Geri Dön

Faydasını Göreceğiniz Teknolojik Bilgiler!

Yeni dünyanın farkında mısınız? Peki bu yeni atmosfere uyum sağlamak zorunda olduğunuzun?

Faydasını Göreceğiniz Teknolojik Bilgiler!

Dikkat! Siz farkında olmasınız da teknoloji hayatınıza yön vermeye başladı bile!

Teknoloji hayatımızın her dakikasına yön veriyor. Küçükten büyüğe herkes gün içinde telefondan, bilgisayara, kullandığı eşyalara kadar teknolojiye değiyor ve ona ihtiyaç duyuyor. Artık hepimizin tıpkı elektrik ve suyun kesilmesi gibi korktuğu bir şey var: internet… Telefonumuzun evde unutulmasına veya kısa süreli bir internet kesintisine dahi tahammülümüz yok. Çünkü sevdiklerimizle haberleşmemiz, işlerimizi sürdürmemiz ve hatta birçok eşyamızı kullanabilmemiz için sürekli bağlantıda kalmamız şart. Peki teknoloji hayatımıza bu kadar yerleşmişken gerçekten “bizi” ilgilendiren ve hayatımıza fayda yaratacak tüm özelliklerinin “basitçe” farkında mıyız? Bu farkındalığı yaratan ve herkesin hayatına özel “fayda” yaratacak teknolojilerden haberdar eden bir çözüm geliştirildi.

İhtiyaçlarımız gibi teknoloji gereksinimlerimiz de farklı. Peki şimdi ne olacak?

Hepimizin ihtiyaçları farklı farklı… Mesela 15 yaşındaki bir çocuk ile 60 yaşındaki bir yetişkinin gün içindeki ihtiyaçları nasıl farklı ise; aslında teknoloji gereksinimleri de o kadar farklı. 15 yaşında bir çocuk okulda ona yardımcı olabilecek mobil uygulamalardan haberdar olmak isterken; 60 yaşındaki bir yetişkin torunu ile haberleşmek için mesajlaşma uygulamasının nasıl kullanıldığını öğrenmek isteyebilir. Bu ihtiyaçlar sadece yaşa değil; karakteristik ve kişisel özelliklere göre bile değişir. Örneğin sizin hayaliniz bir Youtuber olmaktır ama hangi ekipmanlara sahip olmanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz veya ilk videonuzu nasıl çekmeniz gerektiğini; ya da sosyal medyada her anını paylaşan bir birey olarak tüm güncellemelerin nasıl yapılması gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir engeliniz için geliştirilen teknolojilerden; günlük hayatınızda işinizi kolaylaştıracak araçlardan haberdar olmak isteyebilirsiniz. Kısacası teknoloji gereksinimlerimiz farklı farklı…

Yeni dünyaya hoş geldin!

Bir gerçek var ki her birimiz artık yeni dünyanın bir parçasıyız; günümüz tabiri ile “yeni dünya insanı”yız. Kaç yaşında olursak ya da hangi özelliklere sahip olursak olalım bu dünyada tutunmak için kendi hayatımıza dokunacak olan teknolojik gelişmelerden haberdar olmamız şart. Bu amaçla hazırlanan Moblobi.com sitesi; herkesin hayatına fayda sağlayacak basit ve anlaşılır teknoloji bilgilerini içeriyor. Yani yeni dünya insanına lazım olacak bilgileri… Günde sadece 5 dakikanızı ayırarak takip edebileceğiniz siteden bir şey öğrenmeden çıkmanız pek mümkün değil. Hatta aldığınız bu bilgilerin pek çoğu birçok kişiyle de paylaşabileceğiniz nitelikte. Anlamak için çaba sarf etmeyeceğiniz basitlikte ve sadece size lazım olacak kadarı ile sunuluyor.

Eğer yeni dünyada var olmak istiyorsanız Moblobi.com’u ziyaret etmeniz şart. Moblobi.com’un yayınladığı tüm bu faydalı bilgiler, sosyal medyada @moblobi adlı hesaplardan da takip edilebiliyor. Sitede onlarca yazar her gün yeni dünya insanına lazım olacak ve herkesin hayatına mutlaka dokunacak faydalı bilgileri paylaşıyor. Yeni dünyada geride kalmamak için hergün binlerce insanın yaptığı gibi siz de Moblobi.com’a tıklayarak; hayatınıza fayda sağlayacak teknolojik bilgiler edinebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Bu bir ilandır.