Geri Dön
AdvertorialBodrum Zai Yaşam’da İş Sanat Çarşambası başladı
Sponsorlu

Bodrum Zai Yaşam’da İş Sanat Çarşambası başladı

İş Sanat, konserlerden hikâye dinletilerine, arkeoloji ve sanat sohbetlerinden okuma tiyatrosuna zengin bir programla yer alacağı “Zai Yaşam’da İş Sanat Çarşambası” ile sanatseverlerle bu yaz Bodrum’da bir araya geliyor.

Bodrum Zai Yaşam’da İş Sanat Çarşambası başladı

20 Temmuz’da Ece Göksu konseriyle başlayan etkinlikler, 14 Eylül’de Bedia Ceylan Güzelce ve konuklarının “Sanat Sohbetleri” ile sona erecek. Programda Mehmet Birkiye yönetmenliğinde Tilbe Saran, Bülent Emin Yarar, Metin Belgin ve Hakan Gerçek’in seslendireceği Yaşar Kemal’in “Tek Kanatlı Bir Kuş”, Sait Faik Abasıyanık’ın “Her Şey İnsanı Sevmekle Başlar” ve Haldun Taner’in “İnsan Sadece Bir Araç” başlıklı hikâye dinletilerinin yanı sıra, yönetmen Yiğit Sertdemir’in hazırlayıp yönettiği, tiyatro literatürünün aşk sahnelerinin yer aldığı “En Güzel Aşk Sahneleri” okuma tiyatrosu da seyircisiyle buluşacak.

Emrah Kolukısa’nın kazı başkanları ile yapacağı Arkeoloji Sohbetleri ve Bedia Ceylan Güzelce’nin moderatörlüğünde gerçekleşecek “Sanat Sohbetleri” de programda yer alacak.

Konser ve hikâye dinletilerinin 22.00’de, sohbetlerin ise 21.00’de başlayacağı Zai Yaşam’da İş Sanat Çarşambası etkinlikleri ücretsiz gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İlandır.