Geri Dön

LG G6’nın su geçirmezlik özelliğiyle ilgili yeni video

LG G6'nın tasarımına ait çıkan detayların ardından en son kamerasına ait özellikler ortaya çıkmıştı. Firma bu sefer ise tanıtıma günler kala G6'nın su geçirmezlik özelliği ile ilgili bir video yayınladı.

LG G6’nın su geçirmezlik özelliğiyle ilgili yeni video

LG'nin merakla beklenen G6 cihazının suya karşı dayanıklı olacağı daha önce söylenmişti. LG, yayınladığı yeni videoda da bizlere G6’nın suya karşı dayanıklı olduğunu üstü kapalı bir şekilde gösterdi. Videoda telefonun hangi sertifikaya veya teknik özelliğe sahip olduğundan ise bahsedilmiyor.

LG G6'nın 5.7 inç QHD ekran, Snapdragon 821 işlemci, 4 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, 3200 mAh pil, Android 7.0 Nougat işletim sistemi, 32-bit Quad DAC teknolojisi, suya ve toza karşı dayanıklı IP67 veya IP68 sertifikası, ekran daima açık (always-on-display) özelliğiyle gelmesi bekleniyor.

Üç bacaklı sokak köpeği ile temizlik işçisinin yürek ısıtan dostluğuİzmir'in Karşıyaka ilçesinde temizlik görevlisi Mustafa Sağsöz (51) ile 3 bacaklı sokak köpeği "Kola", 5 yıldır hiç ayrılmadan birbirlerine yol arkadaşlığı yapıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber