Geri Dön

PlayStation Plus ücretsiz oyunları açıklandı! Call of Duty WWII ve Star Wars Battlefront II...

PlayStation Plus üyelerine her ay farklı ücretsiz oyunlar sunan Sony, Haziran ayındaki oyunlarını açıkladı. Bu ay PlayStation Plus'ta ücretsiz olan oyunlar Call of Duty WWII ve Star Wars Battlefront II oldu.

PlayStation Plus ücretsiz oyunları açıklandı! Call of Duty WWII ve Star Wars Battlefront II...

Belli bir ücret karşılığında üye olunan PlayStation Plus servisi, her ay bazı oyunları ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Haziran ayında ücretsiz olarak verilecek oyunlar belli oldu.

26 Mayıs itibariyle PlayStation Plus aboneline ücretsiz olan Call of Duty WWII'ye, 6  Temmuz'a kadar, 2 Haziran'da ücretsiz olacak Star Wars Battlefront II ise yine 6 Temmuz'a kadar ücretsiz bir şekilde PS Plus abonelerine sunuldu.

Oyunseverler geçtiğimiz ay Cities Skyline ve Farming Simulator oyunları ücretsiz olduğu için, bu durumdan hoşnutsuz olmuşlardı ve dijital ortamda imza kampanyası başlatmıştı. Bu durumun üstüne Sony, bu ay hazırladığı oyunlarla oyunseverlerin gönlünü alacak gibi görünüyor.

Videosunu çektiği köpeklerin saldırısına uğradıŞanlıurfa’da bir vatandaş, parktaki ağacın gölgesinde uzanan köpekleri cep telefonuyla çekerken aniden köpeklerin saldırısına uğradı. O anlar ise saniye saniye şahsın cep telefonunu tarafından kaydedildi.Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’da yaşayan Hakan Dervişoğlu isimli vatandaş, parktaki bir ağacın gölgesinde çimenlerin üzerine uzanan 7 köpeği bir arada görünce cep telefonuna kaydetmek istedi. Cebinden telefonunu çıkaran Dervişoğlu, bir yandan çekim yaparken diğer yandan ise köpeklerle konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber