Fibromiyalji olduğunuzu nasıl anlarsınız?

Hastaların yaklaşık yarısının “Kanser olmaya bile razıyım. Hiç olmazsa tedavi olurum belki kurtulurum ya da ölürüm, bu hastalık süründürüyor” dediği bir hastalıktır fibromiyalji.

Fibromiyalji olduğunuzu nasıl anlarsınız?
Chanel İlkbahar/Yaz 2017 CoutureChanel'in İlkbahar/Yaz 2017 Couture koleksiyonu Paris Moda Haftası kapsamında tanıtıldı. Karl Lagerfeld'ın ilham kaynağı Bella Hadid ve Kendall Jenner gibi modellerin yürüdüğü Chanel defilesini Johnny Depp'in 17 yaşındaki kızı Lily-Rose Depp kapattı.
Şampuana şeker ekleyinŞekerin zararlarını hepimiz biliyoruz ancak öyle bir faydası ortaya çıktı ki çok şaşıracaksınız. Bir dermatolog, şampuana şeker eklemeyi önerdi. İşte şekerin saça ilginç faydası...
Dünyanın en saçma hamilelik fotoğraflarıBazılarımız dünyanın en özel dönemlerinden bir tanesi olan hamilelik dönemini ölümsüzleştirmek isteriz. Bazılarımız ise olayı abartıp fark yaratmaya çalışırız. İşte "sebebi neydi ki?" sorusunu sorduran saçmalıkta hamilelik fotoğrafları...
Göz sağlığınız için almanız gereken önlemlerGöz Hastalıkları Uzmanı Dr. Emel Çolakoğlu, göz sağlığımızı korumak için uygulamamız gereken önlemlerden bahsetti.
24 Ocak günün menüsü ( Altın günü yemekleri)24 Ocak günün menüsü altın kızları altın günlerinde de yalnız bırakmıyor. 24 Ocak günün menüsü altın gününde yapılacak lezzetlere yenilerini katmak için geliyor. İşte 24 Ocak günün menüsü ve altın günü yemekleri…
Karabiberin hiç duymadığınız faydalarıYemeklerin vazgeçilmezi karabiberin sağlığınıza çok yönlü faydalar sağladığını biliyor muydunuz?
Kocasına alerjisi var29 yaşındaki kadın nadir görülen hastalığı yüzünden, eşiyle ayrı yaşıyor. Çiftin yan yana gelmesi bile ölümcül reaksiyonları tetikliyor.
İyi uyumayı sağlayan saksı çiçekleriKimi zaman stres ve endişeden kimi zaman ise odanın havasından iyi uyuyamıyor musunuz? Uyku problemlerini çözen ve iyi uyumanızı sağlayan saksı çiçeklerine mutlaka bir göz atın.
Başarılı komedyenler tek gösteride buluşuyorSon dönemin en başarılı komedyenlerinden Mesüt Süre, Alpay Erdem ve Ege Kayacan, aynı sahnede buluşuyor.
1/11
1. Tüm bedeniniz çürümüş, dayak yemiş gibi ağrıyabilir. Bu nedenle size dokunulmasını bile istemeyebilirsiniz.