Geri Dön

Erol Köse: Ailemizin gururu olduk

Ünlü yapımcı Erol Köse, ablalarının da yer aldığı çocukluğuna ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı.

Erol Köse: Ailemizin gururu olduk

56 yaşındaki doktor ve yapımcı Erol Köse, 507 bin takipçisi olan sosyal medya hesabından çocukluk fotoğrafını yayınladı. Köse, binlerce beğeni alan fotoğrafına şu mesajı yazı:

"Bebeklik hallerim. Öndeki tosun benim ve iki ablam, babamız asker komutan, sık tayin olurduk. Bu fotoda Kars/Çıldır sınırında karlar içindeydik, mütevazı sobalı evimizde mutluyduk..."

"Ablalarım yüksek mühendis oldular ben doktor, sonra sanata kaydım o ayrı ama annemiz babamız üç evlat okuttu en zirvelerde. Ben üniversite sınavını Türkiye ikincisi olarak kazandım, ne kolej ne dershane, devlet okulunda okuduk iki odalı sobalı evlerde..."

"HAYAT BOŞ, FİNAL BELLİ"
"Memur hayatı ama başardık, özümüzü unutmadık, paranın değil ailenin geleneğin göreneğin değerini öğrenerek büyüdük, rahmete eren ana babamızın, nine dedemizin gururu olduk. Hepsini ve sizlerin de ölmüşlerini rahmetle anıyorum, bugün hepsine dua edelim analım, yaşayanları arayalım soralım, hayat zaten boş, final belli..."

Erol Köse: Ailemizin gururu olduk

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber