Yeni Yasaklar

Yeni Yasaklar

Son dakika yeni yasaklar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yeni yasaklar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yeni yasaklar haber sayfamızda...

Yeni Yasaklar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.009 yeni yasaklar haberi bulunmuştur.
Yasaklar bu hafta bitiyor mu, ne zaman kalkacak 2021? Güncel yasaklar neler, yeni yasaklar var mı?
Yasaklar bu hafta bitiyor mu, ne zaman kalkacak 2021? Güncel yasaklar neler, yeni yasaklar var mı?Yasaklar ile ilgili son dakika gelişmeleri gündemde yer alıyor. Bu hafta içi perşembe günü kabine toplantısı gerçekleştirilecek. Kabine toplantısından çıkacak kararlar ise merak konusu. Yasakların kaldırılıp kaldırılmayacağı ya da yeni yasaklar gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan kararlarda sokağa çıkma yasağı belirli günlerde 22.00-05.00 saatleri uygulanacağı yer aldı. Peki yasaklar kalkacak mı, yeni yasaklar gelecek mi?
16.06.2021Gündem
Son dakika: Yasaklar kalktı mı, yeni yasaklar kaça kadar 2021? 1 Haziran normalleşme kararları neler, yasaklar ne zaman bitecek?
Son dakika: Yasaklar kalktı mı, yeni yasaklar kaça kadar 2021? 1 Haziran normalleşme kararları neler, yasaklar ne zaman bitecek?Yasakların kalkacağı tarih gündemde merak konusu olmuştu. Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Diğer taratan ise kafeler ve restoranlar gibi mekanlarda kısıtlamalar bulunuyor. 1 Haziran tarihinde kademeli normalleşmenin bitmesiyle beraber normalleşmenin nasıl olacağı araştırılıyor. Kabine toplantısı sonrası kararlar açıklandı. Sokağa çıkma yasağı saatlerinden okulların durumlarına kadar ayrıntılar belli oldu. Peki 1 Haziran sonrası normalleşme nasıl olacak? Yasaklar kalktı mı, yeni yasaklar neler?
3.06.2021Gündem
17 Mayıs sonrası yasaklar 2021, kısıtlamalarda son durum nedir? Güncel ve yeni yasaklarla ilgili detaylar...
17 Mayıs sonrası yasaklar 2021, kısıtlamalarda son durum nedir? Güncel ve yeni yasaklarla ilgili detaylar...17 Mayıs sonrası yasaklar gündemde araştırılan konular arasında bulunuyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrasında yeni kararları açıkladı. İçişleri Bakanlığı, Kademeli Normalleşme Tedbirleri Genelgesi yayımladı. Sokağa çıkma yasağı ve diğer kısıtlamalardaki gelişmeler merak ediliyor. Peki 17 Mayıs sonrası yasaklar neler? Güncel ve yeni yasaklarla ilgili son dakika gelişmeleri...
21.05.2021Gündem
Son dakika: Bugün tam kapanma olacak mı, ne zaman başlayacak? Tam kapanma genelgesinde sokağa çıkma yasağında kimler muaf, kimleri kapsamıyor?
Son dakika: Bugün tam kapanma olacak mı, ne zaman başlayacak? Tam kapanma genelgesinde sokağa çıkma yasağında kimler muaf, kimleri kapsamıyor?Bugün tam kapanma olacak mı? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Tam kapanma genelgesi ve tam kapanmadan muaf olan kişiler bireyler tarafından araştırılıyor. Ramazan Bayramı'na doğru yaklaşırken yeni yasaklarla ve kesintisiz sokağa çıkma yasağı ile ilgili gelişmeler merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni kısıtlamalarla ilgili açıklamayı kabine toplantısı sonrasında yaptı. Sokağa çıkma yasağından muaf olacak kişiler ve yerler listesi belli oldu. İçişleri Bakanlığı yayımladığı genelgede ayrıntılar yer aldı. Peki tam kapanmadan kimler muaf, ne zaman bitecek? Sokağa çıkma yasağı ne zaman başlıyor ve yeni yasaklar neler?
29.04.2021Gündem
Son dakika: Erdoğan'dan Biden'a tarihi ayar! 'Belgeler ortada' diyerek meydan okudu
Son dakika: Erdoğan'dan Biden'a tarihi ayar! 'Belgeler ortada' diyerek meydan okuduGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Biden'ın 1915 olayları için 'soykırım' ifadesi kullanmasının ardından Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sert tepki gösterdi. Erdoğan, 1915 olaylarına ilişkin, "Acaba Amerika'nın arşivlerinde ne kadar bu konuda belge var veya varsa bu belgeleri açabiliyor mu? Avrupa'da var mı, varsa açabiliyor mu? Biz 'hodri meydan' diyoruz ama bugüne kadar bizim bu çağrılarımıza cevap veremediler." dedi.
26.04.2021Siyaset
Son Dakika: Suyu 30 metre çekilen Salda Gölü’nün çamur çukurları kapanıyor
Son Dakika: Suyu 30 metre çekilen Salda Gölü’nün çamur çukurları kapanıyorTurkuaz mavisi suyu ve beyaz kumsalı ile dünyaca ünlenen Salda Gölü'nün suyu, kuraklık nedeniyle 30 metre çekildi.
21.04.2021Gündem
Suyu 30 metre çekilen Salda Gölü’nün çamur çukurları kapanıyor
Suyu 30 metre çekilen Salda Gölü’nün çamur çukurları kapanıyorTurkuaz mavisi suyu ve beyaz kumsalı ile dünyaca ünlenen Salda Gölü'nün suyu, kuraklık nedeniyle 30 metre çekildi. Yaz aylarında ziyaretçilerin çamur banyosu için açtığı çukurlar da kapanmaya başladı.
21.04.2021Haberler
Son Dakika: Suyu 30 metre çekilen Salda Gölü’nün çamur çukurları kapanıyor
Son Dakika: Suyu 30 metre çekilen Salda Gölü’nün çamur çukurları kapanıyorTurkuaz mavisi suyu ve beyaz kumsalı ile dünyaca ünlenen Salda Gölü'nün suyu, kuraklık nedeniyle 30 metre çekildi. Yaz aylarında ziyaretçilerin çamur banyosu için açtığı çukurlar da kapanmaya başladı. Salda Gölü'ne ilişkin yeni yasaklar da getirildi. Gölde hiçbir etkinlik, araştırma ve çekime müsaade edilmeyeceği, bu ve benzeri etkinliklerin yalnızca Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü'nün izni dahilinde gerçekleştirilebileceği açıklandı.
21.04.2021Gündem
Market çalışma saatleri değişti mi? Marketler hafta içi kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? Yeni tedbirler genelgesi
Market çalışma saatleri değişti mi? Marketler hafta içi kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? Yeni tedbirler genelgesiHafta içi ve hafta sonu marketler kaçta kapanıyor, sahurda marketler açık mı? Kırmi kapanma genelgesi ile market çalışma saatlerinde ne gibi değişiklik oldu araştırılıyor. İçişleri Bakanlığı yeni yasaklar genelgesini yayımladı. Ramazan'da kısmi kapanma kararı sonrası market çalışma saatleri de aranmaya başladı. Hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri değişti. Vatandaşların ise 'Marketler hafta içi kaçta kapanıyor, kaçta açılıyor?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, yeni yasaklar genelgesine göre market çalışma saatleri...
15.04.2021Gündem
5 haftadır vaka rekortmeni olan Samsun’da sevindiren düşüş
5 haftadır vaka rekortmeni olan Samsun’da sevindiren düşüşKoronavirüs haritasında 5 haftadır nüfusa oranla en çok vakanın görüldüğü Samsun’da, düşüş yaşandı. Önlemleri elden bırakmayan yetkililer, ramazan ayıyla birlikte denetimleri de artırdı. Durumdan memnun olan bölge halkı ise herkesin kurallara dikkat etmesi gerektiğini söyledi.
14.04.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: 'İlk atışta hedefi tam isabetle vurdu'
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: 'İlk atışta hedefi tam isabetle vurdu'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından son dakika açıklamalarda bulundu. Milli Teknoloji Hamlesiyle ilgili paylaşım yapan Erdoğan, 'Türkiye, havadan havaya füze teknolojisine sahip sayılı ülkelerden biri olmayı başardı.' dedi.
14.04.2021Siyaset
Son dakika... Milli Eğitim Bakanı Selçuk duyurdu! Flaş aşı açıklaması
Son dakika... Milli Eğitim Bakanı Selçuk duyurdu! Flaş aşı açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğretmenlerin aşılanmasıyla ilgili sosyal medya hesabından son dakika açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk, "Şu ana kadar 425 bin 430 çalışma arkadaşımız aşı randevusuna dahil edilmiştir." ifadelerine yer verdi. İşte Bakan Selçuk'un açıklamaları...
14.04.2021Gündem
Ve yayımlandı! İşte kamuda yeni mesai saatleri
Ve yayımlandı! İşte kamuda yeni mesai saatleriYeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında kamuda mesai saatlerine yönelik Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de yayımlandı.
13.04.2021Gündem
Son dakika: Bakanlık açıkladı! 17 Mayıs'a kadar kapalı
Son dakika: Bakanlık açıkladı! 17 Mayıs'a kadar kapalıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge ile Ramazan ayı ile beraber başlayan yeni kısıtlamalara dair detaylar da belli oldu. Bakanlığın yayınladığı genelgede Halı saha, yüzme havuzu, spor salonu, güzellik merkezleri için de kararlar var... İşte detaylar
14.04.2021Gündem
Son dakika: 65 yaş üstü ve 18 yaş altı için günlük 4 saat sokağa çıkma kararı
Son dakika: 65 yaş üstü ve 18 yaş altı için günlük 4 saat sokağa çıkma kararıSon dakika haberine göre, İçişleri Bakanlığı yeni koronavirüs genelgesi yayımladı. Genelgeye göre 65 yaş ve üzeri ile 18 yaş altı vatandaşlar için alınan kararlar belli oldu. Hafta içi 65 yaş ve üzerindekiler 10.00-14.00, 18 yaş altındakiler 14.00-18.00 saatleri arasında sokağa çıkabilecek.
14.04.2021Gündem
Son dakika: Korona genelgesi 81 ile gönderildi! Yeni yasaklar, kısıtlamalar, saatler... Hepsi belli oldu
Son dakika: Korona genelgesi 81 ile gönderildi! Yeni yasaklar, kısıtlamalar, saatler... Hepsi belli olduİçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine "Kısmi Kapanma" konulu genelge gönderdi. Bakanlıktan yapılan açıklamada, genelgede, salgınla mücadele sürecinin temel prensipleri temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra hayatın her alanına yönelik uyulması gereken kurallar ve önlemlerin, Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu'nun önerileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda belirlenerek uygulamaya geçirildiği belirtildi.
14.04.2021Gündem
Son dakika! Kafe ve restoranlarla ilgili yeni karar belli oldu
Son dakika! Kafe ve restoranlarla ilgili yeni karar belli olduSon dakika haberine göre, milyonlarca kişinin beklediği Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Ramazan ayı boyunca kısmi tedbirlere geçileceğini açıkladı. En merak edilenlerden biri ise restoran ve lokantalar oldu.
14.04.2021Gündem
Kabine Toplantısı ne zaman olacak, kararları ne zaman açıklanır? 2021 Kabine Toplantısı bugün mü, saat kaçta?
Kabine Toplantısı ne zaman olacak, kararları ne zaman açıklanır? 2021 Kabine Toplantısı bugün mü, saat kaçta?Son dakika haberleri arasında vatandaşlar tarafından merakla araştırılan Kabine Toplantısı haberleri yakından takip ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilen Kabine Toplantısı ne zaman olacak? 2021 Kabine Toplantısı bugün mü, saat kaçta yapılacak, kararları ne zaman açıklanacak? soruları yoğun ilgiyle karşılaşıyor. İşte Kabine Toplantısı hakkında son gelişmeler...
8.04.2021Gündem
Hangi illerde kısıtlama var? Yeni risk haritasında kırmızı iller hangileri, yeni yasaklar neler? İşte, il il cumartesi yasağı
Hangi illerde kısıtlama var? Yeni risk haritasında kırmızı iller hangileri, yeni yasaklar neler? İşte, il il cumartesi yasağıYasak gelen iller neler? Cumartesi sokağa çıkma yasağı olan iller merakla aratılıyor. Vaka sayıları, vefat ve ağır hasta sayıları gibi birçok kritere göre iller düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli bölgelere ayrılmıştı. 29 Mart yeni Türkiye risk haritasına göre şehirlerin renkleri değişti ve vatandaşlar yasak gelen illeri araştırıyor. Peki, cumartesi yasak gelen iller neler, hafta sonu yasağı hangi illerde olacak?
30.03.2021Gündem
Son Dakika Haberi: İstanbul'da alarm! 3. dalgaya girildi
Son Dakika Haberi: İstanbul'da alarm! 3. dalgaya girildiGelen son dakika haberine göre, Türkiye'de son 24 saatte 187 bin 859 Kovid-19 testi yapıldı, 21 bin 30 kişinin testi pozitif çıktı, 87 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta 1547 oldu, 18 bin 119 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 788 bin 757'ye yükseldi. İstanbul’daki koronavirüs vakalarının genetik dizilimini inceleyen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ndeki merkezin sorumlusu Dr. Mert Ahmet Kuşkucu, ilginç bir sonuçla karşılaştı. Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Serap Şimşek Yavuz ise, "7 günde görülen 100 bin kişideki enfeksiyon oranı da 178 gibi oldukça yüksek bir rakam. Durum, üçüncü dalganın İstanbul'da etkisini gösterdiğini, henüz pik noktasına da ulaşmadığımızı gösteriyor" dedi. Öte yandan vaka sayılarında adeta patlama yaşanan 5 ilde ise seyahat kısıtlaması başta olmak üzere yeni yasaklar kapıda! İşte koronavirüs salgını ile ilgili son dakika gelişmesinin tüm detayları...
19.03.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Bir ilde alarm! 'Hastanemiz dolmaya başladı'
Son Dakika Haberi: Bir ilde alarm! 'Hastanemiz dolmaya başladı'Son dakika haberlere göre, koronavirüs salgınında vaka sayısı yüz binde 200'ü aşan kentlerin sayısı 11'e yükseldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıkladığı haftalık Kovid-19 vaka tablosuna göre, Türkiye’de 100 bin nüfusta görülen vaka sayısını artıran il sayısı 58, düşüren il sayısı da 23 oldu. Çok yüksek riskli illerden Samsun'da vaka artışına dikkat çeken OMÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Esra Aksakal Tanyel, "Hasta sayıları artınca hastanemiz dolmaya başladı. Yataklar dolunca yoğun bakımda ciddi sıkıntılar yaşamaya başlayacağız. Dolayısıyla insanlarımızın maske, mesafe ve temizlik kurallarına titizlikle uyması gerekiyor" dedi. Türkiye 14 günlük kritik sürece girerken vaka sayılarındaki artışın sürmesi halinde yeni yasaklar da kapıda. İşte son dakika koronavirüs haberinin tüm detayları...
17.03.2021Gündem
Kabine toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi gün açıklama yapacak?
Kabine toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi gün açıklama yapacak?En son Kabine toplantısı 1 Mart'ta gerçekleşti. Son yapılan toplantıdan birçok önemli kararlar çıkarken gözler yeni Kabine toplantısında... Nasıl kararlar alınacağı herkes tarafından heyecanla bekleniyor. İşte "Kabine toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi gün açıklama yapacak?" sorusunun cevabı...
13.03.2021Gündem
Yasaklar geri gelecek mi, son dakika tekrar olacak mı? Hafta sonu-içi yasakları kalktı mı 2021?
Yasaklar geri gelecek mi, son dakika tekrar olacak mı? Hafta sonu-içi yasakları kalktı mı 2021?Yasaklar ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde iller risk durumlarına göre gruplara ayrıldı ve yasaklar illerin risk durumlarına göre şekilleniyor. Normalleşme adımları devamında gelen veriler sonrasında yasakların tekrar gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Peki yasaklar geri gelecek mi? İşte son dakika gelişmeleri...
11.03.2021Gündem
Bugün Kabine toplantısı var mı, ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?
Bugün Kabine toplantısı var mı, ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?Son Kabine toplantısı sonrası Türkiye kademeli nbormalleşmeye geçti ve ülke 4 farklı risk grubuna bölündü. Renklere göre kısıtlamalar farklılık gösterirken bir sonraki Kabine toplantısının tarihi araştırılıyor. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?
9.03.2021Gündem
Bir sonraki Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?
Bir sonraki Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?Kabine toplantısı en son 1 Mart'ta gerçekleşmiş, Türkiye yeni kademeli normalleşmeye geçmişti. Birbirinden önemli kararlar alınırken şimdi vatandaşlar bir sonraki Kabine toplantısını bekliyor. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman, Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?
8.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ne zamansokağa çıkma yasağıyasakKoronavirüsyasaklar

Yeni Yasaklar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.