Geri Dön

İstanbul'dan kaçtılar! Ünlüler tatil sezonu açtı

Yoğun sezonun ardından havaların da ısınmasıyla birlikte gösteri dünyasının tanınmış simaları, rotayı tatil beldelerine çevirdi; kimi Bodrum'a gitti, kimi Çeşme'ye tercih etti. İşte masmavi denizin ve güneşin keyfini doyasıya çıkaran ünlüler ve objektiflere yansıyan renkli görüntüler...

İstanbul'dan kaçtılar! Ünlüler tatil sezonu açtı

TV ekranlarında sezon bitti, tatil başladı, ünlüler de soluğu Ege'de aldı. Deniz ve güneşin tadını çıkaran isimlerden Selen Görgüzel ile Pınar Dilşeker, Bodrum'u tercih ederken; Ezgi Mola, Deren Talu ve Özge Ulusoy ise Çeşme'de görüntülendi.

NİŞANLISINI ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Şarkıcı Pınar Dilşeker, önceki gün nişanlısı Zonguldakspor'un eski başkanı, iş insanı İsmail Recai Şanlı ile Bodrum Yalıkavak'ta görüntülendi. Şezlonga uzanarak tatili geçiren ünlü çiftin aşk dolu halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Denizde sık sık birbirlerine sarılarak eğlenceli dakikalar geçiren Pınar Hanım ve Recai Bey'in yaz sonunda evleneceklerinin dedikoduları magazin kulislerinde konuşuluyor.

İstanbuldan kaçtılar Ünlüler tatil sezonu açtı

 

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLADI

Yönetmen Hamdi Alkan ile 8 yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda noktalayan Selen Görgüzel, sezonu açtı. Şimdilerde sahne alan ünlü isim, önceki gün Bodrum Yalıkavak'ta objektiflere yansıdı.

Yaz sezonunda ki programlarından önce arkadaşıyla birlikte tatile gelen Görgüzel, düzgün fiziği ile plajda ki tüm dikkatleri üzerine çekti. Şezlongda uzanan oyuncu ve şarkıcı, bunaltıcı sıcağa daha fazla dayanamayarak kendini Ege'nin mavi sularına bıraktı.

İstanbuldan kaçtılar Ünlüler tatil sezonu açtı

AŞIKLAR ALAÇATI'DA

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, sevgili Baran Tınaz ile önceki akşam Alaçatı'da görüntülendi. Uzun zamandır beraber olan sevgililer, yaz sezonunu yine Alaçatı'da açtı. El ele yürüyen iki sevgili, kendilerini çeken gazetecilere selam verdikten sonra uzaklaştılar. (Deniz BOY)

İstanbuldan kaçtılar Ünlüler tatil sezonu açtı

EZGİ'NİN İKİ GÜNLÜK TATİLİ

Başrolünde yer aldığı 'Masumlar Apartmanı' dizisi final yapan Ezgi Mola, önceki gün Alaçatı'daki Roop'ta görüntülendi. Sevgilisi Mustafa Aksakallı ile beraber işlettikleri işyerinin yeni halini görmek için iki günlüğüne Çeşme'ye geldi. İşlerinden dolayı tam tatile çıkamadığını söyleyen Mola, 'iki günlük tatil' diyerek tekrar İstanbul’a döneceğini söyledi.

Gelmişken denize gitmek istediğini söyleyen Mola, sevgili Aksakallı ile beraber plajda objektiflere yansıdılar. Deniz için de sohbet eden iki sevgiliye ilerleyen saatlerde Sinan Engin de eşlik etti. Mola, akşama doğru tekrar İstanbul’a döndü. (Deniz BOY)

İstanbuldan kaçtılar Ünlüler tatil sezonu açtı

"İŞ İÇİN GELDİM"

Özge Ulusoy, önceki akşam Alaçatı'da görüntülendi. Yardımcı ile beraber gezen Ulusoy, kendisini çeken gazeteciler ile ayaküstü sohbet etti. Bir kaç günlüğüne iş için geldiğini ama daha sonra tatil için yine geleceğini söyleyen Ulusoy, Alaçatı sokaklarında gezmeye devam etti. (Deniz BOY)

İstanbuldan kaçtılar Ünlüler tatil sezonu açtı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber