Toprak

Toprak

Son dakika toprak haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan toprak gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan toprak haber sayfamızda...

Toprak

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 29.233 toprak haberi bulunmuştur.
Şişli'de boşaltılan binanın sahibi: Arkadaki inşaat 5 sene önce başladı...
Şişli'de boşaltılan binanın sahibi: Arkadaki inşaat 5 sene önce başladı...İstanbul Şişli’de kolonlarında çatlama ve eğilme olduğu gerekçesiyle boşaltılan apartmanın sahibi Faruk Güneş, "Bu arkada inşaat var. Bu inşaat 5 sene önce başladı. Normal yol seviyesinin 4 kat altına indiler. Büyükşehir'e, Şişli'ye müracaatımız oldu. Geldi inceleme yaptılar. Aşağıda perde beton yapmaları lazımken yapmadılar, masraftan kaçıp toprak döküp bıraktılar. O esnada bizim 9 tane binanın hepsinin arka tarafında çatlama oldu." dedi.
15.05.2021Gündem
"Kara elmas" trüf mantarında Türkiye'nin hedefi 1 milyar dolarlık ihracat
"Kara elmas" trüf mantarında Türkiye'nin hedefi 1 milyar dolarlık ihracatOrman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Türkiye'nin kilogram fiyatı 100-750 avro arasında değişen trüf mantarı üretimini artırdığını belirterek, "Ekonomistlerin tahminlerine göre trüf mantarı önümüzdeki 10 yıl içinde dünya çapında yıllık 6 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşacak. Kısa vadede Türkiye olarak bu pazardan 1 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşmayı hedefliyoruz." dedi.
15.05.2021Ekonomi
Son dakika... Annesinin yatak odasından gelen sesleri duyup anahtar deliğinden baktı! Sonrası korkunç...
Son dakika... Annesinin yatak odasından gelen sesleri duyup anahtar deliğinden baktı! Sonrası korkunç...Evde bilgisayar oyunu oynadığı sırada yatak odasında gelen sesler üzerine annesinin yatak odasına giderek kapının deliğinden gördüğü annesinin sevgilisini 3 yerinden bıçaklayan lise öğrencisi Emre Toprak hakkında 'Kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. 19 yaşındaki genç, "Annemin sevgilisi bana saldırdı. Kendimi korumak için bıçakladım" dedi.
15.05.2021Gündem
Annesinin yatak odasından gelen sesleri duyup anahtar deliğinden baktı! Sonrası korkunç...
Annesinin yatak odasından gelen sesleri duyup anahtar deliğinden baktı! Sonrası korkunç...Evde bilgisayar oyunu oynadığı sırada yatak odasında gelen sesler üzerine annesinin yatak odasına giderek kapının deliğinden gördüğü annesinin sevgilisini 3 yerinden bıçaklayan lise öğrencisi Emre Toprak hakkında 'Kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. 19 yaşındaki genç, "Annemin sevgilisi bana saldırdı. Kendimi korumak için bıçakladım" dedi.
15.05.2021Gündem
Diasporanın Dört T Planı
15.05.2021Siyaset
‘Hububat fiyatı çiftçiyi memnun etmeli’
‘Hububat fiyatı çiftçiyi memnun etmeli’Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Ramazan Bayramı’ndan sonra buğday ve arpada müdahale alım fiyatlarının açıklanmasının beklendiğini belirterek, “Toprak Mahsulleri Ofisinin (TMO) açıklayacağı fiyatlar, dünyada belirlenen hububat fiyatlarının altında kalmamalıdır ve çiftçilerimizi memnun edecek seviyede olmalıdır” dedi.
15.05.2021Ekonomi
20 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
20 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumuİnsanlık her dönemde yıldızlara, astrolojiye ve bunlarla ilintili konular ilgi duymuştur. Bunu tarihi ve arkeolojik bulgular doğrulamaktadır. Günümüzde de aynı ilgi devam etmektedir. 20 Nisan hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? İşte 20 Nisan hangi burçtur konusu ile ilgili ayrıntılı bilgileri sizler için derledik.
15.05.2021Astroloji
22 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
22 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji insanları cezbeden bir alandır. Bu geçmişte de böyle olmuştur günümüzde de böyledir. Tarihte birçok medeniyette astroloji, yıldızlar ve burçlar konusunda çalışmalar olduğu tespit edilmiştir. 22 Nisan hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? 22 Nisan doğumlu insanların burçları ve buna dair ilgiyle okuyacağınız bilgileri sizler için derledik.
15.05.2021Astroloji
23 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
23 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuYeni tanıştığınız insanların burçlarını sorarsınız bunun nedeni karşınızdaki insanla burcunuz uyum içinde olup olmamasıdır. Burçlar insanların karakterleri ile ilgili fikirler verebilmektedir. 23 Nisan tarihinde doğan biri hangi burçtur? 23 Nisan’ın yükselen burcu nedir? 23 Nisan'da yer alan burcun özellikleri nedir? 23 Nisan da yer alan burç ile ilgili merak edilen soruları derledik.
15.05.2021Astroloji
26 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
26 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuZodyak kuşağı toplam 12 burçtan oluşur. Burçlar doğdukları tarihe göre dört ayrı gruba ayrılır. Elementlerden oluşan gruplar sırasıyla toprak, hava, su ve ateştir. 26 Nisan'da doğan burçlar ise başak ve oğlak ile birlikte toprak grubunun içerisinde yer alır. 26 Nisan hangi burç oluyor? Özellikleri ve yükseleni nedir? Merak edilen soruların yanıtlarını sizler için derledik.
15.05.2021Astroloji
İlk Cumhurbaşkanımız Kimdir? Sırasıyla Ve Tarihleri İle Cumhurbaşkanlarımız
İlk Cumhurbaşkanımız Kimdir? Sırasıyla Ve Tarihleri İle CumhurbaşkanlarımızKurtuluş Savaşı 19 Mayıs 1919 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışıyla başladı. Yaklaşık 3 yıl süren savaşın ardından işgalci güçlerin tamamı ülkemizden çıkarıldı. Saltanat ve hilafetin kaldırılmasının ardından 1923 yılında cumhuriyet ilan edildi. Ülkemizde bu zamana kadar 12 cumhurbaşkanı görev almıştır. İlk cumhurbaşkanımız kimdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
14.05.2021Eğitim
Son dakika - Ashleigh Barty, İtalya Açık'a erken veda etti
Son dakika - Ashleigh Barty, İtalya Açık'a erken veda ettiTek kadınlar dünya 1 numarası Ashleigh Barty, İtalya Açık Tenis Turnuvası'nda önde olduğu çeyrek final müsabakasında, sakatlığı nedeniyle korttan çekilmek zorunda kaldı.
14.05.2021Tenis
Karışımları Ayırma Yöntemleri Nelerdir? Örnekler İle Ayırma Yöntemleri
Karışımları Ayırma Yöntemleri Nelerdir? Örnekler İle Ayırma YöntemleriKarışımlar fiziksel yöntemler ile bir araya gelmektedir. Bu sebeple ayrılmaları da fiziksel bir şekilde olmaktadır. Karışımların farklı ayırma yöntemleri bulunur. Karışımları ayırma yöntemleri nelerdir? Örnekler ile Ayırma yöntemleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.
14.05.2021Eğitim
Çiftçi Belgesi Nasıl Alınır? Çiftçilik İzin Belgesi Almanın Şartları Nelerdir?
Çiftçi Belgesi Nasıl Alınır? Çiftçilik İzin Belgesi Almanın Şartları Nelerdir?Toprak ekimini ve bakımını yaparak geçimlerini sağlayan çiftçilere devlet destek vermektedir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı aracılığıyla başlatılan uygulama ile çiftçilerin pek çok yardımdan yararlanması sağlanıyor. Ekim ve toprakla uğraşan çiftçilerin bu destek yararlanabilmesi için ilk olarak çiftçilik belgesi alması gerekmektedir. Devletin verdiği tarımsal ve hayvansal destekten faydalanmayı sağlayan çiftçi belgesi nasıl alınır ve belge almanın şartları nelerdir tüm detaylarıyla derledik.
14.05.2021 Gündem
Hayalini kurduğu iş için mühendisliği bıraktı! Aylık 4 bin lira kazandırıyor
Hayalini kurduğu iş için mühendisliği bıraktı! Aylık 4 bin lira kazandırıyorKonya'da salgın döneminde esnek çalışma uygulamasını avantaja çeviren inşaat mühendisi, hobi amaçlı kurduğu serada yetişen sebzelere olan talebe yetişemeyince iki sera daha kurdu.
14.05.2021Haberler
Erdoğan TMO alım fiyatlarını bayram sonunda açıklayacak
Erdoğan TMO alım fiyatlarını bayram sonunda açıklayacakTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Bayram sonu, Sayın Cumhurbaşkanı'mız tarafından üreticilerimizi memnun edecek seviyede TMO alım fiyatları açıklanacak." dedi.
14.05.2021Ekonomi
TZOB Genel Başkanı Bayraktar Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı
TZOB Genel Başkanı Bayraktar Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla mesaj yayımladıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Ramazan Bayramı'ndan sonra buğday ve arpada müdahale alım fiyatlarının açıklanmasının beklendiğini belirterek, "Toprak Mahsulleri Ofisinin (TMO) açıklayacağı fiyatlar, dünyada belirlenen hububat fiyatlarının altında kalmamalıdır ve çiftçilerimizi memnun edecek seviyede olmalıdır." dedi.
14.05.2021Ekonomi
Meşhur 'Lapseki kirazı' ay sonuna doğru tezgahlarda yerini alacak
Meşhur 'Lapseki kirazı' ay sonuna doğru tezgahlarda yerini alacakÇanakkale'nin Lapseki ilçesinde yetiştirilen, kendine has rengi ve aromasının yanında iriliği ve uzun raf ömrüyle ilgi gören kirazın erkenci çeşidinin üreticileri hasada hazırlanıyor.
14.05.2021Ekonomi
Çevreci tahvillerin değeri 2,5 milyar doları geçti
Çevreci tahvillerin değeri 2,5 milyar doları geçtiTürkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) Genel Müdürü Ece Börü, Türkiye’de çevreyi iyileştirecek projelere fon sağlayan tahvil ve diğer yatırım araçlarına ilginin arttığını belirterek, "Türkiye’de yaşayan yeşil ve sürdürülebilir tahvillerin toplam değeri 2,5 milyar doları geçti. Sektörümüzün artan sosyal ve yönetişim (ESG) odaklı yaklaşımları ile bu hacmin artacağına inanıyoruz. " dedi.
14.05.2021Uzmanpara
Katil kendisini ele verecek iz bırakmamıştı
Katil kendisini ele verecek iz bırakmamıştı“O günün gelmesini iple çekeceğim.” dedim teşekkür ederek. Sonra ayıp olmasın diye Barbaros’a dönüp onun bugün neler yaptığını sordum. Bu arada patates sosis iyi gitmiş, açlığımı yatıştırmıştı.
14.05.2021Kültür Sanat
29 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
29 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar tarihlere göre belirlenmektedir. Kişiler doğum tarihlerine göre hangi burca dâhil olduğunu öğrenebilmektedir. 29 Aralık tarihinde doğanlarda hangi burca dâhil olduklarını merak etmektedirler. Bu dönemde doğanlar oğlak burcuna dâhil olmaktadırlar. Her burcun bazı özellikleri vardır. Burca dâhil olan kişilerde bu burçların özelliklerini taşımaktadırlar. 12 ayrı burç bulunmaktadır. Burçların genel özellikleri ise kişilerde gözlemlenebilirler. İşte, merak edilen tüm detaylar.
13.05.2021Astroloji
26 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
26 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji kadim bir öğretidir. Her devir insanları cezbetmiştir. Antik çağlarda olduğu gibi bu popülarite günümüzde de sürmektedir. İşte, 26 Aralık hangi burç olmaktadır, yükseleni, özellikleri, yorumu ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
13.05.2021Astroloji
25 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
25 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar doğum tarihlerine göre belirlenmektedir.12 burç bulunur ve bu burçlar farklı isimlerle anılmaktadır. Her burcun özellikleri de birbirinden farklıdır. Oğlak burcu da 12 burçtan bir tanesidir. 22 Aralık – 21 Ocak tarihleri arasında doğan her kes oğlak burcuna dâhil olmaktadır. Oğlak burcunun özellikleri ve detayları ile derledik.
13.05.2021Astroloji
23 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
23 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji kadimden beri insanoğlunu cezbetmektedir. Bu durum geçmişte olduğu gibi günümüzde de böyledir. İşte ilgiyle okuyacağınız 23 Aralık hangi burç, yükselen, özellikleri, yorumu ve çok daha fazlasını derledik.
13.05.2021Astroloji
22 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
22 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumuİnsanların sahip oldukları özellikleri ve karakterleri anlamanın en kolay yolu burcunu öğrenmektir. Çünkü insanların sahip olduğu burçlar kişilerin özellikleri hakkında ipucu vermektedir. Çoğu kişinin burcuna ait özellikleri taşıdığı görülmüştür. 22 Aralık hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nelerdir? İşte, tüm detaylar.
13.05.2021Astroloji

Benzer Haber Etiketleri

Özellikleri Yükseleni Ve Burç Yorumuastrolojiburçbıçakla yaralamacinsel saldırı

Toprak ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.