Yağmur Suyu

Yağmur Suyu

Son dakika yağmur suyu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yağmur suyu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yağmur suyu haber sayfamızda...

Yağmur Suyu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.089 yagmur suyu haberi bulunmuştur.
1.6 milyon liralık yağmur suyu hattı
1.6 milyon liralık yağmur suyu hattıAydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) ekipleri Nazilli’nin Yeşil Mahallesi’nde yağmur suyu iletim hattı çalışmasını sürdürüyor.
13.04.2021Ege
Haziran müjdesi
Haziran müjdesiİzmir Büyükşehir, birinci ve ikinci etapta 817 bağımsız birimi hak sahiplerine teslim ettiği Uzundere Kentsel Dönüşüm Alanı’nda 3. etabın kuralarını da çekti.
9.04.2021Ege
Bakanlar 'İklim Değişikliği Koordinasyon Toplantısı'nda bir araya geldi
Bakanlar 'İklim Değişikliği Koordinasyon Toplantısı'nda bir araya geldiAnkara'da 'İklim Değişikliği Koordinasyon Toplantısı' Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un ev sahipliğinde bakanların katılımıyla gerçekleştirildi.
6.04.2021Ekonomi
Posta Caddesi’ne yağmur suyu hattı
Posta Caddesi’ne yağmur suyu hattıAydın Büyükşehir Belediyesi, fen işleri ekipleri Posta Caddesi’nde dev borular ile yeni bir yağmur suyu hattı oluşturuyor.
4.04.2021Ege
Enerji güneşten, üretim kadınlardan
Enerji güneşten, üretim kadınlardanMANİSA Akhisar’da Sıfır Atık Projesi’yle elektrik ihtiyacını güneş enerjisi panellerinden karşılayan, yağmur suyunu geri dönüştürüp kullanan TYH Uluslararası Tekstil A.Ş’nin doğa dostu fabrikasında kadınların ürettiği ürünler, dünyanın dört bir yanına ihraç ediliyor.
2.04.2021Ege
Saf Su Nedir, Nerelerde Kullanılır? Saf Su Nasıl Elde Edilir, İçilir Mi?
Saf Su Nedir, Nerelerde Kullanılır? Saf Su Nasıl Elde Edilir, İçilir Mi?Saf su dendiği zaman genellikle vatandaşların aklına temiz su gelmektedir. Ancak bu doğru bir ifade değildir. Bu sebeple saf suyun ne olduğunun öğrenilmesi gerekmektedir. Saf su nedir, nerelerde kullanılır? Saf su nasıl elde edilir, içilir mi? İşte, merak edilen tüm detaylar.
31.03.2021Eğitim
Otomatik sulama ile  yüzde 93 tasarruf
Otomatik sulama ile yüzde 93 tasarrufEfes Selçuk Belediyesi, otomatik sulama sistemi ve Deppo Efes’te kullanılan sifonik yağmur suyu toplama sistemi ile sudaki ayak izini azalttı.
30.03.2021Ege
Enver Reis’te sona doğru
Enver Reis’te sona doğruAydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi tarafından Enver Reis Caddesi ile Saçıkara Sokak’ta başlatılan alt ve üstyapı yenileme çalışmaları son aşamaya geldi.
30.03.2021Ege
Enver Reis yenilendi
Enver Reis yenilendiAydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi tarafından Enver Reis Caddesi’nde başlatılan alt yapıyı yenileme çalışmaları tamamlandı...
28.03.2021Ege
Tasarruf için su bakanlığı!
Tasarruf için su bakanlığı!İzmir’de düzenlenen zirveye katılan Muğla Büyükşehir Başkanı Gürün, “Vahşi sulama ile kaynaklarımızın %70’i israf oluyor, çağdaş yöntemlere geçilmesi gerekiyor” dedi.
24.03.2021Ege
'Geleceğe şimdiden yatırım yapalım'
'Geleceğe şimdiden yatırım yapalım'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Gelin geleceğe şimdiden yatırım yapalım. Gelecekle aramızdaki zamansal mesafeyi kapatacak icatlar çıkaralım. Tabii bu noktada kadınlara bol bol müracaat edelim. Çevre konularında kadınların öngörülerinin bir yol haritası olabileceğine inanıyorum” dedi.
24.03.2021Ekonomi
Emine Erdoğan Manisa'daki doğa dostu tekstil fabrikasını ziyaret etti
Emine Erdoğan Manisa'daki doğa dostu tekstil fabrikasını ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Gelin geleceğe şimdiden yatırım yapalım. Gelecekle aramızdaki zamansal mesafeyi kapatacak icatlar çıkaralım. Tabii bu noktada kadınlara bol bol müracaat edelim. Çevre konularında kadınların öngörülerinin bir yol haritası olabileceğine inanıyorum." dedi.
23.03.2021Gündem
Sorunlar tarih oldu
Sorunlar tarih olduMASKİ tarafından bugüne kadar 57 milyonluk altyapı yatırımı yapılan Sarıgöl, şimdi de atıksu arıtma tesisine kavuşuyor.
22.03.2021Ege
Kahramanlar, A’dan Z’ye bakım onarımda
Kahramanlar, A’dan Z’ye bakım onarımdaKuşadası Belediyesi tarafından Aydın Büyükşehir ve ilgili kurumlarla işbirliği içerisinde Kahramanlar Caddesi’nin Adalızade Mezarlığı’na uzanan kısmında yürütülen alt ve üstyapı yenileme çalışmaları hız kesmeden sürüyor...
22.03.2021Ege
Bakan Kurum: 2023 stratejik hedefimiz, belediye nüfusunun yüzde 100'üne atık su arıtma hizmeti vermek
Bakan Kurum: 2023 stratejik hedefimiz, belediye nüfusunun yüzde 100'üne atık su arıtma hizmeti vermekÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bakanlığın 2023 stratejik hedefinin, toplam belediye nüfusunun yüzde 100'üne atık su arıtma hizmeti vermek olduğunu bildirdi.
22.03.2021Siyaset
EVDE SU TASARRUFU YAPMANIN 9 YOLU | 22 MART DÜNYA SU GÜNÜ
EVDE SU TASARRUFU YAPMANIN 9 YOLU | 22 MART DÜNYA SU GÜNÜ22 Mart Dünya Su Günü’nde hayatınıza katabileceğiniz basit ama etkili su tasarrufu yöntemleri:
22.03.2021Yaşam
Gençlerden, suyumuzu koruyacak projeler
Gençlerden, suyumuzu koruyacak projelerESİAD İzmir Avrupa Birliği Bilgi Merkezi tarafından, ESİAD Sürdürülebilirlik Komitesi’nin katkıları ve Originnovation işbirliğinde, Zirve’21 kapsamında “Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Su” temalı fikir üretme çalıştayı düzenlendi.
13.03.2021Ege
Karabağlar’ın örnek konutları
Karabağlar’ın örnek konutlarıUzundere’de devam eden kentsel dönüşüm projesinin ilk iki etabını başarıyla tamamlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, üçüncü etap kapsamındaki hak sahipleri için kura çekimine hazırlanıyor...
10.03.2021Ege
Bakan Kurum: Ergene Havzası'nda 36 tesise kapatma cezası verildi
Bakan Kurum: Ergene Havzası'nda 36 tesise kapatma cezası verildiÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Trakya'da Ergene Havzası'ndaki kirliliğin önlenmesi için son 2 yılda 3 bin 440 denetim gerçekleştirdiklerini, 24 milyon TL idari para cezası uygulandığını, 36 tesise kapatma cezası verildiğini söyledi. Denetimleri aralıksız sürdüreceklerini belirten Bakan Kurum, Ergenemizi ve Meriçimizi koruyoruz. Bölgeyi doğal güzelliğiyle birlikte gelecek nesillere bırakacağımız adımları kararlı şekilde atmaya devam ediyoruz" dedi.
10.03.2021Ekonomi
Çekmeköy'de inşaatta ölen 2 çocuğun son görüntüleri ortaya çıktı
Çekmeköy'de inşaatta ölen 2 çocuğun son görüntüleri ortaya çıktıÇekmeköy'de inşaat alanındaki asansör boşluğuna düşerek hayatını kaybeden 4 ve 8 yaşındaki 2 kardeşin son görüntüleri ortaya çıktı. Öte yandan iki kardeşin annesi Hanife Büyür, "Benim tahminim oyuncak var diye gittiler. Oyuncak varsa alıp oynamak istediler. Orayı kapatsalardı olmaz mıydı? Ben yavrumdan oldum onların yüzünden. Benim iki tane yavrum gitti" dedi.
9.03.2021Haberler
Çekmeköy'de inşaatta ölen 2 çocuğun son görüntüleri ortaya çıktı
Çekmeköy'de inşaatta ölen 2 çocuğun son görüntüleri ortaya çıktıÇekmeköy'de inşaat alanındaki asansör boşluğuna düşerek hayatını kaybeden 4 ve 8 yaşındaki 2 kardeşin son görüntüleri ortaya çıktı. Öte yandan iki kardeşin annesi Hanife Büyür, "Benim tahminim oyuncak var diye gittiler. Oyuncak varsa alıp oynamak istediler. Orayı kapatsalardı olmaz mıydı? Ben yavrumdan oldum onların yüzünden. Benim iki tane yavrum gitti" dedi.
9.03.2021Gündem
Denizli’nin dev projesi tam gaz
Denizli’nin dev projesi tam gazDenizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ’nin Sevindik, Sümer ve Karşıyaka mahallelerinin altyapı sorununu ortadan kaldıracak çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
3.03.2021Ege
Kuşadası’nın ‘Paris’i’ olacak
Kuşadası’nın ‘Paris’i’ olacakKUŞADASI Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP İlçe Örgütü İkiçeşmelik Mahalle Komisyonu üyeleriyle buluştu; mahallede yürüttükleri alt ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi verdi.
2.03.2021Ege
Bu halde buldular! Ormandan ses duyuldu...
Bu halde buldular! Ormandan ses duyuldu...Sekiz gün boyunca hiç kimse haber alamadı, morglara gidip sordular ve en sonunda orman içinden duyulan bir sesle gerçek ortaya çıktı. Görüntüler dünya çapında şok etkisi yarattı.
2.03.2021Dünya
Manisa Prime’da sona doğru...
Manisa Prime’da sona doğru...Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, içinde hizmet binası, otel ve AVM bölümünün bulunduğu Manisa Prime projesini inceledi...
1.03.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirgazeteaydınAnkara

Yağmur Suyu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.