Uss Ronald Reagan

Uss Ronald Reagan

Son dakika USS Ronald Reagan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan USS Ronald Reagan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan USS Ronald Reagan haber sayfamızda...

Uss Ronald Reagan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 58 uss ronald reagan haberi bulunmuştur.
Son dakika... Çin dünyanın en büyüğünü yaptı! Pentagon raporu alarm zillerini çaldı
Son dakika... Çin dünyanın en büyüğünü yaptı! Pentagon raporu alarm zillerini çaldıSon dakika haberlere göre, ABD Savunma Bakanlığı'nın Çin raporu deprem etkisi yarattı. Çin donanmasının akıl almaz bir şekilde büyüdüğünün vurgulandığı rapor, Pekin'in nasıl bir tehdit haline geldiğini gözler önüne serdi.
10.11.2021Dünya
Son dakika haberler... Çin'in şakası yok! ABD uçak gemisi çölde yakalandı
Son dakika haberler... Çin'in şakası yok! ABD uçak gemisi çölde yakalandıSon dakika haberlere göre, uydu görüntü şirketi Maxar'ın yayınladığı görüntüler deprem etkisi yarattı. Her an patlak vermesinden korkulan devasa savaş hazırlıkları ve Pekin'in düşman orduyu yok etme planının ifşa olması, korkuları bir kat daha artırdı.
8.11.2021Dünya
Son dakika... Çin'in nükleer planı ortaya çıktı! İstihbarat raporu deprem etkisi yarattı
Son dakika... Çin'in nükleer planı ortaya çıktı! İstihbarat raporu deprem etkisi yarattıSon dakika haberlere göre, yeni açıklanan bir ABD istihbarat raporu Pekin yönetiminin nükleer planları hakkında yalan söylemiş olabileceğini ortaya koydu. Korkutucu raporun yayınlanmasından hemen sonra bugün, ABD Genelkurmay Başkanı'ndan Çin'in olası işgaline karşı açıklama geldi.
4.11.2021Dünya
Son dakika: Dünyadan şok haber! ABD nükleer denizaltısı dağa çarptı
Son dakika: Dünyadan şok haber! ABD nükleer denizaltısı dağa çarptıSon dakika haberlere göre, tüm dünyanın ödünü koparan çarpışmanın detayları ortaya çıktı, CNN International bilinmeyen bir su altı dağına çarpan denizaltının Guam'a götürüldüğünü aktarıyor. İşte son dakika gelişmeler...
2.11.2021Dünya
Son dakika haberleri: Dünyada büyük ses getirdi! Herkes Çin'i konuşuyor
Son dakika haberleri: Dünyada büyük ses getirdi! Herkes Çin'i konuşuyorSon dakika haberlere göre, yıllardır gizlenen silah yeşile boyanmış halde arz-ı endam etti, fotoğraflar anında dünyada ses getirdi. Hayalet silahın Shenyang FC-31, J-XY veya J-35 gibi üç ayrı ismi var.
2.11.2021Dünya
Son dakika haberler... ABD'nin çaresizliği büyüyor! Generallerden acil 'harekete geçme' çağrısı
Son dakika haberler... ABD'nin çaresizliği büyüyor! Generallerden acil 'harekete geçme' çağrısıSon dakika haberlere göre, son aylarda yaptığı üst üste askeri testlerle dünyanın korkudan dizlerini titreten Çin için peş peşe uyarılar geliyor. ABD'li üst düzey generaller, aradaki farkın korkunç bir noktaya doğru gittiği görüşünde.
29.10.2021Dünya
Son dakika... 'Yasaklı nükleer füze' ayağa kaldırdı! Moskova'dan zehir zemberek açıklama
Son dakika... 'Yasaklı nükleer füze' ayağa kaldırdı! Moskova'dan zehir zemberek açıklamaSon dakika haberlere göre, son haftalarda gerçekleştirdiği askeri testlerle korku salan Pekin yönetiminden, daha önce görülmemiş bir silah denemesi daha geldi. Öte yandan Moskova da ABD'nin Asya Pasifik bölgesine 'yasaklı füze' konuşlandırmasına ateş püskürdü.
27.10.2021Dünya
Son dakika haberi... Rus jetleri havalandı! Ajanslar 'son dakika' koduyla duyurdu
Son dakika haberi... Rus jetleri havalandı! Ajanslar 'son dakika' koduyla duyurduSon dakika haberlere göre, aralarındaki mücadelenin sıcak savaşa yansımasından korkulan iki güç, havada burun buruna geldi. Moskova sınır güvenliğinin tehdit altında olduğunu duyurarak Rus jetlerinin havalandırıldığını duyurdu.
20.10.2021Dünya
Son dakika... Nükleer füze ABD'yi ayağa kaldırdı! '10 yıl bile dayanamayız'
Son dakika... Nükleer füze ABD'yi ayağa kaldırdı! '10 yıl bile dayanamayız'Son dakika haberlere göre, daha önce görülmemiş bir nükleer hipersonik füze teknolojisi geliştirdiği ortaya çıkan Çin'in yarattığı korku, Washington yönetimini sarmış durumda. Cumhuriyetçi kongre üyesi Gallagher, Biden yönetimini sert şekilde eleştirerek bir an önce harekete geçilmesi gerektiğini savundu.
18.10.2021Dünya
Son dakika haberi... Uyduya yakalandı! İşgal hazırlıkları dünyayı şoke etti
Son dakika haberi... Uyduya yakalandı! İşgal hazırlıkları dünyayı şoke ettiÇin'in ele geçirmek istediği ülkenin tam karşısında gerçekleştirdiği askeri faaliyetler, uydu görüntüleri sayesinde gün yüzüne çıktı. Askeri uzman Wong Tong, 'üslerin çatışmada nasıl kullanılacağına' dair ipuçları barındırdığını açıklarken, Çin ordusunun alarma geçtiği bildirildi.
17.10.2021Dünya
Son dakika... Savaş gemileri karşı karşıya geldi! Dikkat çeken detay...
Son dakika... Savaş gemileri karşı karşıya geldi! Dikkat çeken detay...İki süper gücün donanmalarıyla gövde gösterisi yaparak mesaj göndermesinin ardından, Rusya savunma bakanlığı görüntüleri yayınladı, 1 milyar dolarlık Amerikan gemisinin yakın temasıyla Rusya ve ABD arasındaki ilişkiler bir kez daha gerildi.
16.10.2021Dünya
Son dakika... 10 bin tonluk canavar! İlk kez katıldı, süper güçlerin savaş gemileri sahada
Son dakika... 10 bin tonluk canavar! İlk kez katıldı, süper güçlerin savaş gemileri sahadaDört süper gücün giderek güçlenen Çin'e karşı birleşerek savaş gemilerini Japon Denizi'ne göndermesinin ardından, iki süper güç donanmalarıyla gövde gösterisi yaparak mesaj gönderdi. Gözler ise Çin'in 10 bin tonluk dev savaş gemisindeydi.
15.10.2021Dünya
Son dakika... Dört süper güç birleşti! Savaş gemileri bölgeye girdi
Son dakika... Dört süper güç birleşti! Savaş gemileri bölgeye girdiSon dakika haberlere göre, küresel dominasyon hedefine adım adım ilerleyen Çin'e karşı birleşen dört dev ülke, donanmalarını sahaya sürdü. Pekin'in vereceği tepki merakla beklenmeye başladı. Japonya'dan da açıklama geldi.
13.10.2021Dünya
Son dakika haberler: Canavar göründü! ABD'liler fotoğrafları yayınladı
Son dakika haberler: Canavar göründü! ABD'liler fotoğrafları yayınladıSon dakika haberlere göre, gizli üsteki robot ordunun uydu görüntüleri dünyayı dehşete düşürdü, 'Canavar' manşetiyle duyurulan yeni nesil USVs'lerin konuşlandığı yer dikkat çekici.
13.10.2021Dünya
Son dakika... Göz göre göre işgal! Pekin'den 'kıyamet' uyarısı
Son dakika... Göz göre göre işgal! Pekin'den 'kıyamet' uyarısıSon dakika haberlere göre, Çin'in ABD'nin sonuna kadar destek vereceğini açıkladığı ülkeyi 'anakarayla birleştireceğini' açıklamasına tepki veren Tayvan'a, çok sert bir tehdit geldi. Çin'in son hamlesiyle savaşın artık kaçınılmaz olduğu görüşü her zamankinden ağır bastı.
12.10.2021Dünya
Son dakika...  Nükleer sırları sakız kutusunda sattı!
Son dakika... Nükleer sırları sakız kutusunda sattı!Bir yılı aşkın süre takip edilen mühendis, FBI ajanını yabancı devlet görevlisi sanarak ABD'nin nükleer sırlarının bulunduğu çok sayıda hafıza kartını sattı. FBI'ın ödediği ücret ise, 100 bin dolar değerinde kripto paraydı.
11.10.2021Dünya
Son dakika... Açıkça tehdit ettiler! Çin devlet medyası 'Dayanılmaz kayıplara hazır olun' dedi
Son dakika... Açıkça tehdit ettiler! Çin devlet medyası 'Dayanılmaz kayıplara hazır olun' dediÇin Devlet Başkanı Xi'nin, güney komşusunu işgal sinyali vermesinin ardından, ülkenin devlet medyası da açıktan tehditler savurmaya başladı. Küresel boyuta taşınacağına kesin bakılan olası bir çatışmanın fitili, Pekin'de ateşlendi.
11.10.2021Dünya
Son dakika haberi... Nükleer denizaltı çarptı! Günler sonra duyurdular
Son dakika haberi... Nükleer denizaltı çarptı! Günler sonra duyurdularYeni uydu fotoğrafları J-16D jetlerini apaçık şekilde gösterdi, ABD nükleer denizaltısının bilinmeyen bir nesneye çarpıp hasar aldığı günler sonra ortaya çıktı.
8.10.2021Dünya
Son dakika haberleri: Uydudan göründü! Dünyayı kasıp kavuruyor
Son dakika haberleri: Uydudan göründü! Dünyayı kasıp kavuruyor5 Ekim tarihinde yerel saatle 10.53'te alınan kayıtta ABD ve İngiliz uçak gemilerinin hemen yanı başında belirdiler, yaklaşan savaşın ayak sesleri binlerce kilometre uzaklıktan bile duyuldu.
7.10.2021Dünya
ABD ve Hindistan'dan gövde gösterisi
ABD ve Hindistan'dan gövde gösterisiHint Okyanusu'ndaki ortak tatbikata, USS Nimitz uçak gemisi de katılıyor. Pentagon'un USS Nimitz'in yanı sıra USS Ronald Reagan'ı da Güney Çin Denizi'ne göndermesi, Çin'in tepkisini çekiyor.
21.07.2020Dünya
ABD uçak gemilerini üç yıl sonra gönderiyor
ABD uçak gemilerini üç yıl sonra gönderiyorUSS Theodore Roosevelt, USS Ronald Reagan ve USS Nimitz Hint Pasifiği'nde devriye gezecek, askeri adıma Çin'in tepki göstermesine kesin gözüyle bakılıyor.
12.06.2020Dünya
ABD donanmasındaki 400 denizcinin yüzde 60’ında antikor tespit edildi
ABD donanmasındaki 400 denizcinin yüzde 60’ında antikor tespit edildiABD donanmasından USS Theodore Roosevelt uçak gemisinde corona virüsün (Covid-19) yayılmasına ilişkin yapılan araştırmada, test edilen yaklaşık 400 denizcinin yüzde 60’ında virüs için antikor geliştirdiği bildirildi.
9.06.2020Dünya
Corona virüs salgınının yayıldığı ABD uçak gemilerinin sayısı 3'e çıktı
Corona virüs salgınının yayıldığı ABD uçak gemilerinin sayısı 3'e çıktıABD donanmasına bağlı "USS Theodore Roosevelt" uçak gemisinden sonra, "USS Nimitz" ve "USS Ronald Reagan" uçak gemilerinde de yeni tip corona virüs (covid-19) vakaları tespit edildi.
9.04.2020Dünya
Son dakika... ABD helikopteri uçak gemisine düştü!
Son dakika... ABD helikopteri uçak gemisine düştü!ABD'ye ait Ronald Reagan uçak gemisine, bir helikopterin düştüğü açıklandı.
19.10.2018Dünya
Son dakika... ABD helikopteri uçak gemisine düştü!
Son dakika... ABD helikopteri uçak gemisine düştü!ABD'ye ait Ronald Reagan uçak gemisine, bir helikopterin düştüğü açıklandı.
19.10.2018Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Uss Ronald Reagan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.