Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu

Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu

Son dakika türkiye esnaf ve sanatkarları konfederasyonu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan türkiye esnaf ve sanatkarları konfederasyonu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan türkiye esnaf ve sanatkarları konfederasyonu haber sayfamızda...

Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 888 turkiye esnaf ve sanatkarlari konfederasyonu haberi bulunmuştur.
Orman yangınlarına ilişkin STK'lerden ortak açıklama
Orman yangınlarına ilişkin STK'lerden ortak açıklamaTürkiye'nin önde gelen meslek örgütü, sendika konfederasyonları ve sivil toplum örgütleri (STK) yaptıkları ortak açıklamada, orman yangınlarıyla mücadelede imkanlar ölçüsünde devletin ve milletin yanında olduklarını bildirdi.
4.08.2021Ekonomi
TESK'ten yeni genelge
TESK'ten yeni genelgeTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirilen aşılar konusunda toplumsal duyarlılık oluşturulması için gayret ettiklerini belirterek, "İş yerlerinde aşısız eleman çalıştırılmaması için tüm teşkilata yeni bir genelge gönderildi." ifadesini kullandı.
1.08.2021Ekonomi
Yangının yaralarını sarma seferberliği
Yangının yaralarını sarma seferberliğiTürk iş dünyası son 3 günde Türkiye’nin farklı noktalarında çıkan 71 orman yangınının yaralarını sarabilmek için harekete geçti.
31.07.2021Ekonomi
TESK yanan orman alanları için ağaçlandırma kampanyası başlattı
TESK yanan orman alanları için ağaçlandırma kampanyası başlattıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ülke genelindeki orman yangınlarında zarar gören alanları ağaçlandırmak için kampanya başlattıklarını bildirdi.
30.07.2021Ekonomi
İş dünyasından aşı çağrısı yükseliyor
İş dünyasından aşı çağrısı yükseliyorKovid-19 vakalarının hızla artmasıyla yeniden kapanma ihtimalinin konuşulur hale gelmesi, iş dünyasında yapılan ‘aşı çağrılarını’ artırdı.
29.07.2021Ekonomi
Nüfusa göre en fazla esnaf Burdur’da
Nüfusa göre en fazla esnaf Burdur’daTürkiye’de yılın ilk yarısında esnaf sayısı 2 milyon 55 bin 598 olarak hesaplanırken, nüfusa göre en fazla esnafın bulunduğu il Burdur olarak kayıtlara geçti.
28.07.2021Ekonomi
Nüfusa göre en fazla esnaf Burdur'da
Nüfusa göre en fazla esnaf Burdur'daTürkiye'de yılın ilk yarısında esnaf sayısı 2 milyon 55 bin 598 olarak hesaplanırken, nüfusa göre en fazla esnafın bulunduğu il Burdur olarak kayıtlara geçti.
27.07.2021Ekonomi
Esnaf 'can suyu kredisi' talep etti
Esnaf 'can suyu kredisi' talep ettiTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinden etkilenen esnaf ve sanatkarların yeniden ayağa kaldırılması için faizsiz ve uzun vadeli can suyu kredisi talebinde bulundu.
25.07.2021Uzmanpara
Palandöken esnaf için 'can suyu kredisi' talep etti
Palandöken esnaf için 'can suyu kredisi' talep ettiTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinden etkilenen esnaf ve sanatkarların yeniden ayağa kaldırılması için faizsiz ve uzun vadeli can suyu kredisi talebinde bulundu.
25.07.2021Ekonomi
ÖTV indirimi gelecek mi? Esnaftan önemli açıklama
ÖTV indirimi gelecek mi? Esnaftan önemli açıklamaMilyonlarca kişinin gözü kulağı ÖTV indiriminde. TESK Genel Başkanı Palandöken araçlarda ÖTV'nin düşürülmesini istedi. Peki Palandöken ne kadarlık bir ÖTV indirimi talep ediyor? İşte detaylar...
23.07.2021Haberler
TESK Genel Başkanı Palandöken'den ÖTV açıklaması
TESK Genel Başkanı Palandöken'den ÖTV açıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, binlerce kişinin, yaşları nedeniyle başta ticari araçlar olmak üzere araçlarını yenileyeceklerini belirterek, "Piyasaların canlanması için ticari araçlar başta olmak üzere tüm araçlar için ÖTV indirimi yapılmalı. Bankalar da taşıt kredilerinde elini taşın altına koyarak faizlerde indirim yapmalı." ifadelerini kullandı.
21.07.2021Ekonomi
Piyasada 4 koldan bayram hareketi
Piyasada 4 koldan bayram hareketiKurban Bayramı piyasaları hareketlendirdi. İkramlık, giyim, züccaciye ve beyaz eşya sektörleri bayram yapıyor! TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Uzun süreden beri böyle bir hareketliliğe alışkın değildik” dedi
20.07.2021Ekonomi
Bayram tatiline çıkacak sürücüleri uyardı
Bayram tatiline çıkacak sürücüleri uyardıTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Kurban Bayramı tatili nedeniyle seyahate çıkacak sürücüleri, trafik kurallarına uymaları ve araç kullanırken dikkatli olmaları yönünde uyardı.
19.07.2021Ekonomi
‘9 günlük bayram tatili  piyasayı canlandıracak’
‘9 günlük bayram tatili piyasayı canlandıracak’Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin piyasaları canlandıracağını belirtti.
18.07.2021Ekonomi
TESK Başkanı: 9 günlük Kurban Bayramı tatili piyasaları canlandıracak
TESK Başkanı: 9 günlük Kurban Bayramı tatili piyasaları canlandıracakTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin piyasaları canlandıracağını belirtti.
17.07.2021 Ekonomi
İş dünyası tek ses
İş dünyası tek ses15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde iş dünyasından birlik ve beraberlik mesajları geldi. İş dünyası temsilcileri demokrasinin, ekonomi için şart olduğunu vurguladı.
15.07.2021Ekonomi
Bakan Varank, Elmadağ Mobilyacılar İhtisas OSB’nin temelini attı
Bakan Varank, Elmadağ Mobilyacılar İhtisas OSB’nin temelini attıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Elmadağ Mobilyacılar İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB), şehrin merkezine sıkışan mobilyacılar için önemli bir açılım olacağını belirterek, "OSB’miz, doğu-batı yol aksı üzerinde bulunması, otoyola yakınlığı ve tren yolu bağlantısıyla benzersiz bir lokasyona sahip. Tamamlandığında inşallah 5 binin üzerinde doğrudan istihdam oluşturacak." dedi.
12.07.2021Ekonomi
Kaçak akaryakıta ağır bedel ödeme
Kaçak akaryakıta ağır bedel ödemeTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Kaçak akaryakıtla depoyu ucuza doldurayım derken, aracınızın motorundan olup daha ağır bir fatura ödemeyin” dedi.
11.07.2021Ekonomi
Palandöken 'ucuz akaryakıt' konusunda uyardı
Palandöken 'ucuz akaryakıt' konusunda uyardıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, tatile çıkacak vatandaşları şehirler arası yollarda akaryakıt alırken dikkatli olmaları yönünde uyardı.
10.07.2021Uzmanpara
TESK Başkanı vatandaşları "ucuz akaryakıt" konusunda uyardı
TESK Başkanı vatandaşları "ucuz akaryakıt" konusunda uyardıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, tatile çıkacak vatandaşları şehirler arası yollarda akaryakıt alırken dikkatli olmaları yönünde uyardı.
10.07.2021Ekonomi
Palandöken kara yollarında dinlenme yerlerinin artırılmasını istedi
Palandöken kara yollarında dinlenme yerlerinin artırılmasını istediTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, şoför esnafı öncelikli olmak üzere yolculuk yapan herkes için kara yollarındaki dinlenme tesisleri ve alanlarının artırılmasını istedi.
9.07.2021Ekonomi
Kurbanda sahte kasap uyarısı
Kurbanda sahte kasap uyarısıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi uyarılarda  bulunarak, “Kendisi kesim yapmayacak olanlar kurbanını sahte kasaplara değil, kasap esnafımıza teslim etmeli” dedi.
5.07.2021Ekonomi
Palandöken kurban kesecekleri "sahte kasap" konusunda uyardı
Palandöken kurban kesecekleri "sahte kasap" konusunda uyardıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde uyarılarda bulunarak, "Kendisi kesim yapmayacak olanlar kurbanını sahte kasaplara değil kasap esnafımıza teslim etmeli." ifadesini kullandı.
4.07.2021Ekonomi
Şimdi çalışma zamanı
Şimdi çalışma zamanıTürkiye, 1 Temmuz itibarıyla kademeli normalleşme sürecinin üçüncü etabını başlatıyor. Bu süreçle birlikte pek çok alandaki salgın sınırlamaları sona eriyor. “İyi bir başlangıç olacak, şimdi çalışma zamanı” diyen esnaf, Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla da çarşı pazarda ve hizmet sektöründe hareketlilik yaşanmasını bekliyor
30.06.2021Ekonomi
Tüketicilere sahte altın uyarısı
Tüketicilere sahte altın uyarısıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, artan düğünlerde sahte altına karşı dikkatli olunması gerektiğini belirterek, "Vatandaşlarımız altın alırken ve bozdururken bilinir, güvenilir kuyumcu esnafını tercih etmeli." ifadelerini kullandı.
27.06.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

teskekonomiBendevi PalandökenTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonubayram

Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.