Sürekli üşümenin nedenleri nelerdir?

Yaz kış başınıza gelen üşümenin çeşitli nedenleri olabilir. Herkesin üşüdüğü sırada üşümek anormal karşılanmaz fakat kimsenin üşümediği zamanlarda üşüme ve titreme refleksiyle karşı karşıya kalıyorsanız bu durum çeşitli sağlık sorunlarına işaret ediyor olabilir.

Sürekli üşümenin nedenleri nelerdir?
Kim Kardashian hiçbir fırsatı kaçırmıyorKim Kardashian bu ay birbiri ardına giydiği cüretkar kıyafetlerle gündemden düşmemeyi başardı.
Dünyaca ünlü modellerin makyajsız haliOnlar dünyaca ünlü yabancı modeller... Her zaman şık ve bakımlı görmeye alışkın olduğumuz modellerin makyajsız halini merak ediyor musunuz? İşte makyajsız halleriyle de harika görünen o isimlerin doğal fotoğrafları:
Doğum sancısı çeken erkekler ne tepki verdi?Bazı erkekler doğum sancısının acısının farkındayken bazıları da bunu pek önemsemiyor. Peki eğer erkekler doğum sancısı çekse ne tepki verirlerdi? İşte cevabı:
Fast food restoranlarında koliform tehlikesiEn sevdiğiniz fast food restoranında, en sevdiğiniz menünün yanında ne içersiniz? Peki içeceğinizi buzlu mu istersiniz? Bu haberi okuduktan sonra isteyemeyebilirsiniz.
Erik reçeliYaz aylarının en sevilen meyvelerinden biri olan erik reçeliyle de ağızları sulandırıyor… İşte erik reçeli tarifi:
Semizotunun faydalarıSemizotunun faydaları saymakla bitmiyor… İşte semizotunun faydaları:
Seksi bir eşe sahip olmanın tehlikesiKim eşinin seksi olmasını istemez? Fakat çekici bir eş, beraberinde bazı sorunlar getirebiliyor ve bu durum beslenme alışkanlıklarına kadar etkileyebiliyor... İşte çekici bir eşe sahip olmanın tehlikesi:
Yeni başlayanlar için kolay örgü modelleriÖrgü örmeye yeni başlayadıysanız ve bunu bir hobi olarak yapıyorsanız yeni örgü modelleri öğrenmek en eğlenceli şeylerden biri. İşte yeni başlayanlar için hem değişik hem basit örgü modelleri:
Hayalinizdeki Vespa gerçek olabilirHep minik bir Vespa'nın hayalini kurduysanız Vakkorama size mükemmel bir fırsat sunuyor.: Hayalinizdeki Vespa'yı tasarlamanız Vakkorama sayesinde gerçek oluyor.
1/5
Özellikle kış aylarında meydana gelen grip ve çeşitli enfeksiyonel hastalıklar üşümeye ve titremeye neden olabilirler.  Ancak normal zamanlarda meydana gelen ani titreme ve üşümeler çeşitli hastalıkları işaret ediyor olabilir.

Bu nedenle üşümenin nedenini muhakkak araştırmalı yeterli gelmediği zamanlarda bu araştırmayı bir doktor kontrolünde yapmanız gerekmektedir.

İşte üşümenin neden olduğu hastalıklar…