Ziyaretçi

Ziyaretçi

Son dakika ziyaretçi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ziyaretçi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ziyaretçi haber sayfamızda...

Ziyaretçi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.793 ziyaretci haberi bulunmuştur.
Bağdat Caddesi, Apple mağazasıyla yüzde 98 doluluk oranına ulaştı
Bağdat Caddesi, Apple mağazasıyla yüzde 98 doluluk oranına ulaştıOnlarca sektörden 750'si ana mağaza olmak üzere 3 bin iş yerinin bulunduğu Bağdat Caddesi'nde, doluluk oranı Apple mağazasının açılmasıyla yüzde 98'e ulaştı.
24.10.2021Ekonomi
Beyoğlu Kültür Yolu Festivali, 29 Ekim'de başlayacak
Beyoğlu Kültür Yolu Festivali, 29 Ekim'de başlayacakBeyoğlu Kültür Yolu Festivali'nin tanıtım toplantısı, Galataport İstanbul'da gerçekleştirildi.
22.10.2021Gündem
Rüzgâr Kore’den esmeye devam ediyor
Rüzgâr Kore’den esmeye devam ediyorGüney Kore rüzgârı dört bir yandan esmeyi sürdürüyor. Lee Isaac Chung’un senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı “Minari”, bir Amerikan yapımı olarak bu kültüre bakıyor.
22.10.2021Kültür Sanat
Son dakika haberi: Bakan Ersoy'dan flaş açıklamalar
Son dakika haberi: Bakan Ersoy'dan flaş açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Bakan Ersoy 29 Ekim'de açılacak olan Atatürk Kültür Merkezi ile ilgili detayları paylaştı. Bakan Ersoy, "Sezona girerken hedefimiz 25 milyon turist 20 milyar dolar gelir. İlk defa söyleyeyim o zaman. 28 milyon turist 22 milyar dolar olarak revize ediyoruz hedefimizi." dedi.
20.10.2021Gündem
Dünyanın en güzel üç köyünden biri Türkiye'de! Göreme, bu listeye girdi...
Dünyanın en güzel üç köyünden biri Türkiye'de! Göreme, bu listeye girdi...Göreme, dünyanın en güzel köyleri listesinde ilk üçte! İngiltere'nin en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olan Uswitch'te yer alan bir karşılaştırmaya göre Göreme, dünyanın en güzel köylerinden biri olarak seçildi. Dünyanın en karakterstik ve eski yerleşim bölgelerinden biri olan Göreme, son yıllarda sadece Türkiye içinden değil dünyanın dört bir yanından da yüz binlerce turisti ağırlıyor. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde de yer alan bu tarih ve doğa harikası bölge, pandeminin etkisini yitirmesiyle birlikte daha fazla ziyaretçi ağırlamaya da hazırlanıyor.
20.10.2021Tatil
Salda Gölü Giriş Ücreti Nedir? Hangi Günler Gidilebilir?
Salda Gölü Giriş Ücreti Nedir? Hangi Günler Gidilebilir?Salda Gölü, Türkiye’nin Maldivleri olarak ünlenmiş olan doğal güzelliklerimiz arasında yer alıyor. Günümüzde sosyal medyanın da etkisi ile son yıllarda büyük bir popülerlik kazanan turistlik bir beldeye dönüştü. Tatil bölgelerine giden yol güzergahlarına yakınlığı nedeni ile de, tatilciler Saldivler Plajı‘nda mola verdikten sonra yollarına devam ediyor. Salda Gölü giriş ücreti nedir tüm detayları ile derledik.
20.10.2021Eğitim
Mert Gölü Kırklareli'de Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Mert Gölü Kırklareli'de Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiMert Gölü Trakya bölgesinde sıklıkla merak edilen yerler arasındadır. Özellikle gezi alanları bakımından önem taşıyan göller arasındadır. Bu bakımdan Mert Gölü ile ilgili bilgileri ve özelliklerini öğrenip rahatlıkla gezebilirsiniz. Mert Gölü Kırklareli'de nerede? Gölün özellikleri, oluşumu ve tarihçesi nedir detaylarıyla derledik.
19.10.2021Eğitim
Lezgi Gölü Ankara'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Lezgi Gölü Ankara'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiAnkara'da bulunan Lezgi gölünün yeri, genel özellikleri, gölün oluşumu, gölün diğer özellikleri gibi konular merak konusu olmuştur. Lezgi Gölü çevresindeki yerleşim yerlerinin genel özellikler ve Lezgi Gölü'nün diğer adı da aramalarda karşımıza çıkıyor. Lezgi Göledinin tam konumu nedir? Turizm açısından katkıları nelerdir? Lezgi Gölü ile ilgili soruların cevapları ve merak edilen konuları sizler için derledik.
19.10.2021Eğitim
Balaban Gölü İzmir'de Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Balaban Gölü İzmir'de Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesiİzmir içerisinde yer alan muhteşem göllerden biri Balaban gölüdür. Pek çok kişinin merak ettiği ve gezip gördüğü bu göl oluşumu ve özellikleri bakımından dikkat çekmektedir. Balaban gölü son zamanların turistik açıdan en çok ziyaretçi alan mekanlarından biridir. Gölün oluşumu ve tarihçesi hakkında tüm bilgileri sizler için bir araya getirdik.
19.10.2021Eğitim
Gelinlik sektörü İzmir’de buluşacak
Gelinlik sektörü İzmir’de buluşacakTicaret Bakanlığı himayelerinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği partnerliğinde İZFAŞ tarafından 16-19 Kasım günleri arasında düzenlenecek IF Wedding Fashion İzmir-Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nın tanıtım toplantısı yapıldı.
19.10.2021Ege
Emine Erdoğan Togo'da konuştu: Geleceğe hazırlıklı olmak güçlü bir eğitimle mümkün
Emine Erdoğan Togo'da konuştu: Geleceğe hazırlıklı olmak güçlü bir eğitimle mümkünTürkiye Maarif Vakfının Togo'daki Caisse kampüsünün açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın katıldığı törenle gerçekleştirildi. Maveda Gloria adlı 12 yaşındaki Togolu kız öğrencinin Türkiye Maarif Vakfının (TMV) Togo'daki Caisse Kampüsü'nün açılışını gerçekleştiren Emine Erdoğan'a yazdığı mektup duygulandırdı.
19.10.2021Siyaset
Togolu kız öğrenciden Emine Erdoğan'a duygusal mektup
Togolu kız öğrenciden Emine Erdoğan'a duygusal mektupMaveda Gloria adlı 12 yaşındaki Togolu kız öğrencinin Türkiye Maarif Vakfının (TMV) Togo'daki Caisse Kampüsü'nün açılışını gerçekleştiren Emine Erdoğan'a yazdığı mektup duygulandırdı.
19.10.2021Siyaset
Kitap Fuarı’na yüz binler akın etti
Kitap Fuarı’na yüz binler akın ettiDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Ege’nin en büyüğü olan Kitap Fuarı, sona erdi. 10 günde 334 bin 227 ziyaretçi ağırlayan fuarda, 250 yayınevi ile 350 yazar Denizlilerle buluştu.
18.10.2021Ege
Google'ın Merkez Binası Nerededir? Google Merkez Binası Hangi Ülkede?
Google'ın Merkez Binası Nerededir? Google Merkez Binası Hangi Ülkede?Hiç şüphesiz dünyanın en büyük ara motoru ve en çok ziyaretçi alan sitesi Google’dır. Arama motoru devinin dünya çapında çalışanı ve binası bulunur. Kuruluşundan bu yana ilk olması nedeniyle büyümesine ivme katan Google’ın arama motoru dışında yeni ürünler ve hizmet geliştirmesine olanak sağladı. Zamanında iki doktora öğrencisi tarafından kurulan Google’ın ABD dahil pek çok ülkede binası bulunur. Google merkez binası hangi ülkede? “Google'ın Merkez Binası Nerededir?” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.10.2021Teknoloji
Gözlerine inanamadılar! Onlarca kişi bu halde yürüdü...
Gözlerine inanamadılar! Onlarca kişi bu halde yürüdü...İnsan faaliyetlerinden kaynaklanan küresel ısınmanın etkileri dünyanın dört bir yanında hissediliyor. Doğuda Ürdün, batıda İsrail ve Batı Şeria ile sınırlananan bir tuz gölü olan Lut Gölü'nde artan sıcaklıklar ve kuraklık nedeniyle su seviyesi her yıl bir metre geri çekiliyor. İsrail Turizm Bakanlığı ve ABD'li sanatçı Spencer Tunick, bu duruma farkındalık yaratmak için işbirliği yaptı. Bu kapsamda beyaz bir boyayla kaplanan yüzlerce çıplak model Lut Gölü'nün etrafında yürüdü.
18.10.2021Dünya
Hollanda’da skandal uygulama
Hollanda’da skandal uygulamaHollanda’da bazı belediyelerin, terörle mücadele gerekçesiyle Müslümanlara ait kurumlar hakkında gizlice araştırmalar yaptırdığı ortaya çıktı.
18.10.2021Dünya
Balıklı Göl Şanlıurfa'da Nerede? Hikayesi, Özellikleri Ve Oluşumu
Balıklı Göl Şanlıurfa'da Nerede? Hikayesi, Özellikleri Ve OluşumuBalıklı Göl, Şanlıurfa ilinin güneybatısında bulunmakta olan Eyyübiye ilçesinde yerini almaktadır. Turistik açıdan büyük bir önem barındıran Balıklı Göl'e ulaşım da son derece kolay olmaktadır. Her yıl yerli ve yabancı turistlerin önemli uğrak noktalarından biri olan Balıklı Göl Şanlıurfa'da nerede? Hikayesi, özellikleri ve oluşumu konularını sizin için detaylarıyla derledik.
18.10.2021Eğitim
Tur Suresi Oku: Tur Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet Meali
Tur Suresi Oku: Tur Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet MealiTur Suresi adını Tevrat’ın meşhur 10 emrinin Hz. Musa’ya indirildiği bölge olduğuna inanılan Tur Dağı’ndan almaktadır. Bu dağ, Sina yarımadası sınırları içinde bulunmaktadır.
16.10.2021Sureler
Tunceli’de turist akını bitti, vaka sayıları düşüşe geçti!
Tunceli’de turist akını bitti, vaka sayıları düşüşe geçti!Doğal güzellikleriyle öne çıkan yaz aylarında 1 milyon yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği 85 bin nüfuslu Tunceli’de, turizm sezonunun bitmesiyle birlikte vaka oranları da düşüşe geçti. İl Sağlık Müdürü Çağdaş Özdemir, “Ekim ayının başında turistler daha az gelmeye başladı ve vaka sayılarımızda düşüş gerçekleşti” dedi. Özdemir, önümüzdeki hafta çift doz aşılamada mavi kategoriye ulaşacaklarını belirtti.
15.10.2021Gündem
Üç günde 40 bin ziyaretçi
Üç günde 40 bin ziyaretçiLoc Ajans tarafından düzenlenen ve bu yıl 5’incisi yapılan Pınar ana sponsorluğundaki Kahve Festivali, renkli görüntülere sahne oldu.
15.10.2021Ege
Uygun tatil için işte bilet tüyoları
Uygun tatil için işte bilet tüyolarıHafta ortası uçuşlar, hafta sonuna göre, sonbahar ve kış mevsimi ise, yaz ve ilkbahara göre daha ucuz olabiliyor. Konunun uzmanına göre geç saatte seyahat biletleri de gün içine göre daha uygun fiyatlı olabiliyor.
14.10.2021Ekonomi
Pandemi sonrası dünyanın en güvenli 60 kenti açıklandı! İşte İstanbul'un sırası
Pandemi sonrası dünyanın en güvenli 60 kenti açıklandı! İşte İstanbul'un sırasıKoronavirüs salgını etkisini sürdürürken, dünyanın en güvenli kentleri de belirlendi. Pek çok kriterin göz önüne alınmasıyla hazırlanan rapora göre Kopenhag, Toronto, Singapur, Sydney ve Tokyo 'dünyanın yaşaması en güvenli' şehirleri listesinde ilk beşte yer aldı. Listede İstanbul da kendine yer buldu.
13.10.2021Tatil
Çin 'Utanç Sütunu'nu kaldırıyor!
Çin 'Utanç Sütunu'nu kaldırıyor!Hong Kong Üniversitesi'nin, Tiananmen Meydanı katliamını anan heykelin kaldırılması talimatını verdiği bildirildi. Danimarkalı heykeltıraş Jens Galschiot tarafından yapılan Utanç Sütunu, 24 yıldır Hong Kong Üniversitesi kampüsünde sergileniyor. Ancak Üniversite, Hong Kong İttifakı adlı gruba, heykelin 13 Ekim'e kadar kaldırılması talimatını verdi. Heykelin bulunduğu kampüste ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor.
12.10.2021Dünya
Karayipler'de yetişkinlere özel ada
Karayipler'de yetişkinlere özel adaKarayipler ülkesi Belize'de, sadece yetişkinlerin girebileceği bir ada bulunuyor. Adaya girmek için tek şart 21 yaşından büyük olmak. Bunun dışında adada başkalarını rahatsız etmeden istediğiniz her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Ada pandemi döneminde de turistlerin ilgi odağı olmayı başardı. Bunda en önemli etken ise adanın sınırlı sayıda ziyaretçi ağırlaması ve bu yüzden de nispeten daha güvenli olması.
11.10.2021Tatil
8. KONYA BİLİM FESTİVALİ’NE 250.000 ZİYARETÇİ
8. KONYA BİLİM FESTİVALİ’NE 250.000 ZİYARETÇİKonya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Konya Bilim Festivali tamamlandı. Açılışı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından yapılan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un da ziyaret ettiği festival, Konya’dan ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden 250 bin bilim meraklısına ev sahipliği yaptı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Bilim Festivali’nin katılan firma sayısı ve ziyaretçisiyle rekor kırdığını belirterek, “Çocuklarımızın gözündeki ışık bizi gelecek için yıl çok daha heveslendirdi. İnşallah gelecek yıllarda çok daha büyüyerek Konya Bilim Festivali yoluna devam edecek.” dedi.
12.10.2021Advertorial

Benzer Haber Etiketleri

Türkiyeizmiregeson dakika haberlerplus

Ziyaretçi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.