Üyelik

Üyelik

Son dakika üyelik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan üyelik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan üyelik haber sayfamızda...

Üyelik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12.181 üyelik haberi bulunmuştur.
ABD, Filistin'in Birleşmiş Milletler'e tam üyeliği karar tasarısını veto etti
ABD, Filistin'in Birleşmiş Milletler'e tam üyeliği karar tasarısını veto etti ABD, Cezayir tarafından Filistin'in BM'ye tam üyeliğini talep eden karar tasarısını veto etti.
19.04.2024 Dünya
‘Nezaket ziyareti değil’
‘Nezaket ziyareti değil’ CHP Grubu dün Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilen Burcu Köksal’dan boşalan grup başkanvekilliği ile Grup Disiplin Kurulu’ndaki iki boş üyelik için seçim yaptı. 
19.04.2024 Gündem
'Biz Avrupa’nın bir parçasıyız'
'Biz Avrupa’nın bir parçasıyız' Türkiye’nin Avrupa’nın bir parçası olduğunu vurgulayan Özel, “AB tam üyeliği parti olarak bizim de halkımızın da temel hedefidir” dedi. Gazze’de yaşanan katliama da dikkati çeken Özel ataşkes çağrısı yaptı, kalıcı çözüm için iki devletli oluşuma işaret etti.
18.04.2024 Gündem
Sinefillere özel dev hizmet
Sinefillere özel dev hizmet İstanbul Modern, sinemaseverlere özel yeni bir üyelik programı başlatıyor.
16.04.2024 Kültür Sanat
Kiev’in NATO hayali başka zirveye
Kiev’in NATO hayali başka zirveye Rusya ile savaşan Ukrayna’nın, NATO’ya katılım için Batı’ya baskı yapmasına rağmen, İttifak’ın Temmuz ayında ABD’nin başkenti Washington’da düzenlenecek zirvesinde üyelik daveti almayacağı iddia edildi.
6.04.2024 Dünya
Hiper kişiselleşmiş bankacılık geliyor
Hiper kişiselleşmiş bankacılık geliyor "Dijital bankacılığın geleceği hiper kişiselleştirilmiş, müşteri odaklı, güvenli ve yenilikçi çözümlerle dolu olacak. Bu da sektörün sürekli evrim geçirmesine olanak tanıyacak..."
5.04.2024 Milliyet Executive
Filistin, Birleşmiş Milletler'e tam üyelik için tekrar başvuruda bulundu
Filistin, Birleşmiş Milletler'e tam üyelik için tekrar başvuruda bulundu Filistin, 1947'de planlanan iki devletli çözümün hala gerçekleşmemesinden kaynaklı uluslararası tanınmayı bekliyor ve 1967 sınırlarına dayalı bir tanınma istiyor. Filistin'in BM'ye tam üyeliği için BM Güvenlik Konseyi ve Genel Kurul onayı gerekiyor ancak ABD'nin veto yetkisi nedeniyle zor görünüyor.
3.04.2024 Dünya
Iğdır'da seçim sonuçları! Kazanan isim belli oldu
Iğdır'da seçim sonuçları! Kazanan isim belli oldu Iğdır'da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre, DEM Partili Mehmet Nuri Güneş, Belediye Başkanı oldu. AK Parti 2, MHP ise 1 ilçede belediye başkanlığı kazandı.
31.03.2024 Gündem
Moskova'da terör saldırısı! Kurtulmuş: Başka bir senaryonun parçası
Moskova'da terör saldırısı! Kurtulmuş: Başka bir senaryonun parçası Moskova’daki terör saldırısıyla ilgili konuşan Meclis Başkanı Kurtulmuş, " Burada da bazı ülkeler ‘vekil ülkeler’ olarak kullanılıyor, başka bir senaryonun parçası haline dönüştürülmeye çalışılıyor." dedi.
26.03.2024 Gündem
Teknoloji devleri savaşmayı bıraktı! Ortak yatırımlar
Teknoloji devleri savaşmayı bıraktı! Ortak yatırımlar Birbirleriyle kıyasıya mücadele eden hatta aile içinde rakip firmaların ürünlerini yasaklayan teknoloji devleri artık birbiri ile alışveriş yapmaya başladı. Apple yapay zeka için Google’ın Geminisi ile görüşüyor, Microsoft, Bing arama motoru için ezeli rakibi Google’a reklam veriyor.
26.03.2024 Ekonomi
Bosna Hersek'in AB'ye katılım müzakerelerinin başlamasına onay
Bosna Hersek'in AB'ye katılım müzakerelerinin başlamasına onay Avrupa Birliği (AB) liderleri, birliğe katılım için 8 yıl önce başvuruda bulunan Bosna Hersek'in üyelik müzakerelerinin başlamasına onay verdi.
22.03.2024 Dünya
AB Liderler Zirvesi'nden 'Gazze’de kalıcı ateşkes için acil insani ara' çağrısı
AB Liderler Zirvesi'nden 'Gazze’de kalıcı ateşkes için acil insani ara' çağrısı Avrupa Birliği üyesi 27 ülkenin liderleri, Belçika’nın başkenti Brüksel’de düzenlenen AB Liderler Zirvesi’nde Gazze, Ukrayna ve Bosna Hersek’in AB’ye üyelik sürecine ilişkin tarihi kararlar aldı. AB liderleri, Gazze’de yaşanan insani trajediye rağmen aylardır devam eden anlaşmazlıkların ardından bugün ilk defa “savaşa ateşkesle sonuçlanacak bir insani ara” çağrısı yaptı. Daha önce “İsrail’in kendini savunma hakkı olduğu” gerekçesiyle ortak kararı veto eden Macaristan ve Çekya gibi ülkelerin de muhalefetlerini askıya almalarıyla birlikte ilk defa Gazze için nihai ateşkese yönelik bir çağrı yapıldı.
22.03.2024 Dünya
‘AB ile ilişkiler ileriye taşınmalı’
‘AB ile ilişkiler ileriye taşınmalı’ Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İspanya Dışişleri Bakanı Jose Manuel Albares ile dün yaptıkları görüşmenin ardından düzenlediği basın toplantısında Türkiye-Avrupa Birliği ilişkilerine dair önemli mesajlar verdi. 
21.03.2024 Dünya
Bakan Fidan Nükleer Enerji Zirvesi’ne katılmak için Brüksel'de
Bakan Fidan Nükleer Enerji Zirvesi’ne katılmak için Brüksel'de Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, 1'inci Nükleer Enerji Zirvesi’ne katılmak için Brüksel'e gitti.
20.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müzakere çağrısına Rusya'dan cevap: Minnettarız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müzakere çağrısına Rusya'dan cevap: Minnettarız Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ukrayna ile Rusya arasında müzakere masasına dönülmesi için üzerine düşen rolü üstlenmeye hazır olduğuna dair sözlerine yanıt vererek, “Erdoğan’a, Ukrayna’da barış inisiyatifi nedeniyle minnettarız” dedi.
20.03.2024 Gündem
HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu isim vermeden DEM partiyi eleştirdi
HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu isim vermeden DEM partiyi eleştirdi HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Bunlar talimatla hareket eden projedir" diyerek isim vermeden DEM partiyi eleştirdi.
20.03.2024 Gündem
Bakan Fidan'dan AB'ye üyelik sürecine ilişkin açıklama
Bakan Fidan'dan AB'ye üyelik sürecine ilişkin açıklama Bakan Fidan yaptığı açıklamada "İnancımız Avrupa Birliği (AB) kurumlarıyla Türkiye arasındaki ilişkilerin daha pozitif gündemle, daha ileriye taşınması." ifadelerini kullandı.
20.03.2024 Gündem
Reklam Kurulu'ndan 17 milyon TL'lik idari para cezası uyguladı
Reklam Kurulu'ndan 17 milyon TL'lik idari para cezası uyguladı Reklam Kurulu’nun 12 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen 343 sayılı toplantısında, tüketicileri aldatıcı, yanıltıcı, tecrübe ve bilgi eksikliklerini istismar edici reklamlar ile haksız ticari uygulamalar incelendi. 
20.03.2024 Ekonomi
Amerikan ordusu günler sonra fotoğrafı yayınladı! NATO ise Fetesti'den ayrılan Türk jetlerini paylaştı
Amerikan ordusu günler sonra fotoğrafı yayınladı! NATO ise Fetesti'den ayrılan Türk jetlerini paylaştı Ana muharebe tanklarının yanı sıra zırhlı araçların sahne aldığı gövde gösterisinin adresi, dikkat çekici. NATO Hava Komutanlığı ise, resmi hesabından Karadeniz semalarını koruyan Türk F-16'larını kadrajına aldı.
19.03.2024 Dünya
Bakan Yerlikaya açıkladı: Sibergöz 24 gözaltıları
Bakan Yerlikaya açıkladı: Sibergöz 24 gözaltıları İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 11 ilde düzenlenen Sibergöz 24 operasyonlarında 139 şüphelinin yakalandığını açıkladı.
12.03.2024 Haberler
Bakan Yerlikaya açıkladı: Sibergöz 24 gözaltıları
Bakan Yerlikaya açıkladı: Sibergöz 24 gözaltıları İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 11 ilde düzenlenen Sibergöz 24 operasyonlarında 139 şüphelinin yakalandığını açıkladı.
12.03.2024 Gündem
Oyun şirketlerine erken hamle imkânı
Oyun şirketlerine erken hamle imkânı "Oyun şirketlerine sağladığımız fayda genel olarak geleceği tahmin etmelerini sağlamak. Bu da onlara erken aşamada aksiyon alma fırsatı veriyor. Bu sayede gelirlerinde ve kârlılıklarında ciddi zıplamalar oluyor."
11.03.2024 Milliyet Executive
KOBİ'lere bol bol Avrupa Birliği desteği var
KOBİ'lere bol bol Avrupa Birliği desteği var Girişimciler, devlet hibe ve desteklerinin yanı sıra aday üyelik statüsü dolayısıyla Avrupa Birliği'nin (AB) pek çok destek programından da yararlanabiliyor.
11.03.2024 Milliyet Executive
Fidan’dan Blinken’a: Birlikte çalışmalıyız
Fidan’dan Blinken’a: Birlikte çalışmalıyız Washington’da Stratejik Mekanizma Toplantısı kapsamında ABD’li mevkidaşı Blinken ile görüşen Dışişleri Bakanı Fidan, Gazze’deki durumun vahim olduğunu ve masum insanların acısını dindirmek için acilen harekete geçilmesi gerektiğini vurguladı. Fidan, “Ateşkes için birlikte çalışmalıyız” dedi.
9.03.2024 Dünya
Her telefon bir kumarhane
Her telefon bir kumarhane Yasa dışı sanal kumara erişimin kolaylığı, kumar bağımlılığını artırıyor. “Bonus” ve “ödül”lerle sanal kumar tuzağına çekilenler arasında evini kaybeden de var, suça karışıp cezaevine giren de... Kolay yoldan para kazanma hevesi, ya kumarda ya da dolandırılarak eldekinin de kaybedilmesiyle sonuçlanıyor.
9.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Üyelik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.