Fibromiyalji olduğunuzu nasıl anlarsınız?

Hastaların yaklaşık yarısının “Kanser olmaya bile razıyım. Hiç olmazsa tedavi olurum belki kurtulurum ya da ölürüm, bu hastalık süründürüyor” dediği bir hastalıktır fibromiyalji.

Fibromiyalji olduğunuzu nasıl anlarsınız?
Kendall Jenner'ın sütyen giymeyi reddettiği anlarInstagram paylaşımları, dergi kapakları, defileler, sokak ve kırmızı halı stilleriyle bolca sütyensiz gördüğümüz Kendall Jenner, sütyen takmak zorunda hissetmediğini; kendini böyle daha rahat ve seksi hissettiğini sürekli dile getiriyor.
Dolama hastalığı belirtileri nelerdir? Tedavisi nasıl yapılır?Yaygın görülen enfeksiyon hastalıklarından biriside dolama hastalığıdır. Dolama hastalığı ilerlemeden önce çeşitli belirtiler verir ve tedavisi tıbbi açıdan oldukça kolaydır.
100 binde bir görülen deformite ile doğdu100 binde bir görülen deformite ile doğan bebek henüz 6 günlükken hayati bir operasyon geçirdi.
Bipolar bozukluk nedir, kimlerde daha çok görülür?Duygu durum alanına ait bir bozukluk olan bipolar bozuklukta kişi duygularını düzenleyemiyor, duyguların şiddetini ve hızını kontrol edemiyor.
Nefis yemek tarifleri (Elmalı kurabiye)Nefis yemek tarifleri serisi ile bugün elmalı kurabiye tarifi veriyor. İster özel gün ister sırada bir günde elmalı kurabiye yemek için bahanesi olmayanlar özel tarifimizi nefis yemek tarifleri serisi ile önünüze getiriyoruz. İşte leziz elmalı kurabiye tarifi ile nefis yemek tarifleri…
Gece tuvalete gidiyorsanız sebebi bu olabilirJapon doktorlar, gece tuvalete sık kalkmakla tuz tüketimi arasındaki ilişkiyi ortaya çıkardı.
Ameliyatsız vajina daraltma mümkünMedikal Estetik Uzmanı Dr. Gina Moret, genital güzellik denildiğinde aklımıza gelmesi gereken başlıkları anlattı.
Banyo Dekorasyonları (2017 banyo dekorasyonları)Banyosunu yenilemek isteyenler için tadilat sezonu yavaş yavaş açıldı. Size fikir vermesi için 2017 banyo dekorasyonları örneklerini bir araya topladık. Banyo dekorasyonu nasıl olmalı diyorsanız mutlaka haberimize göz atın. İşte 2017 banyo dekorasyonları…
"Atlantikli Yıllar" Enka sahnedeSerhat Kılıç ve Tuluğ Tırpan, Ahmet Ertegün "Atlantikli Yıllar" Konseri İçin Yarın Akşam Enka'da Sahneye Çıkıyor.
1/11
1. Tüm bedeniniz çürümüş, dayak yemiş gibi ağrıyabilir. Bu nedenle size dokunulmasını bile istemeyebilirsiniz.