Ziyaretçi

Ziyaretçi

Son dakika ziyaretçi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ziyaretçi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ziyaretçi haber sayfamızda...

Ziyaretçi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.041 ziyaretçi haberi bulunmuştur.
Son dakika haberler: Dünya bu virüsle sarsıldı! Maymun çiçeği fetiş festivalinden yayıldı
Son dakika haberler: Dünya bu virüsle sarsıldı! Maymun çiçeği fetiş festivalinden yayıldıSon dakika haberlere göre, Avrupa'da bir ülkede daha ortaya çıkan maymun çiçeği virüsü için WHO acil toplanıyor. Bir Avrupa ülkesinde 10 bin kişinin katıldığı fetiş festivali salgının merkez üssü. İspanya'da ise 80 bin kişinin katıldığı festival odak noktasında.
21.05.2022Dünya
‘Turizmde yüzde 40 büyüme bekliyoruz’
‘Turizmde yüzde 40 büyüme bekliyoruz’Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Tourexpi Genel Müdürü Hüseyin Baraner’in ev sahipliğinde Almanya’nın Frankfurt yakınlarındaki tarihi ve turistik Bingen şehrinde başlayan “Back to Travel 2022” (Seyahate Dönüş ) fuarına katıldı. Almanya’nın en önemli turizmcileri ve çok sayıda Türk turizmci katıldığı fuarda açıklamalarda bulunan Bakan Ersoy, pandemi sonrası sektördeki son gelişmeleri değerlendirdi.
21.05.2022Ekonomi
Bağımsızlık ateşi 103 yıldır yanıyor
Bağımsızlık ateşi 103 yıldır yanıyorBüyük Kurtarıcı Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak yaktığı bağımsızlık ateşinin 103. yıl dönümü bu yıl özlenen coşku ve görüntülerle kutlandı... Samsun’da Atatürk ve silah arkadaşlarının Tütün İskelesi’ne çıkışı canlandırdı, Mersin’de 1919 genç zeybek oynadı, İzmir’de ve İstanbul’da kutlamalar denize de taştı...
20.05.2022Gündem
TESK: “Turizm, döviz girdisinin artmasını destekleyen en önemli noktalardan birisi”
TESK: “Turizm, döviz girdisinin artmasını destekleyen en önemli noktalardan birisi”Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, “Turizm, ülkemize döviz girdisinin artması, kalkınmayı destekleyen en önemli noktalardan biri” dedi.
19.05.2022Ekonomi
Bakan Kurum: Biz Salda’ya sahip çıkınca çevreci olduklarını hatırladılar
Bakan Kurum: Biz Salda’ya sahip çıkınca çevreci olduklarını hatırladılarÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Salda Gölü ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bakan Kurum, “Salda’da çöp yığınları varken, kumsalda araçlar gezerken ortada olmayanlar; biz Salda’ya sahip çıkınca çevreci olduklarını hatırladılar.” dedi. Kimi yerlerde olduğu gibi Salda Gölü'nün belli bir noktasında da mevsimsel sebeplerle su çekilmesi gerçekleştiğini belirten Kurum, bunun insan kaynaklı olmadığını vurguladı.
18.05.2022Gündem
Salda Gölü için yeni açıklama: Su seviyesinde 5 santim yükselme oldu
Salda Gölü için yeni açıklama: Su seviyesinde 5 santim yükselme olduÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Hacı Abdullah Uçan, Salda Gölü ile ilgili açıklamada bulundu. Uçan "Bu bölgede kuyu açılmasına, su sondajlarına, yeni bir gölet veya baraj yapımına kesinlikle müsaade edilmemektedir. Bölgede buharlaşma oranının yüksek olmasına rağmen Salda Gölü'nün su seviyesinde ocak ayından bu zamana kadar 5 santim yükselme olmuştur" dedi.
17.05.2022Gündem
İTO Başkanı Avdagiç: ''Kongre turizminde rota yeniden İstanbul''
İTO Başkanı Avdagiç: ''Kongre turizminde rota yeniden İstanbul''İTO Başkanı Şekib Avdagiç, pandemi sonrası uluslararası kongre turizmi rotasının yeniden İstanbul’a çevrildiğini belirterek, “İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB) olarak bu yıl, katılımcı sayıları 300 ila 10 bin kişi arasında değişen 12 uluslararası kongre ve toplantıya destek veriyoruz. 7 uluslararası kongrenin İstanbul’a kazandırılması için de adayız” dedi.
13.05.2022Ekonomi
‘Kültür Yolu’ artık tüm ülkeyi saracak
‘Kültür Yolu’ artık tüm ülkeyi saracak“Kültür Yolu” artık başkente uzanıyor. Üç yıllık yoğun emeğin sonucunda taşları döşenen “Başkent Kültür Yolu” projesi bu yıl hayata geçecek.
13.05.2022Kültür Sanat
Serginin ünlü konukları
Serginin ünlü konuklarıSakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlenen David Hockney’nin ‘Baharın Gelişi, Normandiya, 2020’ sergisi açılış günü ziyaretçi akınına uğradı.
13.05.2022Cadde
Bakan Ersoy: Sokak ve meydanlar sahneye dönüşecek
Bakan Ersoy: Sokak ve meydanlar sahneye dönüşecekBeyoğlu ve Başkent Kültür Yolu Festivallerinin tanıtım toplantısında konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "İstanbul'a ve Türkiye'ye marka değer kazandırmak adına başlayıp neticelendirdiğimiz Kültür Yolu projesini yaygınlaştırmayı, festivali, diğer şehirlerimizi de dahil ederek festivallere dönüştürmeyi ve geleneksel hale getirmeyi kararlaştırdık" dedi.
12.05.2022Siyaset
Antalya'da denizin dibinden çıkarıldı! Kağıtlara çizdiler, tek istekleri var
Antalya'da denizin dibinden çıkarıldı! Kağıtlara çizdiler, tek istekleri varAntalya'da tutulan Hıdırellez dilekleri, Konyaaltı Sahili’nde, deniz dibinde dalgıçlarca görüntülendi. Kağıtlara yazılan ilginç dilekler dikkat çekti.
12.05.2022Gündem
Didim doğasıyla iç içe tatil
Didim doğasıyla iç içe tatilİşletmesi Didim Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Tavşanburnu Tabiat Parkı, ziyaretçi girişine açıldı.
11.05.2022Ege
Facebook Giriş 2022: Facebook Hesap Açma ve Kayıt Olma İşlemi Nasıl Yapılır?
Facebook Giriş 2022: Facebook Hesap Açma ve Kayıt Olma İşlemi Nasıl Yapılır?Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarında Facebook her geçen gün daha çok ziyaretçi sayısına ulaşıyor. Fotoğraf, video ve bilgilerin paylaşılabildiği sosyal medya ağı Facebook’a giriş yapabilmek için kayıt olmak gerekiyor. Facebook yeni hesap açma işlemi telefondan yapılabildiği gibi masaüstü bilgisayarlar üzerinden de yapılabiliyor. 2022 Facebook hesap açma ve kayıt olma işlemi nasıl yapılır? Facebook giriş ekranı ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
11.05.2022Teknoloji
2. Süleymannâme kitap ve sergi programı sanatseverlerle buluşuyor
2. Süleymannâme kitap ve sergi programı sanatseverlerle buluşuyorBüyük bir emeğin ürünü olan Süleymannâme Kitabı sınırlı sayıdaki baskısı ile Çınar Kültür ve Sanat Merkezi yayını olarak; geçtiğimiz günlerde yapılan bir program ile sanatseverlerle buluşmuştu.
11.05.2022Kültür Sanat
İstanbul'a turist akını bekleniyor
İstanbul'a turist akını bekleniyorTurizm sezonunun açılması ile birlikte turist akınına uğrayan İstanbul'a, bu yıl 15 milyonun üzerinde turist gelmesi bekleniyor.
11.05.2022Ekonomi
Turizmde gündem sürdürülebilirlik
Turizmde gündem sürdürülebilirlikACE of MICE Exhibition fuarı, ‘sürdürülebilir gelecek’ temasıyla 25-27 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek. Fuara ulusal ve uluslararası 210 firma ve 15 bin ziyaretçi katılacak.
11.05.2022Ekonomi
Sümela'da saklı alanlar gün yüzüne çıktı
Sümela'da saklı alanlar gün yüzüne çıktıTürkiye'nin önemli tarihi ve turistik mekanlarından Sümela Manastırı’nda 6 yıldır süren yamaç ıslahı ve restorasyon sırasında gün yüzüne çıkarılan şapeller, keşiş ve öğrenci odaları, çan kulesi, çilehane, misafirhaneler ve mahzenlerden oluşan saklı mekanlar, manastır tarihinde ilk kez tüm alanları ile ziyarete açıldı.
10.05.2022Haberler
Eserler müzede de güvende değil
Eserler müzede de güvende değilRoma’da bir müzede yaşlı bir turistin üzerine düştüğü tablo hasar gördü.
10.05.2022Kültür Sanat
Hasyurt Tarım Fuarı için geri sayım başladı
Hasyurt Tarım Fuarı için geri sayım başladıTürkiye’nin ilk tarım fuarı olma özelliğini taşıyan Hasyurt Tarım Fuarı, yedi yıl aradan sonra tarım sektörünü tekrar bir araya getirecek. 11-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında “Eski Yerinde Yeni Yüzüyle” mottosuyla 25’inci kez kapılarını açacak olan Hasyurt Tarım Fuarı, bölge çiftçisini tedarikçileriyle, alıcılarıyla buluşturacak; paydaşlar etkinliklerde sorun ve çözüm önerilerini ele alacak.
10.05.2022Ekonomi
Görülmeye değer
Görülmeye değerManisa’daki Kula-Salihli UNESCO Global Jeoparkı içerisinde bulunan Türkiye’nin en genç volkanik yapısı, iki yıllık korona virüs salgını sonrası misafirlerini ağırlamaya başladı.
9.05.2022Ege
Dürdane Gültepe'nin evine ziyaretçi akını
Dürdane Gültepe'nin evine ziyaretçi akınıAdana’da dün polis ekiplerinin ihbar üzerine gittiği evde ağlarken bulduğu Dürdane Gültepe'nin (60), annesi, babası, çocukları ve hiç ziyaretçisi bulunmadığı için yaşadığı yalnızlığı anlatması, sosyal medyada yankı buldu. Dürdane Gültepe'nin evine bugün ziyaretçi akını var.
8.05.2022Haberler
Son dakika! Erdoğan: Ordumuz, hudut boylarında en ufak bir yanlışa fırsat vermedi
Son dakika! Erdoğan: Ordumuz, hudut boylarında en ufak bir yanlışa fırsat vermediCumhurbaşkanı Erdoğan'dan hudut güvenliği mesajı geldi. Erdoğan, "Ordumuz, hudut boylarında en ufak bir yanlışa fırsat vermedi." dedi.
8.05.2022Siyaset
Bu defa mutluluktan ağladı! Dürdane Gültepe'nin evine ziyaretçi akını
Bu defa mutluluktan ağladı! Dürdane Gültepe'nin evine ziyaretçi akınıAdana’da dün polis ekiplerinin ihbar üzerine gittiği evde ağlarken bulduğu Dürdane Gültepe'nin (60), annesi, babası, çocukları ve hiç ziyaretçisi bulunmadığı için yaşadığı yalnızlığı anlatması, sosyal medyada yankı buldu. Dürdane Gültepe bugün ise büyük bir sürpriz yaşadı.
8.05.2022Gündem
Prof. Dr. Nurhan Atasoy ‘müze’yi eleştirdi: Vücudun ısısı elbiseyi bozar
Prof. Dr. Nurhan Atasoy ‘müze’yi eleştirdi: Vücudun ısısı elbiseyi bozarMarilyn Monroe’nun ikonik elbisesini müzeden ödünç alıp Met Gala’da giyen Kardashian’ın tercihi “tarihi sorumsuzluk” olarak değerlendiriliyor. Sanat tarihinin önde gelen ismi Prof. Dr. Nurhan Atasoy da elbisenin Kardashian’ın vücudunun ısısından ve neminden zarar görmüş olacağını söylüyor
8.05.2022Dünya
Suyunun şifalı olduğuna inanılan gizemli mağara ilgi bekliyor
Suyunun şifalı olduğuna inanılan gizemli mağara ilgi bekliyorCanik ilçesinde bulunan 40 metre derinliğindeki mağara Tokat Ballıca Mağarası'na benzerliği ile dikkat çekiyor. İçerisinde karstik oluşumların gözlemlendiği ve mahalle sakinlerinden alınan bilgilere göre hastaların suyundan içerek şifa bulduğu mağara keşfedilmeyi bekliyor. İçerisine girenlere gizemli bir yolculuk sunan mağarada devamlı akan suyun sesi huzur verirken görünümüyle de mest ediyor.
7.05.2022Tatil

Benzer Haber Etiketleri

Ziyaretçi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.