Geri Dön

Take-Two oyunlarında büyük yarı yıl tatili indirimi!

Aralarında NBA 2K20 ve Borderlands 3 gibi yapımların da bulunduğu Take-Two Interactive’in PlayStation®4 oyunları, yarıyıl döneminde indirimli fiyatlarla satılacak.

Take-Two oyunlarında büyük yarı yıl tatili indirimi!

Sony, dağıtımını üstlendiği Take-Two Interactive oyunlarında yarıyıl indirim kampanyası başlattığını duyurdu. 20 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Take-Two Interactive’in en yeni PlayStation®4 oyunları indirimli fiyatlarıyla satılacak.

En çok satan NBA oyun serisi NBA 2K’nın en son sürümü olan NBA 2K20, bu sene kadın dövüşçüleri de barındırarak en zengin oynanabilir karakter seçkisini sunan WWE 2K20, oyun dünyasına nişancı türüyle loot sistemini birleştirerek tanıştıran Borderlands 3, Obsidian firmasının yeni dünyaları keşfetmenizi sağlayacak en yeni oyunu The Outer Worlds, PlayStation®4’ün en iyi oyunları arasında gösterilen vahşi batı macerası Red Dead Redemption 2 ve NBA’i sokak basketboluyla tanıştıran NBA 2K Playgrounds 2 oyunları yarıyıl döneminde herkesin oynayabilmesi için indirimli olarak satılacak.

20 Ocak ile 3 Şubat 2020 tarihleri arasında indirimde yer alan tüm PlayStation®4 Take-Two Interactive oyunları ve tavsiye edilen perakende satış fiyatları:

 THE OUTER WORLDS 319 TL

NBA 2K20 269 TL

WWE 2K20 219 TL

BORDERLANDS 3 219 TL

RED DEAD REDEMPTION 2 199 TL

NBA 2K PLAYGROUNDS 2 69 TL

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber