Geri Dön

Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, Mine Alşan ile evlendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, nişanlısı Mine Alşan ile dünya evine girdi. Düğüne, Kılıçdaroğlu’nun kurultay tartışmaları nedeniyle gerilim yaşadığı Muharrem İnce de katıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, Mine Alşan ile evlendi

Kerem Kılıçdaroğlu ve Mine Alşan’ın düğün töreni, dün akşam, Çankaya Belediyesi’ne ait Ahlatlıbel Atatürk Parkı’ndaki La Rossa Wedding’de yapıldı. 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde yapılması tercih edilen düğün, sade bir kokteyl ve nikâh töreni yapılarak gerçekleştirildi. Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, misafirlerini kapıda karşıladı.

Eski başkanlar şahit

Çiftin nikâhını, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen kıydı. Nikâh şahitliklerini ise; eski CHP genel başkanları Altan Öymen ve Hikmet Çetin, eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, tutuklu milletvekili Enis Berberoğlu’nun eşi Oya Berberoğlu ile Prof. Dr. Yılmaz Çapan yaptı. Nikâh cüzdanını geline veren Öymen, “Partinin bir ilkesi olarak, pozitif ayrımcılık gereği, nikâh cüzdanını geline veriyorum” dedi. Törene, Kılıçdaroğlu ve Alşan ailelerinin yanı sıra; eski ve yeni milletvekilleri ve partililerin de arasında bulunuğu binden fazla davetli katıldı. Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de törende bulunurken, düğünde davetlilere Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışta bulunulduğunu belirten ayraç ve magnetler dağıtıldı.

Geçen yıl 9 yıldır birlikte olduğu Mine Alşan ile nişanlanan Kerem Kılıçdaroğlu, nişan sonrası Sivas’ta kısa dönem askerlik yapmıştı.

Kemal Kılıçdaroğlunun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, Mine Alşan ile evlendi

İzmir'de iki düğüne katılan 5 kişide corona virüs tespit edildiİzmir'in Güzelbahçe ilçesinde yapılan 2 düğünde, biri gelin 5 kişide yeni tip corona virüs (Covid-19) tespit edilmesinin ardından düğüne katılanlardan numune alınmaya başlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber