Vitrin

Vitrin

Son dakika vitrin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan vitrin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan vitrin haber sayfamızda...

Vitrin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.584 vitrin haberi bulunmuştur.
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD açıklaması: Şu andaki gidiş pek hayra alamet değil
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD açıklaması: Şu andaki gidiş pek hayra alamet değilGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD ziyareti sonunda New York'ta Türkevi'nde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, Türkiye-ABD ile ilişkileriyle ilgili, "Temennim odur ki iki NATO ülkesi olarak birbirimizle hasmane değil, dostane davranalım. Ama iki NATO ülkesi olarak şu andaki gidiş pek hayra alamet değil. Benim Başbakan, Cumhurbaşkanı olarak yaklaşık 19 yıllık yöneticilik hayatımda Amerika ile olan münasebetlerimde geldiğimiz nokta maalesef iyi bir nokta değil. Ben oğul Bush ile iyi çalıştım, Sayın Obama ile iyi çalıştım, Sayın Trump ile iyi çalıştım ama Sayın Biden ile iyi başladık diyemem." dedi.
23.09.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 mesajı: Başaramayacaklar
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 mesajı: BaşaramayacaklarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6. Anadolu Medya Ödülleri töreninde konuştu. Erdoğan açıklamalarında, "Ülkemizi 2023 hedefleri rayında tutarak, vaktimizi ve enerjimizi heba etme girişimlerini boşa çıkardık." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Ülkemizi, küresel sistemin yeniden yapılanmasının dışına itmek için kıvrananların son umudu 2023'te eski Türkiye'yi yeniden hortlatmaktır, başaramayacaklar" dedi.
15.09.2021Siyaset
Eğitim-sanayi iş birliğiyle kuyumcuların ustalık belgesi alması kolaylaşacak
Eğitim-sanayi iş birliğiyle kuyumcuların ustalık belgesi alması kolaylaşacakİstanbul Kuyumcular Odası (İKO) Başkanı Mustafa Atayık, meslek odası olarak yetki belgesi sürecini hızlandırmak ve meslektaşlarına ustalık belgesinin hızlı bir şekilde verilmesini sağlamak amacıyla Muhsin Ertuğrul Mesleki Eğitim Merkezi (MEM) ile iş birliği protokolü imzaladıklarını bildirdi.
15.09.2021Ekonomi
Çeyiz Listesi 2021: Detaylı ve Eksiksiz Mutfak, Banyo, Salon Gelin-Damat Çeyiz Listesi
Çeyiz Listesi 2021: Detaylı ve Eksiksiz Mutfak, Banyo, Salon Gelin-Damat Çeyiz ListesiHer çift evlenmeden önce çeyiz hazırlığında bulunur. Hayatlarını birlikte idame ettirecek çiftlerin evinde bulunması gereken eşyalardır. Çeyiz listesindeki eşyalar erkek veya kadınlar için eski dönemlerde her ne ayrı olsa da günümüzde gelin ve damat tarafından ortak olarak alınır. Her evde bulunması gereken bu listede salondan mutfağa, banyodan yatak odasına kadar pek çok eşya bulunmaktadır. Pek çok çiftin evlenmeden önce almaya çalıştığı bu eşya listesi oldukça kabarık olduğundan dolayı eksik kalanlar da olabiliyor. 2021 detaylı mutfak, banyo, salon erkek ve kız eksiksiz çeyiz listesi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
13.09.2021Yaşam
‘Bir gün sıhhatli bir toplum olacağız’
‘Bir gün sıhhatli bir toplum olacağız’Azade Köker yeni sergisinde taciz ve şiddeti sorguluyor. Sanatçı ‘Toplumun yapısı şiddete dayanıyor’ diyor ancak umutlu: “Belki de bir erkinlik süreci içindeyiz. Bir gün kadınların konuşurken gözlerini kaçırmadan, yüzlerini gizlemeden ve bilince kazınan öznellikleri inkâr edilmeden yaşayacakları ‘sıhhatli bir toplum’ tanımını kazanacağız”
12.09.2021Kültür Sanat
S ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri: S Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
S ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri: S Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Dünyanın en güzel duyguları arasında anne baba olmak yer alıyor. Yeni aile bireylerini kucağına alacağı günü sayan anne ve baba adayları çocuklarına ne isim vereceği konusunda da kafa koruyor. En güzel ve en anlamlı isimleri çocuklarına vermek isteyen aileler seçici oluyor. Keşfedilmemiş isimler, duyulmamış, değişik, nadir bulunan isimler anne ve baba adaylarının tercihi oluyor. İsimlerin dışında anlamlarına da dikkat ediliyor. S harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “S ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Bebek
Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü: A'dan Z'ye Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Listesi
Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü: A'dan Z'ye Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler ListesiTürkçe dil bilgisi derslerinden özelikle ilköğretim öğrencilerinin karşısına en çok çıkan konulardan birisi de eş anlamlı kelimelerdir. Eş anlamlı kelimeler yazılışları ve okunuşları ayrı ancak anlamları aynı olan sözcüklerdir. Söz konusu kelimler Türkçe’de birbirinin yerine kullanılabilir. Günlük konuşma dilinde herkesin sıklıkla karşılaştığı eş anlamlı kelimelerin dilimizde önemi büyüktür. Bu tür kelimelerin listesi oldukça uzundur. Cümle içerisinde birbirlerinin yerine kullanıldıklarında anlam değiştirmezler. Türkçe eş anlamlı kelimeler listesi için “Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü” içeriğimize göz atabilirsiniz.
Pınar Karşıyaka Sarıca'yla sezona bileniyor
Pınar Karşıyaka Sarıca'yla sezona bileniyorBasketbolda daha önce Süper Lig, Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı Kupası kazandırdığı Pınar Karşıyaka'da 2 yıl önce yuvaya dönüp takımı yine zirvelere ortak eden Antrenör Ufuk Sarıca, yeni sezon öncesi mücadeleye hazır olacakları mesajını verdi. 3 tarihi kupa kazandırarak 2016'da ayrıldığı kulübe 2019'da dönen deneyimli çalıştırıcı, Avrupa'da 2 sezondur takımı finallere taşıdı.
Kuruçeşme'nin Süperstar'ı
Kuruçeşme'nin Süperstar'ıPoll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Süperstar Ajda Pekkan'ı ağırladı.
1.09.2021Cadde
28. İstanbul Caz Festivali sanatseverlerle buluşuyor
28. İstanbul Caz Festivali sanatseverlerle buluşuyorŞehre caz coşkusunu yaymaya hazırlanan 28. İstanbul Caz Festivali, 1 Eylül’de festivalin yeşille cazı bir araya getiren Parklarda Caz konserleri ile başlıyor. Festival bu yıl aralarında Angélique Kidjo, Kenan Doğulu, Stefano Di Battista, Karsu, Altın Gün, Mabel Matiz, Melike Şahin ve daha birçok yıldız ismi ağırlıyor.
31.08.2021Kültür Sanat
Sergen Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Sergen Yanıtları
Sergen Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Sergen YanıtlarıBoş zamanları verimli kullanabilmek için yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. İnternette boş zamanlarda yapılacaklar listesine bakıldığında mutlaka bulmaca çözmeği göreceksinizdir. Çünkü bulmaca çözmek boş zamanları değerlendirmek için en iyi seçeneklerden birisidir. Bulmacaları bulmaca kitaplarında, gazetelerin arka sayfalarında bulmanız mümkündür. Bulmaca çözerken insanlar hem yeni bilgiler öğrenir hem de beyinlerini geliştirmiş olurlar. Bulmacalardaki soruların yanıtları için belirli sayıda boşluk ve kutucuk bırakılmıştır. Sorunun yanıtının o boşluklara sığacak şekilde doğru yazılması gerekir. Bulmaca sorularından biri de sergen bulmacadır. Sergen bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada Sergen yanıtları nelerdir tüm detayları ile derledik.
30.08.2021Bulmacalar
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.08.2021Oyun
28. İstanbul Caz Festivali'nde Gece Gezmesi ve Vitrin Panelleri
28. İstanbul Caz Festivali'nde Gece Gezmesi ve Vitrin PanelleriFestivalde bu yıl Gece Gezmesi etkinliğine “Vitrin: Türkiye Güncel Müzik Buluşması” panelleri eşlik edecek. Konserler ve paneller 18 Eylül’de Beykoz Kundura’da, Kundura Sahne işbirliğiyle gerçekleşecek.
23.08.2021Kültür Sanat
Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir'den 'Akıncı' açıklaması
Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir'den 'Akıncı' açıklamasıSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir İDEF 2021 Fuarı'nda Akıncı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Demir, " Akıncı'nın envantere gireceği gün çok yakın" açıklamasında bulundu.
18.08.2021Haberler
Menemenspor Teknik Direktörü Cenk Laleci'den transfer açıklaması
Menemenspor Teknik Direktörü Cenk Laleci'den transfer açıklamasıTFF 1'inci Lig'de yeni sezona iddialı hazırlanan Menemenspor 3 takviye daha gerçekleştirecek.
25.07.20211.Lig
Menemenspor Teknik Direktörü Cenk Laleci'den transfer açıklaması
Menemenspor Teknik Direktörü Cenk Laleci'den transfer açıklamasıTFF 1’inci Lig’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Menemenspor’da teknik direktör Cenk Laleci, açıklamalarda bulundu.
16.07.20211.Lig
Son dakika... Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na çağrı: Belgen var da açıklamıyorsan namerdin ağababasısın
Son dakika... Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na çağrı: Belgen var da açıklamıyorsan namerdin ağababasısınMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli açıklamasında, 'Kılıçdaroğlu, yalan ve iftira kampanyasına her gün yenisini eklemektedir. Kılıçdaroğlu demiş ki "Bahçeli bütün bürokratik kadrolarını devlete yerleştiriyor." Ey Kılıçdaroğlu sana sesleniyorum; iddialarınla ilgili bir bildiğin varsa açıklamıyorsan namerdin ağababasısın' dedi.
13.07.2021Siyaset
Vitrin Ne Demek? Vitrin Tdk Sözlük Anlamı Nedir?
Vitrin Ne Demek? Vitrin Tdk Sözlük Anlamı Nedir?Latince kökenli bir sözcük olan vitrin, orijinal dilinde ''vitrine'' şeklinde yazılır. Mağazalarda, teşhir ürünlerinin sergilendiği camlı kısma vitrin adı verilir. Dükkanların dışarıya bakan kısmında yer alan vitrinler, satışa çıkarılan ürünlerin müşteriler tarafından görünmesini sağlar. Vitrin ne demek? Vitrin TDK sözlük anlamı nedir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.
7.07.2021Sözlük
‘Gelişimin şahidiyim’
‘Gelişimin şahidiyim’Denizli’de 2004 yılında başlayan değişimden övgüyle bahseden AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, “Tüm illerimize hizmet için açık çek veriyoruz” dedi
5.07.2021Ege
Ve suçunu kabul etti! 40 milyon dolar ödeyecek
Ve suçunu kabul etti! 40 milyon dolar ödeyecekABD’de elektronik sigara üreticisi Juul, Kuzey Carolina eyaletinde gençler arasında nikotin bağımlılığına neden olduğu gerekçesiyle açılan davada 40 milyon dolar tazminat ödemeyi kabul etti.
28.06.2021Dünya
Efeler’in müthiş ikilisi  Adis Lagumdzija ve Bedirhan Bülbül
Efeler’in müthiş ikilisi Adis Lagumdzija ve Bedirhan BülbülAltın Lig’de kupayı kaldıran A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın iki yıldızı MİLLİYET’in sorularını yanıtladı. Turnuvanın MVP’si ve en skorer ismi Adis Lagumdzija ile en çok blok yapan oyuncusu Bedirhan Bülbül, takım olmanın başarıyı getirdiğini vurguladı
27.06.2021Voleybol
28. İstanbul Caz Festivali programı açıklandı
28. İstanbul Caz Festivali programı açıklandıİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, 24 yıldır Garanti BBVA sponsorluğunda gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali kapılarını 1 Eylül'de, 28'inci kez açmaya hazırlanıyor. Açık hava mekânlarında düzenlenecek 40’a yakın konser ve çeşitli yan etkinliklerle festival, İstanbul'un cazla hissedildiği günleri geri getiriyor.
22.06.2021Kültür Sanat
Son dakika - Merih Demiral'dan ünlü spikere canlı yayında yanıt!
Son dakika - Merih Demiral'dan ünlü spikere canlı yayında yanıt!2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) A Grubu üçüncü maçında İsviçre'ye 3-1 mağlup olan Türkiye, turnuvaya grup sonuncusu olarak veda etti. Maç sonunda Merih Demiral'dan ünlü spikere cevap geldi.
21.06.2021Türkiye
‘Ayakta tutan şey dinleyicilerim’
‘Ayakta tutan şey dinleyicilerim’‘Gel de Sevme’ şarkısıyla listelerde zirveye yerleşen Ebru Yaşar, Almanya’da Türkçe yayımlanan Vitrin Dergisi’nin kapağı oldu.
28.05.2021Cadde
Bodrum’un tarihi de büyük ilgi görüyor
Bodrum’un tarihi de büyük ilgi görüyorKoyları ve yemyeşil doğasıyla dünyada adından söz ettiren Bodrum, kültür turizmiyle de ön plana çıkıyor.
24.05.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

28. İstanbul Caz Festivaliabdson dakika haberİstanbul Caz FestivaliİKSV

Vitrin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.