Yağmur Aşık

Yağmur Aşık

Son dakika yağmur aşık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yağmur aşık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yağmur aşık haber sayfamızda...

Yağmur Aşık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 519 yagmur asik haberi bulunmuştur.
Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyordu
Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.
20.10.2021Magazin
Üç gün zorlama hapis
Üç gün zorlama hapis Emre Aşık ve Yağmur Aşık’ın çekişmeli boşanma davası ileri bir tarihe ertelendi.
15.06.2021Cadde
Yağmur Aşık'a hapis şoku!
Yağmur Aşık'a hapis şoku!Eski milli futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Aşık'ın çekişmeli boşanma davasında, mahkeme Yağmur Aşık'ın 3 günlük zorlama hapsine karar verdi.
14.06.2021Magazin
Yağmur Aşık'a hapis şoku!
Yağmur Aşık'a hapis şoku!Eski milli futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Aşık’ın çekişmeli devam eden boşanma davasında; mahkemeden flaş bir karar çıktı. Mahkeme uzaklaştırma kararına uymayıp basında konuşmaya devam eden Yağmur Aşık’ın üç gün zorlama hapsine karar verdi.
15.06.2021Cadde
Yağmur Aşık için tüyler ürperten suçlama: Cinayet planlarının hepsini yaptı
Yağmur Aşık için tüyler ürperten suçlama: Cinayet planlarının hepsini yaptıEski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla Yağmur Aşık, Erdi Sungur ve Baycan Şenürekin tutuksuz yargılandığı davada tanık olarak dinlenen moda tasarımcısı Süleyman Tezcan, Yağmur Aşık cinayet planlarını yaptı ve bana beyan etti dedi.
26.05.2021Gündem
Son dakika: Emre Aşık'tan şoke eden iddia! 'Yağmur çocukları istismar ediyor'
Son dakika: Emre Aşık'tan şoke eden iddia! 'Yağmur çocukları istismar ediyor'Eski futbolcu Emre Aşık'ın, anlaşmalı boşanma davası açtığı sekiz yıllık eşi Yağmur Aşık hakkındaki iddialar şoke etti. Aşık, çocuklarının, anneleri tarafından cinsel istismara maruz kaldığını, internette ölüm tehlikesi saçan korku dolu videolar izletilerek sevgilisiyle çocuklarının yalnız bırakıldığını ileri sürdü. Yağmur Sarnıç hakkında, 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan soruşturma başlatıldı.
3.05.2021Cadde
Emre Aşık'ın Yağmur Sarnıç'a açtığı tazminat talebi reddedildi
Emre Aşık'ın Yağmur Sarnıç'a açtığı tazminat talebi reddedildiEski futbolcu Emre Aşık, iki yıl önce İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası süren eşi Yağmur Sarnıç'ın, kendisini FETÖ üyesi olmakla suçladığını iddia etmişti. Aşık, 2 TL’lik tazminat davası açmıştı. Davanın sonucu belli oldu.
9.04.2021Cadde
Emre Aşık ve Yağmur Aşık'ın boşanma davasında tanıklar dinlendi
Emre Aşık ve Yağmur Aşık'ın boşanma davasında tanıklar dinlendiEski milli futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Aşık'ın çekişmeli boşanma davasında tanıklar dinlendi. Mahkemenin Yağmur Aşık'ın velayet talebini reddettiği öğrenildi.
5.04.2021Cadde
Milliyet'te Haftanın Özeti (29 Ocak 2021)
Milliyet'te Haftanın Özeti (29 Ocak 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları;
29.01.2021Haberler
Olaylı davada Yağmur Aşık'tan çarpıcı sözler: Çıplak fotoğraflarımı servis etti
Olaylı davada Yağmur Aşık'tan çarpıcı sözler: Çıplak fotoğraflarımı servis ettiEski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla yargılanan Yağmur Aşık ve Erdi Sungur'un yargılanmasına Düzce 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. Yağmur Aşık savunmasında iddiaları kabul etmeyerek, "Ben çocuklarımın babasının öldürülmesini istemem" dedi.
28.01.2021Gündem
Magazin Haberleri Bülteni (26 Ocak 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (26 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
26.01.2021Magazin
Emre Aşık ile Yağmur Aşık mahkemede! Boşanma davasına sevgilisiyle geldi
Emre Aşık ile Yağmur Aşık mahkemede! Boşanma davasına sevgilisiyle geldiEski futbolcu Emre Aşık ile 8 yıllık eşi Yağmur Aşık’ın boşanma davası dün görüldü. Yağmur Aşık, duruşmaya sevgilisiyle katıldı. Emre Aşık, “Yağmur Hanım daha boşanmadan başka biriyle aynı evde yaşamaktadır. Artık ona nafaka ödemek istemiyorum” dedi.
26.01.2021Cadde
Şoke eden iddialar! 'Emre Aşık’ı öldürtmek için kanlı ete ateş ettirdi'
Şoke eden iddialar! 'Emre Aşık’ı öldürtmek için kanlı ete ateş ettirdi'Eski milli futbolcu Emre Aşık’ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık tarafından öldürülmek istendiği iddiasıyla açılan davanın ilk duruşması, Düzce’de görüldü. Emre Aşık, mahkeme için avukatı ile adliyeye geldi. İddianamede; Yağmur Aşık’ın, Erdi Sungur’dan eşini öldürmesini istediğini, adam öldürüp öldüremeyeceğini test etmek için kanlı ete ateş ettirdiği iddiaları yer aldı. Mahkemede Erdi Sungur'un ardından ifade veren Emre Aşık, Yağmur Sarnıç'ın kendisini "Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak" diye tehdit ettiğini dile getirdi.
2.12.2020Cadde
Emre Aşık: Yeni yeni toparlanmaya çalışıyorum
Emre Aşık: Yeni yeni toparlanmaya çalışıyorumEski futbolcu Emre Aşık, önceki gün Metropol İstanbul'da görüntülendi.
27.10.2020Cadde
Emre Aşık'ı öldürme planları ortaya çıkmıştı! Flaş karar
Emre Aşık'ı öldürme planları ortaya çıkmıştı! Flaş kararEski milli futbolcu Emre Aşık'ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık, Erdi Sungur hakkında 4 ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdı.
21.10.2020Gündem
Milliyet'te Haftanın Özeti (2 Ekim 2020)
Milliyet'te Haftanın Özeti (2 Ekim 2020)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları...
2.10.2020Haberler
Emre Aşık suskunluğunu bozdu!
Emre Aşık suskunluğunu bozdu!Eski Milli futbolcu Emre Aşık, tehdit edildiğini gerekçe göstererek yaptığı şikayet üzerine gözaltına alınan boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık hakkında son günlerde ortaya çıkan haberler hakkında açıklamalarda bulundu. Emre Aşık'ın "Evlilik birliği dahilinde gözüken bu evlilik tamamen bir kumpastır. Kumpası maalesef göremedim. Etrafımda uyaranlar, ailem, arkadaşlarımın beni defalarca uyarmasına rağmen onları dinlemedim, hata yaptım" diyerek başladığı konuşmada "Hatalıyım ama ardından bu süre zarfında etrafım boşaltıldı ve yalnız bırakıldım. Bu planlı ve bilinçli bir şekilde yapıldı" dedi.
30.09.2020Haberler
Son dakika... Emre Aşık ilk kez anlattı: 'Hatalıyım ama...'
Son dakika... Emre Aşık ilk kez anlattı: 'Hatalıyım ama...'Eski Milli futbolcu Emre Aşık, tehdit edildiğini gerekçe göstererek yaptığı şikâyet üzerine gözaltına alınan ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan eşi Yağmur Aşık hakkında son günlerde ortaya çıkan haberlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Emre Aşık, 'Ben ister inanın ister inanmayın, ablamların verdiği parayla bazı şeyleri ve nafakayı ödüyorum. Bu dönem bu şekilde gidiyor' dedi.
30.09.2020Gündem
Yağmur Aşık ile yakalanan Erdi Sungur'dan Emre Aşık itirafı!
Yağmur Aşık ile yakalanan Erdi Sungur'dan Emre Aşık itirafı!Eski milli futbolcu Emre Aşık’ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık’la Düzce'de yol uygulaması yapan jandarma ekibinin aracına çarparak kaçtıktan sonra yakalanan Erdi Sungur, Emre Aşık'ı öldürmek için Yağmur Aşık’la plan yaptıklarını iddia ederek, "Düzce'de bir evde kalıyorduk. Keşif yaparken mezar yeri bakıyorduk. Plan Emre'yi öldürmekti" dedi.
30.09.2020Gündem
Emre Aşık'ın yeni ifadesi ortaya çıktı: Yeni tetikçi beni iki gün içinde öldürecek!
Emre Aşık'ın yeni ifadesi ortaya çıktı: Yeni tetikçi beni iki gün içinde öldürecek!Eski futbolcu Emre Aşık, boşanma davasının devam ettiği eşi Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiğine dair ifadede; eşinin kendisin öldürmek için ikinci bir tetikçi tuttuğunu söyledi ve " Bu işi iki gün içinde bitireceklermiş" diye ekledi.
30.09.2020Cadde
Yağmur Aşık: Tehdit yok, platonik aşığın iftirası var!
Yağmur Aşık: Tehdit yok, platonik aşığın iftirası var!Tehdit edildiğini söyleyerek şikayetçi olan Emre Aşık'ın ifadesi üzerine gözaltına alınan boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık ile tetikçi olduğu öne sürülen Baycan Ş., adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
29.09.2020Cadde
Yağmur Aşık'tan korkunç cinayet planı! Emre için mezar bakmış
Yağmur Aşık'tan korkunç cinayet planı! Emre için mezar bakmışÇekişmeli boşanma davaları süren Emre-Yağmur Aşık çiftine dair bir son dakika gelişmesi yaşandı! Yağmur Aşık’ın hukuken halen kocası olan Emre Aşık’ı öldürtmek için plan yaptığı ortaya çıktı. Genç kadın, plan kapsamında silah temin etmiş ve sabıkalı İlyas Y.’den eşini öldürmesini istemiş, hatta cinayet sonrası eşi için mezar yeri bile bakmış. Korkunç olay ve plan, kiralık katil olması için görüşülen İlyas Y.’nin, Emre Aşık’ı aramasıyla ortaya çıktı. İfadelerde Yağmur Aşık’ın katile 10 milyon lira vermeyi amaçladığı belirtildi.
24.09.2020Gündem
Emre Aşık eşi Yağmur Sarnıç'ı şikayet etti!
Emre Aşık eşi Yağmur Sarnıç'ı şikayet etti!Eski milli futbolcu Emre Aşık boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık Sarnıç'ın iş yerini bastığını iddia etti. Sarnıç'ın kendisini ve otel müdürünü tehdit ettiğini ileri süren Aşık, soluğu savcılıkta aldı.
21.09.2020Cadde
Yağmur Aşık'tan tehdit yağmuru: Yüzüne kezzap atacağım!
Yağmur Aşık'tan tehdit yağmuru: Yüzüne kezzap atacağım!Eski futbolcu Emre Aşık’ın boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Aşık, kendisi hakkında 'çocuğuna şiddet uyguluyor' diye şahitlik yapan okul müdürünü "Yüzüne kezzap atacağım, okulu yakacağım” diyerek tehdit etti. Aşık’ın iki yıla kadar hapsi isteniyor.
6.05.2020Cadde
Emre Aşık’ın eşi cezaevi firarisiyle yakalandı
Emre Aşık’ın eşi cezaevi firarisiyle yakalandıEski futbolcu Emre Aşık’ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık, Düzce’de yapılan yol kontrolü sırasında cezaevi firarisi bir kişi ile yakalandı. Yağmur Aşık ve yanındaki kişi gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.
26.03.2020Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Emre Aşıkyağmur aşıkerdi sungurdavamagazin

Yağmur Aşık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.