Finansman

Finansman

Son dakika Finansman haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Finansman gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Finansman haber sayfamızda...

Finansman

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 11.778 finansman haberi bulunmuştur.
Finansal Kurumlar Birliği’nde yeni başkan Ballı oldu
Finansal Kurumlar Birliği’nde yeni başkan Ballı olduFinans sektörünün önemli oyuncularından olan Finansal Kiralama, Faktoring, Finansman ve Varlık Yönetim Şirketlerini temsil eden Finansal Kurumlar Birliği’nin (FKB) yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ali Emre Ballı oldu.
28.05.2022Ekonomi
Kadın girişimcilere 13.5 milyar TL kredi
Kadın girişimcilere 13.5 milyar TL krediHalkbank Üreten Kadınlar Buluşması’nda konuşan Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, 125 bin kadın girişimciye ve 13.5 milyar kredi hacmine ulaştıklarını açıkladı.
28.05.2022Ekonomi
0.89, 0.99 faizli konut kredisi şartları nedir? Düşük faizli Konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?
0.89, 0.99 faizli konut kredisi şartları nedir? Düşük faizli Konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?Son dakika haberlerin arasında ev almak isteyenlerin dikkatini çeken gelişmeler yaşandı. Hazine ve Maliye Bakanlığınca, konut sahibi olmayan vatandaşların, konut finansman paketlerinden faydalanmaları amacıyla kullandırım esaslarının belirlendiği bildirildi. 0.89, 0.99 faizli konut kredisi ne zaman verilecek? 0.89, 0.99 faizli konut kredisi şartları nedir, hangi bankalar verecek? soruları ise peş peşe geldi. İşte konuya ilişkin detaylar...
27.05.2022Ekonomi
ŞARTLAR BELİRLENDİ: 0.89 - 0.99 KONUT KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?
ŞARTLAR BELİRLENDİ: 0.89 - 0.99 KONUT KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?Ev sahibi olmak isteyenleri yakından ilgilendiren 0.89 - 0.99 faizli konut kredisi şartları belli oldu. Düşük, indirimli ev kredisine başvuru yapmak isteyenler, günden güne çeşitli sorular araştırıyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın Twitter hesabından Konut Finansman Projesi'nin detaylarına ilişkin açıklama yapıldı. İşte 0.89 - 0.99 faizli konut kredisi başvuru şartları haberimizde...
27.05.2022Ekonomi
Finansal İstikrar Raporu yayımlandı
Finansal İstikrar Raporu yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, “Merkez Bankası fiyat istikrarı temel amacı doğrultusunda enflasyonda kalıcı düşüşe işaret eden güçlü göstergeler oluşana ve ‘liralaşma’ temel çerçevesi içinde sürdürülebilir finansal istikrar hedefine ulaşıncaya kadar elindeki tüm araçları kararlılıkla kullanmaya devam edecektir” dedi.
27.05.2022Uzmanpara
Musk'tan yeni Twitter hamlesi!
Musk'tan yeni Twitter hamlesi!Elon Musk'ın 44 milyar dolarlık satın alma anlaşmasını "sahte hesaplar kaygısı nedeniyle" askıya almıştı. Musk, Twitter için yeni kaynağa yöneldi.
26.05.2022Ekonomi
Merkez Bankası'nın faiz kararı belli oldu
Merkez Bankası'nın faiz kararı belli olduTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizini açıkladı. Peki yeni açıklanan faiz kararıyla ilgili uzmanlar ne diyor? İşte ekonomistlerden ilk açıklama...
26.05.2022Haberler
Son dakika: Merkez Bankası'nın faiz kararı belli oldu
Son dakika: Merkez Bankası'nın faiz kararı belli olduTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizini açıkladı. Peki yeni açıklanan faiz kararıyla ilgili uzmanlar ne diyor? İşte ekonomistlerden ilk açıklama...
26.05.2022Ekonomi
AÇIKLANDI! MERKEZ BANKASI FAİZ KARARI BELLİ OLDU! İşte Merkez Bankası Mayıs ayı faiz kararı...
AÇIKLANDI! MERKEZ BANKASI FAİZ KARARI BELLİ OLDU! İşte Merkez Bankası Mayıs ayı faiz kararı...Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Mayıs ayı toplantısında açıklanacak olan faiz kararının ne olacağı bekleniyordu. Piyasa beklentisi yönünde bir karar çıktı ve Merkez Bankası 4 aydır sabit tuttuğu Politika faizini yüzde 14'te sabit tuttu.
26.05.2022Ekonomi
Merkez Bankası faiz kararını açıkladı
Merkez Bankası faiz kararını açıkladıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını yüzde 14'te sabit bıraktı.
26.05.2022Uzmanpara
Cenk Alper Davos’ta dijital dönüşüm mesajı
Cenk Alper Davos’ta dijital dönüşüm mesajıİsviçre’nin Davos kasabasında 22-26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu 2022 Yıllık Toplantısı’nda iş dünyasını temsil eden isimler arasında Sabancı Holding CEO’su Cenk Alper de yer aldı.
26.05.2022Uzmanpara
TEKNOFEST heyecanı Azerbaycan'da başladı
TEKNOFEST heyecanı Azerbaycan'da başladıDünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, Türkiye dışında ilk kez uluslararası olarak Azerbaycan’da bugün başladı.
26.05.2022Ekonomi
0.89 - 0.99 FAİZLİ KONUT KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER, KİMLER ALABİLİR? DÜŞÜK, İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ KULLANIM ŞARTLARI 2022
0.89 - 0.99 FAİZLİ KONUT KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER, KİMLER ALABİLİR? DÜŞÜK, İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ KULLANIM ŞARTLARI 20220.89-0.99 Faizli konut kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler için detayları haberimize ekledik. İlk olarak düşük faizli konut kredisi başvuru şartları nedir araştırılıyor. Ardından ise 0.89 - 0.99 faizli konut kredisi başvurusu nasıl, ne zaman yapılır merak ediliyor.
26.05.2022Ekonomi
Çimento devine yargı yolu
Çimento devine yargı yoluFransa’da çimento şirketi Lafarge’ın DAEŞ’e finansman sağlayarak “insanlığa karşı suça ortak olduğu” gerekçesiyle yargılanmasına onay verildi. Böylelikle ilk kez çokuluslu bir Fransız şirketi hakkında bu suçtan dava açılması kararı alındı.
26.05.2022Dünya
Sorunlar da büyüyor
Sorunlar da büyüyorEGE Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) tarafından 2021 yılı üretimden satışlara göre 100 büyük sanayi kuruluşu listesi açıklandı.
24.05.2022Ege
Türk-Japon iş birliği istihdama dönüştü
Türk-Japon iş birliği istihdama dönüştüOrdu Fatsa Belediyesi tarafından Türk-Japon iş birliği ile 1 milyon TL hibe desteği ile istihdam garantili kalifiye ara eleman yetiştirmek amacıyla kurulan Kadınlara Yönelik Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret eden Japon Diplomat Akifumi Doma, 100 kişinin istihdam edilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.
24.05.2022Ekonomi
Kadın girişimcilere yeni iş fırsatları
Kadın girişimcilere yeni iş fırsatlarıBirleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından İstanbul’da düzenlenen “İş Buluşmaları ve Eşleştirme Etkinliği”nde (B2B), kadın kooperatifleri ve kadın girişimciler, önde gelen Türk şirketleri ile ortak iş olanaklarını araştırma fırsatı buldu. Etkinlik, Japon Hükümeti’nin 1,1 milyon ABD doları finansman sağladığı, UNDP ile T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından kadın girişimciliği konusunda yürütülen daha büyük bir iş birliğinin parçası.
23.05.2022Ekonomi
Engin Altan Düzyatan açıkladı! Oyunculuğu bıraktı mı?
Engin Altan Düzyatan açıkladı! Oyunculuğu bıraktı mı?'Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı' dizisine veda eden Engin Altan Düzyatan, önceki gün İstanbul Havalimanı’nda elinde koltuk değnekleriyle görüntülendi. Yürümekte güçlük çeken ünlü oyuncu, sağlık durumu hakkında bilgi verirken, "Oyunculuğu bıraktı" şekilndeki iddialara da açıklık getirdi.
22.05.2022Cadde
Suudi Prens karar değiştirdi! Twitter'a çarpıldı
Suudi Prens karar değiştirdi! Twitter'a çarpıldıElon Musk'ın Twitter'ın tümünü almak için yaptığı teklife şirketin hissedarı Suudi Prens Talal karşı çıkmıştı. Musk'ın Twitter satışını askıya almasıyla bitlikte Suudi Prens de karar değiştirdi ve ilginç bir işlem yaptığı ortaya çıktı. İşte detaylar...
21.05.2022Ekonomi
Ev almak isteyenler dikkat! 0.89, 0.99 faizli konut kredisinin şartları belli oldu
Ev almak isteyenler dikkat! 0.89, 0.99 faizli konut kredisinin şartları belli olduHazine ve Maliye Bakanlığınca, konut sahibi olmayan vatandaşların, konut finansman paketlerinden faydalanmaları amacıyla kullandırım esaslarının belirlendiği bildirildi. Buna göre 0.89, 0.99 faizli konut kredisinin şartları belli oldu. İşte detaylar...
21.05.2022Ekonomi
İsveç’te YPG krizi!
İsveç’te YPG krizi!“Tek oyla” Magdalena Andersson’un kurduğu koalisyonun hükümet olmasını sağlayan bağımsız vekil, Suriye’deki Kürt yapılanmasına yönelik isteklerinin karşılanmadığını söyleyerek desteğini çekeceğini açıkladı.
21.05.2022Dünya
Fahrettin Altun'dan İsveçli Bakana PKK yanıtı
Fahrettin Altun'dan İsveçli Bakana PKK yanıtıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Terör örgütü PKK'yı desteklemeye devam ediyorsunuz, İsveç, PKK'yı gerçekten terörist bir oluşum olarak görüyorsa gereğini yapmalıdır" dedi.
20.05.2022Siyaset
Bakanlık konut kredisinin ardından harekete geçti! 64 bin kişi listeye alındı
Bakanlık konut kredisinin ardından harekete geçti! 64 bin kişi listeye alındıKonutta fahiş fiyat artışı yapan fırsatçıların ortaya çıkmasının ardından Hazine ve Maliye Bakanlığı düğmeye bastı. 64 bin fırsatçı tek tek tespit edildi. Peki konutta fırsatçılık yapan ticari işletme ve şahıslara hangi cezalar verilebilir?
19.05.2022Ekonomi
Ömer Çelik'ten MYK sonrası net mesaj: NATO'ya üye olacak devlet terörle bağını kesmelidir
Ömer Çelik'ten MYK sonrası net mesaj: NATO'ya üye olacak devlet terörle bağını kesmelidirAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MYK gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. İsveç ve Finlandiya'nın NATO adımıyla ilgili çarpıcı mesajlar veren Çelik, 'PKK cephanelerinde İsveç cephaneleri ele geçiriliyor. NATO'ya üye olacak devlet terörle bağını kesmelidir.' dedi.
19.05.2022Siyaset
Uzmanlardan ‘İlk Evim Konut Finansman Paketi’ değerlendirmesi
Uzmanlardan ‘İlk Evim Konut Finansman Paketi’ değerlendirmesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konut sektörünü canlandıracak 3 yeni paket açıkladı. Konuya ilişkin konut geliştirme uzmanlarından Ünsal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal ve İntegra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Uslu açıklamalarda bulundu.
18.05.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Finansman ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.