Yüz Germe

Yüz Germe

Son dakika yüz germe haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yüz germe gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yüz germe haber sayfamızda...

Yüz Germe

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 326 yüz germe haberi bulunmuştur.
Şarkıcı Berksan, Fransız askısı yaptırdığı anları paylaştı!
Şarkıcı Berksan, Fransız askısı yaptırdığı anları paylaştı!Seda Sayan, Hande Yener gibi ünlü isimlerin ardından şarkıcı Berksan da estetik yaptırdı. Fransız askısı uygulamasını tercih eden Berksan, bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.
14.01.2022Cadde
Hyalüronik asitli ipler hem yüzü geriyor hem cildi yeniliyor!
Hyalüronik asitli ipler hem yüzü geriyor hem cildi yeniliyor!Yaş aldıkça sarkan yüzü genç yaşlardaki haline geri döndürmek için cerrahisiz yüz germe yöntemleri arasında yer alan iple yüz askılamada hyalüronik asitli ipler hem yüzü geriyor hem cildi yeniliyor.
11.11.2021Estetik
Sıkı ve genç bir cilde sahip olmak imkansız değil!
Sıkı ve genç bir cilde sahip olmak imkansız değil!Sıkı ve genç bir cilt görünümü kadın ve erkek fark etmeden herkesin arzusudur. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, yeni bir yöntem olan trinity lift uygulamasını sizler için anlatıyor.
4.11.2021Estetik
Tom Cruise ve Madonna'ya ne oldu? Dünyanın diline düştüler...
Tom Cruise ve Madonna'ya ne oldu? Dünyanın diline düştüler...Hollywood'un en aranan aktörlerinden biri olan Tom Cruise, 18 yaşında başladığı oyunculuk kariyerini 40 yıldır sürdürüyor ve neredeyse hiç yaşlanmayan görüntüsüyle yıllardır manşetlerden düşmüyor. Ancak hafta başında gittiği bir beyzbol maçında objektiflere yakalanan Cruise, her zamanki halinden çok farklı gözüküyordu. Sosyal medyanın diline düşen Cruise'a "sincap" benzetmesi bile yapıldı. Pop müziğin yıldızı Madonna da son görüntüsüyle herkesi şaşırttı ve sosyal medyada paylaştığı fotoğraflardan çok daha farklı olduğu dikkat çekti. Uzmanların farklı yorumlarda bulunduğu yıldızların son hallerini, Medikal Estetik Hekimi Dr. Cem Hamidi'ye sorduk. Dr. Hamidi, medyada çıkan haberlerle aynı görüşü paylaşmadığını söyledi ve ekledi: "Alerjisi olabilir, geçirdiği bir rahatsız sonrası kortizon tedavisi almış olabilir, kilo almış olabilir, ışığın azizliğine uğramış olabilir ya da sadece yaşlanmış olabilir."
15.10.2021Dünya
Yoga yapanlarda boyun daha erken mi deforme olur?
Yoga yapanlarda boyun daha erken mi deforme olur? Yıllar geçtikçe ve yaş almaya başladıkça pek çok medikal ve dermokozmetik desteklerle daha genç, daha dinç görünmek için çaba göstersek ve cildimize, özellikle yüzümüze özen göstersek de boynumuz, dikkatimizden çoğunlukla kaçan bir parçamız olarak kalıyor. Oysa boyun, kişinin biyolojik yaşını ortaya koyan en önemli belirteçlerden biridir. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Emre Üregen konu hakkında bilgiler verdi.
11.10.2021Estetik
Yüz bölgesinde en sık uygulanan 7 estetik işlem
Yüz bölgesinde en sık uygulanan 7 estetik işlemYüzümüz insanlara iletişim kurmamızda adeta vitrinimiz gibi. Yüz güzelliğinden memnun bir kişi daha özgüvenli bir iletişim kurma şansına sahip oluyor. Bu yüzden yüz güzelliğine hemen herkes önem veriyor. Bunun bir sonucu olarak estetik bir takım işlemler yaptırıyor. Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Defne Erkara yüz bölgesinde en çok yaptırılan estetik işlemler hakkında bilgi verdi.
13.09.2021Estetik
Mini yüz germe işlemi nasıl yapılır?
Mini yüz germe işlemi nasıl yapılır?Zamana bağlı olarak ciltte meydana gelen değişiklikler en çok yüz bölgesindeki yaşlanmanın habercisi oluyor. Yaşamın doğal döngüsüne genetik faktörler, güneşin etkisi, zararlı alışkanlıklar ve kemik-yağ dokusundaki değişimler de eklenince yüzdeki yaş alma belirtileri daha hızlı ortaya çıkabiliyor. Oysa minik bir yüz gerdirme işlemiyle yüzdeki bu yaşlanma etkilerini yaklaşık 10 yıl geriye almak ve 10 yaş daha genç görünmek mümkün. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Sarper Mete mini yüz germe işlemi hakkında bilgi verdi.
17.08.2021Estetik
Albüm için yüz gerdirdi
Albüm için yüz gerdirdiTarık Mengüç, Toprak Yeltekin’in Nişantaşı’ndaki estetik kliniğindeydi.
31.05.2021Cadde
Yaşlanma etkilerini yok etmek mümkün!
Yaşlanma etkilerini yok etmek mümkün!Genç ve canlı bir yüze sahip olmak herkesin ortak isteğidir. Elde edilmek istenen sağlıklı cilt görünümünde tercih edilen yöntemleri Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu sizler için anlatıyor.
27.05.2021Estetik
Doğal görünümlü estetik uygulamalar
Doğal görünümlü estetik uygulamalarDünyadaki gelişen estetik trendlerin hepsinde doğal görünümün ana hedef haline gelmesi, kullanılan yöntemlerin de buna göre gelişmesini sağlıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, günümüzde doğal görünümlü estetik uygulamalara talebin arttığını belirtti.
26.03.2021Estetik
Kuaförde tanıştığı kadına inandı! Yüzü bakılamayacak hale geldi
Kuaförde tanıştığı kadına inandı! Yüzü bakılamayacak hale geldiKuaför salonunda 6 bin liraya yaptırdığı "örümcek ağı" estetiği sonrası yüzünde deformasyon oluşan Bulgar model Tatyana Toleva'nın şikayeti üzerine kuaför 2 sanık hakkında dava açıldı. Dilekçede, Toleva'nın özel bir hastanede bir estetik ameliyatı geçirdiği, yüzüne yapılan hatalı işlemin giderilmeye ve verdiği zararın onarılmaya çalışıldığı belirtilerek, ameliyat döneminde ve öncesinde yüzü bakılamayacak hale geldiği ifade edildi. Toleva, "Çok zor bir süreçten geçtim. İşimi kaybettim, sevgilim beni terk etti, kilo aldım, kendimi eve kapattım. Psikolojik sorunlarım vardı. Güzel olmak isterken hayatımın 2-3 senesi silindi" dedi.
12.03.2021Gündem
Ameliyatsız İple Yüz Germe İşlemi Nedir, Nasıl Yapılır? İple Yüz Gerdirmenin Avantajları Nelerdir?
Ameliyatsız İple Yüz Germe İşlemi Nedir, Nasıl Yapılır? İple Yüz Gerdirmenin Avantajları Nelerdir?Yüz gerdirme işlemi kadın olsun erkek olsun birçok insanın baş vurduğu bir sağlık yöntemidir. Yüz yaş ilerledikçe sarkmalara maruz kalabilir. Bunun sonucunda yüz gerdirme yaptırılarak bireyin yüzü daha genç ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilir. Kişiler için yüz gerdirmenin kolay, pratik, ağrısız olması büyük önem arz etmektedir. Bu özellikleri içeren yüz gerdirme seçenekleri tercih edilmektedir. İşte, merak edilen tüm detaylar.
9.03.2021Sağlık
Yüz Gerdirme (Facelift) Nasıl Yapılır? Yüz Gerdirme Ameliyatsız Olur Mu?
Yüz Gerdirme (Facelift) Nasıl Yapılır? Yüz Gerdirme Ameliyatsız Olur Mu?Yüz gerdirme, son dönemlerde oldukça yaygın olan bir estetik uygulamadır. Bu işlem hem ameliyat ile hem de ameliyatsız olarak olabilmektedir. Özellikle kişiler yüz gerdirme için botoks, dolgu ve benzeri cihazlarla da yüz gerdirme işlemlerinde bulunabilirler. Sizler için yüz gerdirme hakkında bulunan bütün bilgileri detaylı bir şekilde derledik.
18.02.2021Sağlık
Yeni yılda çekik gözler ön planda!
Yeni yılda çekik gözler ön planda!Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, çekik göz estetiğine olan talebin artmaya devam ettiğini belirtti ve nasıl uygulandığını sizler için anlattı.
19.01.2021Estetik
Estetikle çekici bakışlara sahip olmak mümkün mü?
Estetikle çekici bakışlara sahip olmak mümkün mü?Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, badem göz şekli ile kaş kaldırma estetiği olan Bella Eyes tekniğinin sonuçlarının kalıcı olduğunu belirtti.
12.11.2020Estetik
Obezite cerrahisi sonrası estetik ameliyatlar
Obezite cerrahisi sonrası estetik ameliyatlarEkol Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Cenk Melikoğlu, obezite cerrahisinin yaygınlaşması ile hastalar için estetik cerrahinin adeta tedavinin devamı niteliğine dönüştüğünü belirtti.
27.10.2020Ege
Estetikte son dönem trendler
Estetikte son dönem trendlerEstetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, estetik cerrahideki son dönem trendlerini sizler için anlattı.
29.09.2020Estetik
Skandal gittikçe büyüyor! Masaj kursu diye açmışlar ama...
Skandal gittikçe büyüyor! Masaj kursu diye açmışlar ama...İzmir'de faaliyet gösteren bir güzellik merkezinin sahibi olan Cansel Akter, yaklaşık 2 aylık bir ortaklık dönemi yaşadığı ve daha sonra olaylı bir şekilde ortaklığını sonlandırdığı, geçen günlerde yaptıkları botoks sonrası Kübra Boyraz'ın (38) yaşamını yitirmesiyle ilgili olarak tutuklanan Öner Özsoyeri ve Erdal Doğruya hakkında açıklamalarda bulundu. Akter, ilkokul mezunu olduğunu söylediği Erdal Doğruya'nın bir yemek firmasında paket servis elemanıyken Öner Özsoyeri ile tanıştığını, estetik işlemlerini ondan öğrenip, operasyon yapmaya başladığını öne sürdü. Akter, ayrıca bu ikilinin yasa dışı kürtaj işlemi de yaptıklarını iddia etti.
29.09.2020Gündem
Kırışık gideren yöntem: Endopeel
Kırışık gideren yöntem: EndopeelDr. Mesut Ayyıldız, ''Mimik kaybı olmadan 20 dakikada başlayan etkisiyle kırışıklık ve sarkmalara son vererek ameliyatsız yüz germe alanında açık ara ön plana çıkmakta ve uzun yıllar ilginin daha da artacağı bir yöntem olarak dikkat çekmektedir'' diyerek Endopeel yöntemi hakkında bilgi verdi.
17.09.2020Estetik
Medikal estetik uygulamalarında 'uzman' uyarısı
Medikal estetik uygulamalarında 'uzman' uyarısıKarantina döneminden normalleşmeye geçilen süreçte en ilgi gören uygulamalar medikal estetik alanında oldu. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Nedim Budakoğlu, işlem yaptıracaklar için çok önemli uyarılarda bulundu
29.08.2020Estetik
Çin: Salgın bitti
Çin: Salgın bittiÇin’in önde gelen hastalık kontrol uzmanı aynı zamanda Şanghay kentinde Kovid-19 ile mücadeleye liderlik eden Dr. Zhang Wenhong, ülkedeki koronavirüs salgınının “sona erdiğini” açıkladı.
11.07.2020Dünya
Vücutta oluşan kırışıklıklara dikkat!
Vücutta oluşan kırışıklıklara dikkat!Belirli bir yaşın üzerine bazı insanlar için problem olarak nitelendirilen vücut kırışıklıklarına dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen Dr. Mesut Ayyıldız, son dönemde adı sıkça duyulan endopeel yöntemi hakkında bilgi verdi.
2.07.2020Estetik
İp ile yüz germe nedir? İp ile yüz germe tedavisi kalıcı mı?
İp ile yüz germe nedir? İp ile yüz germe tedavisi kalıcı mı? Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ayşen Bilge Sezgin, ip ile yüz germe hakkında bilgi verdi.
24.06.2020Estetik
Cilt sarkmasını önlemenin püf noktaları
Cilt sarkmasını önlemenin püf noktalarıGüzellik Koçu Aylin Çetinkaya, cildin sıkılaştırılması ve farklı seviyelerdeki cilt gevşekliği sorunları için en çok tercih edilen tedaviler hakkında bilgi verdi. Zamanla yüzde, boyunda, kol ve bacaklarda oluşan sarkmaları önlemek için birçok önleyici yöntemin kullanıldığını söyleyen Çetinkaya, tüm bu alınan önlemlere rağmen birçok kişinin bir uzmana danıştığını anlattı.
23.06.2020Cilt Bakımı
Bakışlarınızı bu yöntemle daha çekici hale getirmek mümkün
Bakışlarınızı bu yöntemle daha çekici hale getirmek mümkünGöz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay çekici göz ve bakışlar yaratacak teknikler hakkında bilgiler verdi.
19.06.2020Estetik

Benzer Haber Etiketleri

Yüz Germe ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.