeli olmak üzere 20 yıl vade ile teslim edilecek konutlar için İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği (İZDEDA) Başkanı Haydar Özkan "Fiyatlandırma ve taksit imkanlarını olumlu değerlendiriyoruz" dedi.
23.11.2021Emlak
Son dakika: Erdoğan 'kur ve faiz oyununu görüyoruz' dedi ve çok net konuştu: Ekonomik kurtuluş savaşından zaferle çıkacağız
Son dakika: Erdoğan 'kur ve faiz oyununu görüyoruz' dedi ve çok net konuştu: Ekonomik kurtuluş savaşından zaferle çıkacağızSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. 'Kur ve faiz oyununu görüyoruz' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkemizi bunca tuzaktan, badireden nasıl çıkardıysak Allah'ın yardımı ve milletimizin desteğiyle bu ekonomik kurtuluş savaşından da zaferle çıkartacağız" açıklamasında bulundu.
22.11.2021Siyaset
İzmir deprem konutlarında son durum nedir, ne zaman teslim edilecek? İzmir'deki deprem konut fiyatları ne kadar?
İzmir deprem konutlarında son durum nedir, ne zaman teslim edilecek? İzmir'deki deprem konut fiyatları ne kadar? 2020 İzmir depremi ile binlerce ev hasar gördü ve sayısız konut da kullanılamaz hale geldi. Depremin ardından TOKİ bölgede İzmir deprem konutlarının inşasına başlamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 22 Kasım Kabine toplantısı ardından deprem konutlarının teslim tarihini ve fiyatlarını açıkladı. Peki, İzmir deprem konutları ne kadar, aylık kira bedeli kaç TL?
22.11.2021Gündem
Son dakika: Erdoğan'dan İzmirlilere müjdeli haber: 26 Kasım Cuma günü teslim edeceğiz
Son dakika: Erdoğan'dan İzmirlilere müjdeli haber: 26 Kasım Cuma günü teslim edeceğizSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir depreminin ardından yapımına başlanan konut ve dükkanlardan 741'ini 26 Kasım Cuma günü hak sahiplerine teslim edeceklerini bildirdi.
22.11.2021Gündem
Diyarbakır Bağlar'da kentsel dönüşüm başladı
Diyarbakır Bağlar'da kentsel dönüşüm başladıDiyarbakır'ın Bağlar ilçesinde, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nca başlatılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında 8 binanın yıkımına başlandı. Vali ve Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu, "Kaynartepe Mahallesi riskli alan ilan edildi. Kentsel dönüşüm için ilk resmi adım atıldı" dedi.
19.11.2021Emlak
TOKİ’den kuralı satış başlıyor
TOKİ’den kuralı satış başlıyorÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), bazı şehirlerde uygun fiyattan konut satışına devam ediyor.
19.11.2021Ekonomi
Kütahya'da TOKİ konutu satışı
Kütahya'da TOKİ konutu satışıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kütahya Merkez Parmakören Mahallesi'nde yaptırılan konutları satışa çıkardı.
18.11.2021Ekonomi
TOKİ duyurdu! 117 bin liradan başlayan fiyatlarla kuralı konut satışı başladı
TOKİ duyurdu! 117 bin liradan başlayan fiyatlarla kuralı konut satışı başladıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) bazı şehirlerde uygun fiyattan konut satışına devam ediyor. Türkiye genelinde 13 ilde toplam bin 310 konut dar ve orta gelirli vatandaşlar için 117 bin liradan başlayan fiyatlarla düşük taksit ve uzun vadelerle kuralı satışa sunuluyor.
18.11.2021Emlak
Korucubaşı atılan el bombasıyla yaralandı! Daha önce de saldırı olmuş
Korucubaşı atılan el bombasıyla yaralandı! Daha önce de saldırı olmuşŞırnak’ın Cizre ilçesinde evinin önünde el bombalı saldırıya uğrayıp yaralanan korucubaşı Emin Negiz'in (47) hastanede tedavisi sürüyor. Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen, Negiz'in 2013’de de evine molotof kokteyli ve el yapımı patlayıcılı saldırı düzenlendiğini açıkladı.
17.11.2021Gündem
TOKİ 195 işyeri 70 konut satacak
TOKİ 195 işyeri 70 konut satacakToplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 70 konut ile 30 ilde 195 iş yerini açık artırma yöntemiyle satacak.
17.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.