Turkuaz

Turkuaz

Son dakika Turkuaz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Turkuaz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Turkuaz haber sayfamızda...

Turkuaz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.824 turkuaz haberi bulunmuştur.
SON DAKİKA: 21 Ekim korona tablosu açıklandı! Sağlık Bakanlığı günlük vaka sayısını paylaştı
SON DAKİKA: 21 Ekim korona tablosu açıklandı! Sağlık Bakanlığı günlük vaka sayısını paylaştıKoronavirüs tablosunda vaka sayısı son olarak 29 bin 760 olarak açıklanmıştı. Aşı oranı ise 114 milyonu aştı. Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan tabloda test oranı ve iyileşen hasta sayısı de öne çıkıyor. Peki, bugünkü vaka sayısı kaç oldu?
21.10.2021Gündem
Salda Gölü Giriş Ücreti Nedir? Hangi Günler Gidilebilir?
Salda Gölü Giriş Ücreti Nedir? Hangi Günler Gidilebilir?Salda Gölü, Türkiye’nin Maldivleri olarak ünlenmiş olan doğal güzelliklerimiz arasında yer alıyor. Günümüzde sosyal medyanın da etkisi ile son yıllarda büyük bir popülerlik kazanan turistlik bir beldeye dönüştü. Tatil bölgelerine giden yol güzergahlarına yakınlığı nedeni ile de, tatilciler Saldivler Plajı‘nda mola verdikten sonra yollarına devam ediyor. Salda Gölü giriş ücreti nedir tüm detayları ile derledik.
20.10.2021Eğitim
Turkuaz Ekspres Karabağ’ı yeşertecek
Turkuaz Ekspres Karabağ’ı yeşertecekTürkiye ile Azerbaycan arasında Bakü-Tiflis-Kars (BTK) Demiryolu Hattı’nda yük taşımacılığında eklenen yeni güzergahta Turkuaz Ekspresi ile ilk olarak Karabağ’ı yeniden yeşertecek buğday tohumları taşınıyor.
20.10.2021Ekonomi
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Brain Test Cevapları Nelerdir? Brain Test Nasıl Oynanır?
Brain Test Cevapları Nelerdir? Brain Test Nasıl Oynanır?Eğlenceli zeka bulmaca oyunlarından bir tanesi olan Brain Test Türkiye’de en çok sevilen oyunlar arasında yer alıyor. Zorlayıcı bölümleri ile hem zeka geliştiren oyun aynı zamanda eğlendiriyor. Ekranda verilen soru ne nesnelere göre cevapları bulmak gerekiyor. Şaşırtıcı cevapları bulunan oyunda seviye atladıkça Brain Test cevapları da bir o kadar zor olmaya başlıyor. Oyunun 200’den fazla seviyesi bulunuyor. Brain test nasıl oynanır? “Brain Test Cevapları Nelerdir?” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Gözlerine inanamadılar! Onlarca kişi bu halde yürüdü...
Gözlerine inanamadılar! Onlarca kişi bu halde yürüdü...İnsan faaliyetlerinden kaynaklanan küresel ısınmanın etkileri dünyanın dört bir yanında hissediliyor. Doğuda Ürdün, batıda İsrail ve Batı Şeria ile sınırlananan bir tuz gölü olan Lut Gölü'nde artan sıcaklıklar ve kuraklık nedeniyle su seviyesi her yıl bir metre geri çekiliyor. İsrail Turizm Bakanlığı ve ABD'li sanatçı Spencer Tunick, bu duruma farkındalık yaratmak için işbirliği yaptı. Bu kapsamda beyaz bir boyayla kaplanan yüzlerce çıplak model Lut Gölü'nün etrafında yürüdü.
18.10.2021Dünya
Mavi Göl Giresun'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Mavi Göl Giresun'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiTürkiye sahip olduğu doğal güzellikler bakımından pek çok turistin ilgi odağı konumunda olmaktadır. Türkiye'de doğal güzelliklerin olduğu gezilip görülecek alanlar her yıl gerek yerli gerekse yabancı turistlerle dolup taşmaktadır. Turistlerin doğal güzelliklerin bulunduğu alanlara gelmeden önce gezmek istedikleri yerle ilgili bir araştırma yapmaları gezinin daha anlamlı olmasına katkı sağlamaktadır. Peki, Mavi Göl Giresun'da nerede bulunmaktadır? Gölün özellikleri, oluşumu ve tarihçesi ne olmaktadır? İşte, Mavi göl hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için gerekli olan hususlar.
18.10.2021Eğitim
SON DAKİKA: 14 Ekim korona tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı! Bugünkü vaka ve ölü sayısı belli oldu
SON DAKİKA: 14 Ekim korona tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı! Bugünkü vaka ve ölü sayısı belli olduKoronavirüs tablosu günlük olarak covid-19 sayfasından yayımlanıyor. Bakan Koca aktif vakaların yüzde 40'nın 23 yaş altı olduğunu belirtti. Aşılama oranlarına da dikkat çekti. Son açıklanan tabloda toplam uygulanan aşı miktarı 113 milyonu geçmiş durumda. Peki, bugünkü korona tablosu açıklandı mı?
14.10.2021Gündem
Medipol Başakşehir, tüm taraftarları Su'ya söz vermeye davet ediyor
Medipol Başakşehir, tüm taraftarları Su'ya söz vermeye davet ediyorKısa süre önce turkuaz renkli alternatif formasını Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Milli yüzücümüz Şahika Ercümen ile İstanbul Boğazı sularının altında görücüye çıkaran ve tanıtımın canlı yayınlanması ile Dünyada bir ilke imza atan Medipol Başakşehir Futbol Kulübü, #SözVer kampanyası kapsamında tüm takım taraftarlarını ve duyarlı vatandaşları suya sahip çıkmaya ve projeye katılmaya davet ediyor.
14.10.2021Futbol
SON DAKİKA: 10 Ekim korona tablosu açıklandı! Bugünkü vaka ve ölü sayısında son durum...
SON DAKİKA: 10 Ekim korona tablosu açıklandı! Bugünkü vaka ve ölü sayısında son durum...Coronavirus tablosu, pandemi ile birlikte Sağlık Bakanlığı tarafından günlük olarak yayımlanır hale geldi. Tabloda, günlük vaka ve vefat sayısının yanı sıra aşı oranları ile birlikte test ve iyileşen hasta sayıları da bulunuyor. Peki, bugünkü korona tablosunda son durum nedir?
10.10.2021Gündem
SON DAKİKA: 6 Ekim korona tablosu açıklandı! Günlük vaka ve ölü sayısı belli oldu
SON DAKİKA: 6 Ekim korona tablosu açıklandı! Günlük vaka ve ölü sayısı belli olduKorona tablosu, günlük olarak yayımlanıyor. Tabloda ise; vaka, vefat, aşılama oranları, test sayısı ve iyileşen hastalara dair sayısal veriler ayrıntılı olarak belirtiliyor. Kovid-19 salgının başlamasıyla Bakanlıkça güncel veriler tablo aracılığı ile açıklanıyor. Son tabloda 29.802 vaka sayısı yer almıştı. Peki, bugünkü vaka sayısı açıklandı mı?
6.10.2021Gündem
Gölette boğulan sağlık çalışanı toprağa verildi
Gölette boğulan sağlık çalışanı toprağa verildiKayseri’de balık tutmak için girdiği gölette boğulan sağlık çalışanı Beytullah Kılıç (30) Cumhuriyet Mahallesi'ndeki mezarlıkta toprağa verildi.
27.09.2021Gündem
SON DAKİKA: 26 Eylül korona tablosu açıklandı! Bugünkü vaka ve vefat sayısında son durum...
SON DAKİKA: 26 Eylül korona tablosu açıklandı! Bugünkü vaka ve vefat sayısında son durum...Güncel koronavirüs tablosu, covi-19 sayfasından günlük olarak yayımlanmaya devam ediyor. Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılan turkuaz tabloda uygulanan aşı miktarı da yer alıyor. İl bazında ve toplam aşılama oranları paylaşılıyor. Bir önceki günde 107 milyon aşılama sayısına ulaşılmıştı. Peki, bugünkü vaka ve ölü sayısı kaç oldu?
26.09.2021Gündem
SON DAKİKA: 22 Eylül korona tablosunda son durum açıklandı! Bugünkü vaka ve ölü sayısı...
SON DAKİKA: 22 Eylül korona tablosunda son durum açıklandı! Bugünkü vaka ve ölü sayısı...Sağlık Bakanlığı, günlük koronavirüs tablosunu covid-19 sayfasından yayımlıyor. Tabloda son durumu ise artan vakalar ardından merakla beklenir hale geldi. Açıklanan son tabloda vaka sayısı 29 bini aşmış ve vefat ise 260 olmuştu. Peki, bugünkü vaka sayısı kaç oldu?
22.09.2021Gündem
Emine Erdoğan 'Afrika Seyahatlerim' adlı ilk kitabının tanıtımını New York’ta yaptı
Emine Erdoğan 'Afrika Seyahatlerim' adlı ilk kitabının tanıtımını New York’ta yaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Afrika'ya gerçekleştirdiği seyahatlerdeki izlenim ve hatıralarını kaleme aldığı "Afrika Seyahatlerim" adlı ilk kitabının tanıtımını, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu öncesinde New York’taki Türk Evi'nde ülke liderlerinin eşleri, BM ve diğer uluslararası temsilciler ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve yabancı misyon şeflerinin katıldığı programla gerçekleştirdi.
21.09.2021Gündem
Emine Erdoğan, 'Afrika Seyahatlerim' kitabının tanıtımını BM'de 'First Lady'lere yapacak
Emine Erdoğan, 'Afrika Seyahatlerim' kitabının tanıtımını BM'de 'First Lady'lere yapacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın Afrika'ya gerçekleştirdiği seyahatlerdeki izlenim ve hatıralarını kaleme aldığı "Afrika Seyahatlerim" adlı ilk kitabı, ekim ayı başında piyasaya sunulacak.
19.09.2021Siyaset
İlk Turkuaz Kart Steven Young’a
İlk Turkuaz Kart Steven Young’aÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, nitelikli yatırımcı ve iş gücünü Türkiye’ye çekmek amacıyla hazırlanan ‘Turkuaz Kart’lardan ilkini iş insanı Steven Young’a teslim etti.
18.09.2021Ekonomi
Türkiye'de yabancı girişimciye 'Turkuaz Kart' uygulaması başladı
Türkiye'de yabancı girişimciye 'Turkuaz Kart' uygulaması başladıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, nitelikli yatırımcı ve iş gücünü Türkiye'ye çekmek amacıyla hazırlanan "Turkuaz Kart"lardan ilkini iş insanı Steven Young'a teslim etti.
17.09.2021Ekonomi
SON DAKİKA: 14 Eylül korona tablosu açıklandı! Bugünkü vaka ve vefat sayısı kaç oldu?
SON DAKİKA: 14 Eylül korona tablosu açıklandı! Bugünkü vaka ve vefat sayısı kaç oldu?Koronavirüs tablosu günlük olarak paylaşılıyor. Sağlık Bakanlığı, vaka ve vefat sayısının yanı sıra, test ile aşılama oranlarını da belirtiyor. Açıklanan son korona tablosunda vaka sayısı 24.613 olarak yer almıştı. Peki, 14 Eylül vaka sayısında son durum nedir?
14.09.2021Gündem
Bakan Dönmez açıkladı! Türkiye rüzgarı esmeye devam ediyor
Bakan Dönmez açıkladı! Türkiye rüzgarı esmeye devam ediyorEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin rüzgar enerjisi kurulu gücünün ağustos sonu itibarıyla 10 bin megavatı aştığını bildirdi.
8.09.2021Ekonomi
SON DAKİKA: 7 Eylül korona tablosu açıklandı! Bugünkü vaka ve vefat sayısı belli oldu
SON DAKİKA: 7 Eylül korona tablosu açıklandı! Bugünkü vaka ve vefat sayısı belli olduKoronavirüs tablosu günlük olarak Sağlık Bakanlığınca paylaşılıyor. Tabloda ise öne çıkan başlıklar vaka ve ölü sayıları oluyor. Son günlerde aşılama oranları da dikkat çekiyor. Açıklanan son tabloda 20.962 yeni vaka yer almıştı. Peki, bugünkü vaka sayısı kaç oldu?
7.09.2021Gündem
Avrupa'nın en büyüğü su tutmaya başladı
Avrupa'nın en büyüğü su tutmaya başladıKahramanmaraş'ın Onikişubat İlçe Belediyesi'nce yaptırılan ve 69 bin metrekare büyüklüğüyle Avrupa'nın en büyük lagünü olan kristal lagüne ilk su verildi. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, özel arıtma sistemiyle suyun turkuaz renginde kalacağı lagünün 'dünya projesi' olduğunu söyledi.
6.09.2021Haberler
Yer: Kahramanmaraş! Avrupa'nın en büyüğü su tutmaya başladı
Yer: Kahramanmaraş! Avrupa'nın en büyüğü su tutmaya başladıKahramanmaraş'ın Onikişubat İlçe Belediyesi'nce yaptırılan ve 69 bin metrekare büyüklüğüyle Avrupa'nın en büyük lagünü olan kristal lagüne ilk su verildi. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, özel arıtma sistemiyle suyun turkuaz renginde kalacağı lagünün 'dünya projesi' olduğunu söyledi.
6.09.2021Gündem
Son dakika haberi: Başakşehir'in yeni sezon forması tanıtıldı
Son dakika haberi: Başakşehir'in yeni sezon forması tanıtıldıSüper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir'in 2021-2022 sezonunda giyeceği alternatif forma su altında tanıtıldı.
3.09.2021Basaksehir
SON DAKİKA: Bugünkü korona tablosunda son durum açıklandı! 29 Ağustos vaka ve ölü sayısı belli oldu
SON DAKİKA: Bugünkü korona tablosunda son durum açıklandı! 29 Ağustos vaka ve ölü sayısı belli olduKoronavirüs tablosu, Sağlık Bakanlığı tarafından günlük olarak paylaşılıyor. Tabloda son olarak yer alan vaka sayısı 17.912 olarak kayda geçti. Türkiye haritasında aşılama oranlarını artmasıyla kırmızı renkte il kalmadı ve sadece 9 şehir turuncu kategoride bulunuyor. Peki, 29 Ağustos korona tablosu açıklandı mı?
29.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüskoronason durumvakaölü

Turkuaz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.