Geri Dön
TeknolojiYeni iPhone 13 serisinde iki yeni renk seçeneği sunulacak

Yeni iPhone 13 serisinde iki yeni renk seçeneği sunulacak

iPhone 13 serisi hakkında onlarca sızıntı ve detay ortaya çıktı. Akabinde yeni renk seçenekleriyle geleceği söylenin iPhone 13 serisi için görseller sızdırıldı.

Yeni iPhone 13 serisinde iki yeni renk seçeneği sunulacak

Apple'ın yeni serisini eylül ayında tanıtması bekleniyor. Eğer bir aksilik olmazsa iPhone 13 ailesi bu yılın eylül ayında karşımıza çıkacak. Farklı bir yapıda olacağı söylenen bu iPhone'ların, kamera tarafında da oldukça iddialı olduğu belirtiliyor. 

Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre Apple, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olmak üzere dört model ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun bir süre 'mini' serisini bu ailede çıkartmayacak denildi ancak Apple'ın mini modelini piyasaya sürmek istediği öğrenildi. 

Yeni iPhone 13 serisinde iki yeni renk seçeneği sunulacak

 

Telefon serisinin yeni görselleri sızdırılmış ve kamera diziliminin değiştiğini öğrenmiştik. Ortaya çıktığı kadarıyla iki renkten biri Sunset Gold olarak adlandırılıyor. Altın ve sarının birleşimi olan bu renge ek olarak farklı tonları da içeren Rose Gold renginin de sunulacağı söyleniyor. 

iPhone 13 serisinin kamera tarafında önemli yükseltmeler olduğunu öğrenmiştik. Daha önce Apple'ın iPhone 13 serisinin tüm üyelerine LiDAR sensörü ekleyeceği belirtilmişti ancak sonrasında ortaya çıktığı kadarıyla sadece iPhone 13 Pro/ iPhone 13 Pro Max modelinde bulunacak denmişti. Şu an için bazı özellikler 'söylenti' olarak bizleri karşılıyor. 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler