Oynatma Listesi
HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: Kandil'i çökerteceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır Anneleriyle iftar programında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Kandil'i çökerteceğiz ve Kandil'i kandil olmaktan çıkaracağız. Onlar için karanlık olacak." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları: <br>(Terör örgütü PKK) Şu anda dertleri büyük, sıkıntıları büyük. Artık kaçacak delik arıyorlar. Terör örgütü artık zor duruma düşmüştür. Bin yıllık ortak coğrafyamızı türlü hile ve desiselerle parçalara ayırıp hem fiziken hem zihnen sömürme peşinde olanlara meydanı bırakmayacağız. Son terörist de etkisiz hale gelene, terör örgütünün elindeki son evladımız da ailesine kavuşana kadar, bu mücadeleyi sürekli daha ileri taşıyarak sürdüreceğiz.

Sizi yıldıramadılar. Sizin bu gayretiniz terör örgütünü çökertmeye yetti. Kavuşma mücadelenizi takdirle karşılıyorum. Başarılı operasyonlarla terörün ülkemize uzanan kanlı ellerini adeta kökünden kırıyoruz. Kandil'i çökerteceğiz ve Kandil'i kandil olmaktan çıkaracağız. Onlar için karanlık olacak. Yarın anneler günü annelerinizi üzmeyin, mağdur etmeyin. Ne yapıp ne edip annelerinize dönün.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER