Vekalet

Vekalet

Son dakika vekalet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan vekalet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan vekalet haber sayfamızda...

Vekalet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.946 vekalet haberi bulunmuştur.
Kurbanlık fiyatları 2021 ne kadar? Kurbanlık koyun, koç, dana, kuzu, tosun fiyatları 2021
Kurbanlık fiyatları 2021 ne kadar? Kurbanlık koyun, koç, dana, kuzu, tosun fiyatları 2021Kurban Bayramı bu yıl 20 - 23 Temmuz 2021 günleri arasında idrak edilecek. Kurban Bayramı öncesinde ise dini görevlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar, kurbanlık fiyatları 2021 araştırmasına geçti. Maddi durumuna göre kurbanlık belirleyecek olanlar, Kurbanlık koyun, koç, dana, kuzu, tosun fiyatları ne kadar? öğrenmek istiyor.
15.06.2021Gündem
FIBA Başkanı Niang görevinden çekildi
FIBA Başkanı Niang görevinden çekildiUluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA), Mali Basketbol Federasyonunun içindeki cinsel taciz iddialarıyla ilgili soruşturma sona erene kadar FIBA Başkanı Hamane Niang'ın görevinden çekildiğini bildirdi.
Yabancıya konut satışında bu yıl rekor bekleniyor
Yabancıya konut satışında bu yıl rekor bekleniyorGayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği (GİGDER) Başkanı Ömer Faruk Akbal, 2021 sonu itibarıyla yabancıya konut satışında rekor tazeleyeceklerini belirterek, "7 milyar dolarlık gelir bekliyoruz." dedi.
14.06.2021Uzmanpara
Yabancıya konut satışında bu yıl rekor bekleniyor
Yabancıya konut satışında bu yıl rekor bekleniyorGayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği (GİGDER) Başkanı Ömer Faruk Akbal, 2021 sonu itibarıyla yabancıya konut satışında rekor tazeleyeceklerini belirterek, "7 milyar dolarlık gelir bekliyoruz." dedi.
14.06.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanlığına Fuat Oktay vekalet edecek
Cumhurbaşkanlığına Fuat Oktay vekalet edecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Belçika Krallığı'na ve Azerbaycan Cumhuriyeti'ne ziyaretleri dolayısıyla Cumhurbaşkanlığına, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay vekalet edecek.
12.06.2021Siyaset
Vekaletle kurban kesim bedelleri belirlendi
Vekaletle kurban kesim bedelleri belirlendiDiyanet İşleri Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Erbaş, 2021 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelinin yurtiçinde 1125, yurtdışında 925 lira olarak belirlendiğini bildirdi.
11.06.2021Ekonomi
Kurban kesim bedelli ne kadar 2021, kaç TL? Yurt içi ve yurt dışı kurban kesim bedeli açıklandı!
Kurban kesim bedelli ne kadar 2021, kaç TL? Yurt içi ve yurt dışı kurban kesim bedeli açıklandı!Kurban kesim bedeli ile ilgili detaylar merak ediliyor. Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 2021 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedeli ile ilgili bir son dakika açıklaması gerçekleştirdi. Peki yurt içi ve yurt dışı kurban kesim bedeli ne kadar 2021?
10.06.2021Gündem
Kurban kesim bedeli belli oldu
Kurban kesim bedeli belli olduDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, 2021 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelinin yurt içinde 1125 lira, yurt dışında 925 lira olarak belirlendiğini açıkladı.
10.06.2021Haberler
Son dakika... Kurban kesim bedeli belli oldu
Son dakika... Kurban kesim bedeli belli olduGelen son dakika haberine göre; Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 2021 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelinin yurt içinde 1125 lira, yurt dışında 925 lira olarak belirlendiğini açıkladı.
10.06.2021Gündem
İHH Kurban Bayramı'nda 5 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyor
İHH Kurban Bayramı'nda 5 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyorİnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Kurban Bayramı'nda 65 ülkede 5 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyor.
9.06.2021Vitrin
Kızılay 2021 kurban vekalet fiyatlarını belirledi
Kızılay 2021 kurban vekalet fiyatlarını belirlediKızılay, gelenekselleşen vekâletle kurban kesim kampanyası ile yurt içi ve yurt dışı kurban fiyatlarını belirlediğini açıkladı. 2021 yılı için vekalet bedeli yurt içi bin 50 lira, yurt dışı 125 dolar veya 105 euro olarak belirlendi.
7.06.2021Ekonomi
Komşusuna güvendi evini kaptırdı
Komşusuna güvendi evini kaptırdıTrafik kazasında hayatını kaybeden Samsunsporlu milli futbolcu Muzaffer Badalıoğlu’nun annesi İzmir’de dolandırıcıların kurbanı oldu. Aysel Badalıoğlu’nun Çiğli’deki evini satması için vekalet verdiği komşusu, evi oğlunun üzerine geçirdi. Aile ise olayı tesadüfen öğrendi.
4.06.2021Gündem
Son dakika: AK Parti'den müzisyenlere destek açıklaması: Daha fazlası için gayret ediyoruz
Son dakika: AK Parti'den müzisyenlere destek açıklaması: Daha fazlası için gayret ediyoruzSon dakika haberine göre, AK Parti MKYK toplantısına ilişkin Sözcü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Sözcü Çelik, "Müzisyen arkadaşlarımıza seslerini duyduğumuzu söylemek isterim. Müzik susmasın sloganı ile destekler müzisyen arkadaşlarımıza ulaştırılıyor. Daha fazlası için gayret ediyoruz" ifadelerini kullandı. Çelik Marmara'yı etkisi altına alan 'deniz salyası'na ilişkin de bilgiler paylaştı. İşte detaylar...
3.06.2021Siyaset
Son dakika: Kritik teklif Meclis'ten geçti! Borçlar yeniden yapılandırılacak
Son dakika: Kritik teklif Meclis'ten geçti! Borçlar yeniden yapılandırılacakGelen son dakika haberine göre; AK Parti milletvekillerinin Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı. Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, il özel idareleri, belediyeler ile Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına 30 Nisan 2021'e kadar olan bazı borçlar yapılandırılacak. Her bir taşıt için motorlu taşıtlar vergisi, taşıta ilişkin idari para cezaları ile geçiş ücretinin en az yüzde 10'unun ödenmesi şartıyla taksit ödeme süresince fenni muayene izni verilecek. Düzenleyici ve denetleyici kurumlarca verilen idari para cezaları, Kovid-19 ile mücadele kapsamında verilen idari para cezaları ile tütün ve tütün mamulleri kullanımından kaynaklanan idari para cezaları kapsam dışında olacak
3.06.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Karar günü! İstanbul'da bu pazar seçim var....
Son dakika haberi: Karar günü! İstanbul'da bu pazar seçim var....Son dakika haberlere göre İstanbul'da 14 mahalle, 6 Haziran günü yapılacak seçimle yeni muhtarlarını belirleyecek. Muhtar adayları, seçime günler kala kapı kapı dolaşarak oy istemeye devam ederken, mahalleliler, sağlık ocağı ve yeşil alan istiyor. Eyüpsultan Silahtarağa Mahallesi'nde vefat eden muhtar babasının yerine aday olan Ergün Akgün, "Nasip olursa biz devam ettireceğiz. İnşallah mahallemizi daha güzel yerlere getirebilmek için uğraşacağız" dedi. İşte son dakika gelişmeler...
2.06.2021Gündem
‘Paralı’ ailesinin 1 milyar TL’lik miras savaşında karar çıktı
‘Paralı’ ailesinin 1 milyar TL’lik miras savaşında karar çıktıÜnlü Paralı ailesinin “sahte vekaletname” davasında karar çıktı. Mahkeme ailesini suçlayan torun Ömerhan Kuru’yu haksız buldu. Paralı ailesi, muhasebecileri ve noter beraat etti. CNN TÜRK ekibinden Ceylan Sever ile Ümit Sertabipoğlu’nun haberi...
2.06.2021Haberler
‘Paralı’ ailesinin 1 milyar TL’lik miras savaşında karar çıktı
‘Paralı’ ailesinin 1 milyar TL’lik miras savaşında karar çıktıÜnlü Paralı ailesinin “sahte vekaletname” davasında karar çıktı. Mahkeme ailesini suçlayan torun Ömerhan Kuru’yu haksız buldu. Paralı ailesi, muhasebecileri ve noter beraat etti. CNN TÜRK ekibinden Ceylan Sever ile Ümit Sertabipoğlu’nun haberi...
2.06.2021Gündem
Tapuda son bir yılda "aile şerhi" konulan konut sayısı 15 bin 171  oldu
Tapuda son bir yılda "aile şerhi" konulan konut sayısı 15 bin 171 olduTapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, eşlerin yaşadıkları evle ilgili birbirinden izinsiz işlem yapılmasını önleyen aile konut şerhi düzenlemesi kapsamında, 1 Mayıs 2020 ila 30 Nisan 2021 arasında 15 bin 171 konuta "aile şerhi" konulduğunu bildirdi.
29.05.2021Emlak
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Sudan'ın yanında olmayı sürdüreceğiz
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Sudan'ın yanında olmayı sürdüreceğizCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye'nin Sudan ile ticaret hacminin 2019'da 398 milyon, 2020'de ise 481 milyon doları aştığını belirterek, "2018 yılında imzaladığımız Türkiye-Sudan Ticaret ve Ekonomik Ortaklık Anlaşması’nın yürürlüğe girmesiyle ikili ticaretimizin çok daha yüksek seviyelere taşınacağına inanıyoruz." dedi.
27.05.2021Siyaset
Son dakika - Tahkim Kurulu'ndan Beşiktaş - Abdullah Avcı kararı
Son dakika - Tahkim Kurulu'ndan Beşiktaş - Abdullah Avcı kararıTahkim Kurulu, Beşiktaş'ın teknik direktör Abdullah Avcı'ya 17 milyon 130 bin TL fesih tazminatı ödemesine karar verdi.
27.05.2021Beşiktaş
Son dakika: Yapılandırma teklifi kabul edildi
Son dakika: Yapılandırma teklifi kabul edildiAK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi.
27.05.2021Ekonomi
Açık Lise Diploması Nasıl Alınır? Aöl Diploması Nereden Alınır?
Açık Lise Diploması Nasıl Alınır? Aöl Diploması Nereden Alınır?Açık lisede öğrenim görenler AÖL diploma sorgulaması yapmakta. Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Kurumları Açık öğretim ortaokulu ve Açık öğretim lise sınavları salgın sebebiyle online olarak gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda sizin için Açık lise diploması nasıl alınır? AÖL diploması nereden alınır? Biçiminde belirlenmiş olan ve çok merak edilen soruların yanıtlarını derledik.
27.05.2021Eğitim
Tapu İşlemlerinde Vekaletname Süresi Ne Kadardır?
Tapu İşlemlerinde Vekaletname Süresi Ne Kadardır?Tapuda işlemler vekil aracılığı ile yapılabilmektedir. Fakat tapu işlemlerinde belirli bir vekaletname süresi bulunmaktadır. Bu nedenle tapu işlemleri için vekaletname süresi pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Peki tapu işlemlerinde vekaletname süresi ne kadardır? Sizlere tapu işlemlerinde vekaletname ile ilgili merak edilenleri detaylıca derledik.
26.05.2021Emlak
Kurban Vekaleti Nasıl Verilir? Kurban Vekaleti Hangi Durumlarda Verilebilir?
Kurban Vekaleti Nasıl Verilir? Kurban Vekaleti Hangi Durumlarda Verilebilir?Müslümanlar için en önemli ibadetlerden birisi de Kurban Bayramı'nda kurban kesmektir. Kurban vekaleti ise en merak edilen konulardan bir tanesidir. Kurban vekaleti nasıl verilir? Kurban vekaleti hangi durumlarda verilebilir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
22.05.2021Dini Bilgiler
Son dakika: Çalışanlar dikkat! Emsal tazminat kararı
Son dakika: Çalışanlar dikkat! Emsal tazminat kararıTürkiye'de faaliyet gösteren özel bir hava yolu şirketinde görev yaparken sağlık sorunları nedeniyle işten çıkarılan ve 150 bin dolar tutarındaki lisans kaybı sigortası ödenmediği gerekçesiyle icra takibi başlatan pilota 1 milyon 335 bin lira tazminat ödenmesine yönelik karara yapılan itiraz, istinaf mahkemesince reddedildi.
20.05.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

kurban2021ne kadarfiyatıkızılay

Vekalet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.