Yardım Kampanyası

Yardım Kampanyası

Son dakika yardım kampanyası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yardım kampanyası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yardım kampanyası haber sayfamızda...

Yardım Kampanyası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.320 yardım kampanyası haberi bulunmuştur.
Makineye bağlı SMA'lı Ali’nin tedavisi için 4 ayı kaldı
Makineye bağlı SMA'lı Ali’nin tedavisi için 4 ayı kaldıMardin'in Nusaybin ilçesinde Spinal Müsküler Atrofi (SMA) Tip 1 teşhisi koyulan ve cihaza bağlı yaşayan, tedavisi için de 4 ayı kalan, 20 aylık Ali Akyüz için valilik onaylı yardım kampanyası başlatıldı. 2 yaşına kadar olan çocuklarda uygulanan tedavi için 5 ay önce başlatılan kampanyada, gereken 2 milyon doların yüzde 4’ü toplandı. Anne Saliha Akyüz, “Tam iyileşmesi için Dubai’de tedavi gerekiyor, onun için 2 milyon dolar gerekli” dedi.
27.06.2022Gündem
Ecrin’e destek olalım
Ecrin’e destek olalımTekirdağ Çerkezköy’de SMA teşhisi konulan 15 aylık Ecrin Yiğit’in tedavisi için valilik onaylı yardım kampanyası başlatıldı.
20.06.2022Vitrin
SMA hastası Özgecan için destek çağrısı
SMA hastası Özgecan için destek çağrısıİstanbul’da yaşayan Serkan ve Hasibe Tutuş çiftinin 10 aylık bebekleri Özgecan, Spinal Müsküler Atrofi (SMA) Tip-1 hastalığı ile mücadele ediyor.
18.06.2022Gündem
SMA hastası Alp bebek, mehter takımı gösterisiyle tedavi için Dubai'ye uğurlandı
SMA hastası Alp bebek, mehter takımı gösterisiyle tedavi için Dubai'ye uğurlandıÇorum'da SMA Tip 1 hastalığı ile mücadele eden 6 aylık Alp Keskin için 1 milyon 800 bin dolar toplandı. Tedavi için Dubai'ye gidecek minik Alp ve ailesi için mehter takımlı uğurlama yapıldı.
8.06.2022Haberler
SMA hastası Alp bebek, mehter takımı gösterisiyle tedavi için Dubai'ye uğurlandı
SMA hastası Alp bebek, mehter takımı gösterisiyle tedavi için Dubai'ye uğurlandıÇorum'da SMA Tip 1 hastalığı ile mücadele eden 6 aylık Alp Keskin için 1 milyon 800 bin dolar toplandı. Tedavi için Dubai'ye gidecek minik Alp ve ailesi için mehter takımlı uğurlama yapıldı.
8.06.2022Gündem
31 yaşında ölmek için başvurdu! Şaşırtan karar
31 yaşında ölmek için başvurdu! Şaşırtan kararTıbbi yardımla ölme talebine yanıt gelen 31 yaşındaki genç kadının bir anda hayatı değişti. Yaşadıkları kamuoyuna mâl olunca bu kez karar değişti.
6.06.2022Dünya
Litvanya, Bayraktar için Savunma Sanayi Başkanı Demir ile anlaşma imzaladı
Litvanya, Bayraktar için Savunma Sanayi Başkanı Demir ile anlaşma imzaladıLitvanya Savunma Bakanlığı dün açıklama yaparak Bayraktar alımı için Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ile anlaşma imzalandığını duyurdu. Litvanya, halkın bağışlarıyla satın alınacak Bayraktar’ları, Ukrayna’ya vereceğini belirtti.
2.06.2022Ekonomi
Brezilya'da felaket! Bilanço gittikçe ağırlaşıyor
Brezilya'da felaket! Bilanço gittikçe ağırlaşıyorBrezilya’nın doğusundaki Pernambuco eyaletinde etkili olan şiddetli yağışlar sonucu meydana gelen toprak kaymasında hayatını kaybedenlerin sayısı 44’e yükselirken, 56 kişiden haber alınamadığı bildirildi.
29.05.2022Dünya
Minik dostlar için sattı
Minik dostlar için sattıDidem Kınalı, önceki gün Cihangir’de kıyafetlerini sergi haline getirerek, sokak hayvanları için satışa sundu.
26.05.2022Cadde
Didem Kınalı sokak hayvanları için elbiselerini sattı
Didem Kınalı sokak hayvanları için elbiselerini sattıHenüz 10 yaşında sahne almaya başlayan, 'Oryantal Didem' olarak adını tüm Türkiye'ye duyuran Didem Kınalı, önceki gün kıyafetlerini sergi haline getirerek, Cihangir sokaklarında sokak hayvanları için satışa sundu. Didem Kınalı, geçen ay kendisi Kıbrıs'ta sahne alırken ölen kedisini dondurtup Kıbrıs dönüşü cenaze töreni ile gömmüştü.
24.05.2022Cadde
Bir çocuklarını SMA'dan kaybeden çift, ikinci acıyı yaşamaktan korkuyor
Bir çocuklarını SMA'dan kaybeden çift, ikinci acıyı yaşamaktan korkuyorGaziantep’te yaşayan Zeynep ve Abdullah Annaç çiftinin oğulları Abdulgani (2), 2019 yılında Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 hastalığından hayatını kaybetti. Annaç ailesinin 19 aylık bebekleri Esila'ya da 20 günlükken SMA teşhisi konuldu. İkinci çocuğunu da kaybetmekten korkan aile, Esila'nın tedavisi için yardım bekliyor.
18.05.2022Haberler
Bir çocuklarını SMA'dan kaybeden çift, ikinci acıyı yaşamaktan korkuyor
Bir çocuklarını SMA'dan kaybeden çift, ikinci acıyı yaşamaktan korkuyorGaziantep’te yaşayan Zeynep ve Abdullah Annaç çiftinin oğulları Abdulgani (2), 2019 yılında Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 hastalığından hayatını kaybetti. Annaç ailesinin 19 aylık bebekleri Esila'ya da 20 günlükken SMA teşhisi konuldu. İkinci çocuğunu da kaybetmekten korkan aile, Esila'nın tedavisi için yardım bekliyor.
18.05.2022Gündem
Margaret Thatcher'ın heykeli dikilir dikilmez yumurtanın hedefi oldu
Margaret Thatcher'ın heykeli dikilir dikilmez yumurtanın hedefi olduSabah eski Birleşik Krallık Başbakanı'nın anıtı dikilirken bir gösterici de bir karton yumurtayla geldi.
17.05.2022Dünya
Sezen’le düet
Sezen’le düetSertab Erener, Kerkisolfej organizasyonuyla Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde konser verdi.
13.05.2022Cadde
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 1 milyon Suriyeli'nin geri dönüşü için proje hazırlığındayız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 1 milyon Suriyeli'nin geri dönüşü için proje hazırlığındayız Cumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib’de inşa edilen briket evlerin anahtar teslim törenine video mesajla katıldı. Erdoğan, "Şimdi de ülkemizde misafir ettiğimiz 1 milyon Suriyeli kardeşimizin gönüllü geri dönüşünü sağlayacak proje hazırlıkları içindeyiz." dedi.
3.05.2022Haberler
Erdoğan: 1 milyon Suriyeli'nin geri dönüşü için proje hazırlığındayız
Erdoğan: 1 milyon Suriyeli'nin geri dönüşü için proje hazırlığındayızCumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib’de inşa edilen briket evlerin anahtar teslim törenine video mesajla katıldı. Erdoğan, "Şimdi de ülkemizde misafir ettiğimiz 1 milyon Suriyeli kardeşimizin gönüllü geri dönüşünü sağlayacak proje hazırlıkları içindeyiz." dedi.
3.05.2022Siyaset
SMA hastası Sefa için bağışlanan otomobili çekilişe çıkardılar
SMA hastası Sefa için bağışlanan otomobili çekilişe çıkardılarBursa’da, İsmail ve Rabia Harput çifti, Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 2 hastası çocukları Sefa'nın (2) sağlığına kavuşması için gen tedavisi bekliyor. Sefa'nın tedavisi için 2 milyon 400 bin dolara ihtiyaçları olduğunu belirten Rabia Harput, "Bir hayırseverimiz Sefa için araba bağışladı. Arabayı miktarına satmaktansa bir çekilişe koymak istedik. Noter huzurunda yapılacak olan çekilişimizde bir talihli güzel bir araba sahibi olacak. Hem hayrına Sefa'ya yardım etmiş olacaklar, hem de bir araba kazanma şansları olacak" dedi.
3.05.2022Gündem
SMA hastası Nilay bebeğin yardım kumbarası çalındı
SMA hastası Nilay bebeğin yardım kumbarası çalındıAdıyaman’da yaşayan SMA hastası Nilay Çalış’a yardım için Almanya’nın Duisburg kentindeki Türk restoranına bırakılan yardım kumbarasını çalan kadın saniye saniye görüntülendi.
20.04.2022Gündem
Sevgilisine eşini öldürttü, bağış toplatıp hediyeler yağdırdı!
Sevgilisine eşini öldürttü, bağış toplatıp hediyeler yağdırdı!ABD'de Jennifer Lynne Faith'in, sevgilisine öldürttüğü eşi için toplanan parayla yaptıkları şaşkınlık yarattı. Cinayetten sonra bir süre kurbanı oynayan Jennifer, bir canlı yayında 'katilin bulunması için' yalvarmıştı.
10.04.2022Dünya
SMA hastası Eslem'in babasından Rıza Kayaalp'e teşekkür
SMA hastası Eslem'in babasından Rıza Kayaalp'e teşekkürAnkara'da Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 hastası 11 aylık Eslem Fatma'nın babası Sefa Altındağ, Macaristan'da 11'inci kez Avrupa şampiyonu olan milli güreşçi Rıza Kayaalp'ın müsabaka gelirini tedavi için kullanacağını açıklaması ile ilgili "Rıza ağabey kızımın sesini tüm dünyaya duyurdu. Allah, razı olsun. Çok teşekkür ediyorum" dedi.
3.04.2022Gündem
Turkcell’den Ukrayna’ya insani yardım
Turkcell’den Ukrayna’ya insani yardımTurkcell, Rusya-Ukrayna savaşı sebebiyle yaşanan insani krizle ilgili harekete geçti. Turkcell’in, Kızılay’ın İnsani Yardım kampanyası kapsamında Ukrayna’ya gönderdiği ve ağırlıklı olarak gıda ve diğer insani yardım malzemelerini içeren 5 tır İstanbul’dan yola çıktı.
1.04.2022Ekonomi
Kazanan Defne!
Kazanan Defne!Işıkdere Ailesi’nin SMA ile mücadele eden minik kızları Defne’nin Dubai’de tedavi olabilmesi için gereken para, elbirliğiyle toplandı.
28.03.2022Ege
Ali, bisiklet sürüyor İsmail, oturabiliyor
Ali, bisiklet sürüyor İsmail, oturabiliyorSMA hastası bebeklerin ailelerinin büyük ümit bağladıkları gen terapi tedavisi gören 4 yaşındaki Ali Eymen, bisiklet sürebilecek duruma gelirken, 4.5 yaşındaki İsmail Çağan da desteksiz ayakta durabiliyor.
28.03.2022Gündem
Tedavisi için para toplandı, SMA'lı Defne Dubai'ye gidecek
Tedavisi için para toplandı, SMA'lı Defne Dubai'ye gidecekMuğla’nın Datça ilçesinde yaşayan, İzmirli Işıkdere ailesinin Spinal Müsküler Atrofi (SMA) ile mücadele eden 3,5 yaşındaki kızları Defne Işıkdere için geçen yıl başlatılan yardım kampanyasında tedavide gereken 1 milyon 821 bin 887 dolar toplandı. Minik Defne, tedavisi için Dubai'ye gidecek.
24.03.2022Gündem
Harabeye dönen binalar önünde çello çalarak destek istedi
Harabeye dönen binalar önünde çello çalarak destek istediUkrayna’nın Harkov kentinde Denis Karachevtsev isimli çellist, Rus saldırılarına harabeye dönen binalar önünde çello çalarak, kentte zarar gören yapılarını onarmak için başlattığı yardım kampanyasına destek istedi.
23.03.2022Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Yardım Kampanyası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.