Geri Dön
VitrinÜnlü moda tasarımcısıyla iş birliğine gitti

Ünlü moda tasarımcısıyla iş birliğine gitti

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından Pubg Mobile, ünlü modacı Julien Fournié ve kendi adını taşıyan moda eviyle yaptığı iş birliğini duyurdu. Dünyada sadece 15 tane bulunan ve kişiye özel tasarımlar üreten “Haute Couture” moda markalarından biriyle yapılan bu iş birliği, Pubg Mobile’ın böyle bir markayla yaptığı ilk iş birliği olarak öne çıkıyor. Paris Moda Haftası’nda resmi olarak duyurulan birliktelik, önümüzdeki aylarda oyun içi içeriklerle de detaylanıyor olacak.

Ünlü moda tasarımcısıyla iş birliğine gitti

Julien Fournié, özellikle Haute Couture konusundaki çalışmalarıyla tanınan, özgünlük, otantiklik, yaratıcılık, inovasyon ve geleneksel işçiliğe odaklanan bir moda disiplinine sahip, Fransız tasarımcıdır. Giymeye hazır hızlı modanın modern trendlerinden kaçınan modacı, Fransız modasının sıra dışı güzelliğini yansıtan benzersiz parçalar oluşturuyor. Üst seviye lüksün bir simgesi olan ve Fransa’da kanunla korunan “Haute Couture” terimi, resmi olarak sadece 15 marka tarafından kullanılabiliyor ve Julien Fournié de bunlardan biri. Bu yenilikçi yaratıcılık, Julien Fournié’nin Pubg Mobile için mükemmel bir ortaklık olmasını sağlıyor.

Paris Moda Haftası kapsamında 6 Temmuz günü yayınlanan “FIRST SQUAD” online filmiyle birlikte Julien Fournié, Sonbahar/Kış 2021/2022 kreasyonunu tanıttı. Süper kahramanlar ve yeni teknolojilere karşı duyduğu hayranlıkla yeteneklerini birleştiren modacı, kreasyonunun çoğunda video oyun estetiklerinden esinleniyor. “FIRST SQUAD”’ın sonunda ise Fournié, Pubg Mobile ile olan iş birliğini, iki ikonik markanın yan yana durduğu bir görselle duyurmuş oldu. Oyuncuların kendilerini ifade etmelerine odaklanan bir oyun olan PUBG MOBILE, Julien Fournié’nin moda ve oyunları son teknolojiyle bir araya getirmesinde önemli bir ilham kaynağı oldu.

Fournié konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Pubg Mobile ile çalışmak benim için bir rüyanın gerçekleşmesi anlamına geliyor. Sadece gezegendeki lider mobil oyunlar arasında yer alması değil, beş kıtadan milyonlarca oyuncunun başka bir boyutu birlikte keşfetmeleri, zorluklarla birlikte karşılaşıp, birlikte gelişmeleri de benim için önemliydi. Haute Couture ile Pubg Mobile’ın ortak noktası da bu: hayallerinizi keşfetmek için sizi cesaretlendiriyor ve “Efsanenizi” bulmanız için bunlardan öğrenmenizi mümkün kılıyor. Oyuncuların onlar için ürettiklerimizi görmelerini heyecanla bekliyorum!”

Pubg Mobile farklı alan ve endüstrilerde markalarla, piyasaya çıktığı 2018 yılından bu yana kadar çeşitli iş birlikleri yaptı. Ancak bu iş birliği, markanın bir Haute Couture tasarımcısıyla yaptığı ilk ortaklık olarak öne çıkıyor. Video oyunlar ve lüks moda kültürünün de ilk kez buluşması.

Saatler kaldı, kar alarmı! İstanbul dahil 13 il için flaş uyarı
Güney Kıbrıs Rum Cumhuriyeti milli sporcumuzu Türkiye'ye getirecek uçağa uçuş izni vermedi
Bakan Nebati'den Dolmabahçe'de kritik zirve! Uzman isim yorumladı
Son dakika... Sedef Kabaş'a tutuklama talebi
Bir daha gören olmadı! Buz tutan nehre böyle atladı
Yeni yarışmacılar belli oldu! Eski sevgililer aynı adada
Annenin korkunç sonu! Eltisi çocuklarını çuvala koyup kuyuya attı
Hollywood ünlüleri bu taşın peşinde! Muğla'da ele geçirildi
Ünlü futbolcunun ruhu karısına musallat oldu! Şok görüntü...
Ortaya çıktı... El Chapo'nun eşi ile ilgili şok gerçek!
19 yaşındaki asker kadın yasa boğdu! İki korkunç olay
Sezon sonunda bedava transfer
Galatasaray, bonservisi ödemeyi kabul etti
Türkiye’nin en pahalı nöbeti! Gözü gibi bakıyor
Ozan Çolakoğlu'ndan Gülşen'e: Rahatsız olan mekana gelmez