Hollywood Ünlülerinin Özel Uzmanı

Türkiye’de de “Yeni Bir Hayat” ismiyle yayınlanan ABD’nin reality programı “The Biggest Loser” da onlarca aşırı kilolu insanı zayıflatan dünyaca ünlü fitness koçu Bob Harper’ın imzasını taşıyan Sıskalık Kuralları, hiçbir egzersize gerek duymadan sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin uyması gereken basit ve güvenilir 20 kuralı okuyucularına sade bir dille anlatıyor. 

Tahminlere değil uygulamaya dayalı olan Sıskalık Kuralları, bir aylık menü planı ve 90'ın üzerinde lezzetli ve kurallara uygun kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalık tarifleriyle kilo vermek isteyenlere hem pişirme hem de yeme konusunda sağlıklı yöntemler sunuyor.

Bob Harper ayrıca buzdolabınıza neler stoklayacağınızdan tutun, yemek yapmaya vakit bulamayacağınız günlerde hafta sonundan nasıl hazırlık yapacağınıza kadar bir sürü muhteşem ipucunu da sizlerle paylaşıyor. 

Mehmet Öz ve Oprah Winfrey’nin de Desteğini Aldı

ABD’nin en çok izlenen reality programlarından olan “The Biggest Loser”da 8 yıldır gösterdiği performans ile kendi takımının yarışmacılarına en fazla kilo verdirerek adının duyulmasını sağlayan Harper, ABD’nin ünlü talk-show sunucusu Oprah Winfrey ve Türk cerrah Prof. Dr. Mehmet Öz’ün de desteğini aldı. Mehmet Öz’ün programına dahil edilerek ekibin en önemli isimlerinden biri haline gelen Harper, Hollywood çevresinden de birçok isme özel antrenörlük yaptı.

Kadın ve Erkek için Farklı Menüler

Yazar Bob Harper’ın kitabını diğer kitaplardan ayıran en önemli farklılıklardan biri de kitapta anlatılan basit tariflerin erkek ve kadın için ayrı ayrı sunulması. Harper, “Kadın ve erkeğin metabolizmaları, yiyeceklere verecekleri reaksiyonlar, vücut kimyaları farklı olduğu için ikisinin de aynı miktarda yiyerek diyet uygulaması fiziksel olarak mümkün değil. Dolayısıyla bu kitapta erkek ve kadın, kendileri için oluşturulan ayrı yöntem ve tariflerle daha sağlıklı kilo veriyor ve bir süre sonra bu artık hayat tarzına dönüşerek verdiği kiloyu geri alması çok zorlaşıyor.” diyor.

Hedeflediğiniz kiloya en hızlı ve doğru yoldan ulaşmanızı sağlayacak işte o 20 basit kural:

KURAL 1: Her Öğünden Önce Bir Büyük Bardak Su İç – Mazeret Yok!
KURAL 2: Kalorilerinizi İçmeyin
KURAL 3: Her Öğün Protein Tüket – Ya da Aç ve Huysuz Kal
KURAL 4: Rafine Un ve Tahıl Tüketimini Azalt 
KURAL 5: Günde 30 ila 50 Gram Lifli Besin Tüket 
KURAL 6: Her Gün Elma ve Üzümsü Meyve Ye. Her Gün!
KURAL 7: Öğle Yemeğinden Sonra Karbonhidrat Almak Yok
KURAL 8: Etiket Okumayı Alışkanlık Haline Getir ki Ne Yediğini Bilesin
KURAL 9: Porsiyonla İlgili Tahmin Yürütmeyi Bırak – Daima Kararında Ye
KURAL 10: Doğal Tatlandırıcılar da Dâhil Her Tür Tatlandırıcıya Son
KURAL 11: Patatesten Uzak Dur
KURAL 12: Haftada Bir Gün Ağzına Et Sürme
KURAL 13: Fast Food ve Kızartmadan Uzak Dur
KURAL 14: Sıkı Bir Kahvaltı Yap
KURAL 15: Yemeğini Kendin Pişir
KURAL 16: Çok Tuzlu Yiyecekleri Aklından Çıkar 
KURAL 17: O Sebze Yenecek!
KURAL 18: Yatağa Aç Git
KURAL 19: Uykunu Al 
KURAL 20: Haftada Bir Öğün Kendini Şımart 

Erkekpaketi.com ayrıcalığı ile yayınlanan Bob Harper imzalı "Sıskalık Kuralları" kitabı 4 Nisan 2018'e kadar PembeNar.Com okuyucularına %25 indirimli.  Size özel indirim kodunu kullanarak indirimli kitabınızı  almak için tıklayın.

İNDİRİM KODU:

BOB HARPER KİMDİR?

Dünyaca ünlü bir fitness koçu olan Bob Harper aynı zamanda ABD’de 15. sezonunu tamamlayan The Biggest Loser programının yıldızıdır. Birçok Hollywood ünlüsüne de antrenörlük yapın Harper’ın ilk kitabı Are You Ready! (Hazır mısınız?) 2008 yılında yayımlandı. Harper’ın ikinci kitabı olan Sıskalık Kuralları, ABD’de yayımlandığı hafta New York Times gazetesinin “En Çok Satanlar” listesinde (tavsiye kitapları kategorisinde) ilk sıraya yükseldi ve uzun süre listede kaldı. Kitap ayrıca online alışveriş sitesi Amazon.com’da “Sağlık” kategorisinde “En Çok Satanlar” listesinin ilk sırasına yerleşti. 

Piyasada çok satan fitness DVD'leri, kendi adını taşıyan ürünleri ve online fitness kulübü olan Harper’ın bu kadar ilgi görmesinde, Twitter sayfasından 548 bin takipçisiyle her gün paylaştığı ve olumlu tepkiler aldığı zayıflama ipuçları da etkili oldu.