Geri Dön

Kingsman: Altın Çember filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Kingsman: Altın Çember filmi kaç yılında çekildi?

Kingsman: Altın Çember filmi konusu ve oyuncu kadrosu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Matthew Vaughn'nun yer aldığı Kingsman: Altın Çember filmi 22 Eylül 2017 yılında vizyona girdi. İşte Kingsman: Altın Çember filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

Kingsman: Altın Çember filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Kingsman: Altın Çember filmi kaç yılında çekildi?

Kingsman: Altın Çember filmi konusu ve oyuncu kadrosu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 2017 yılında vizyona giren Kingsman: Altın Çember filmi aksiyon, casusluk ve komedi türünde çekildi. Filmin orjinal adı Kingsman: The Golden Circle olarak bilinmektedir. İşte Kingsman: Altın Çember filmi konusu ve oyuncuları...

KİNGSMAN: ALTIN ÇEMBER FİLMİ KONUSU

Merkezleri yok edildikten ve dünya rehin alındıktan sonra, Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Araştırmaları sonucu Amerika’daki bir casus teşkilatının varlığından haberdar olurlar. Statesman olarak bilinen bu teşkilat da kendilerinin teşkilatıyla aynı dönemde kurulmuştur. Bu iki elit teşkilat; acımasız, ortak düşmana karşı beraber hareket eder. Dünyayı kurtarmak Eggsy için artık bir alışkanlık haline gelmiştir.

2014 yılında gösterime giren Kingsman: Gizli Servis aksiyon-macera ve komedi dalındaki başarılı çıkışına bir yenisini daha ekliyor. Asi genç Eggsy olarak ilk filmde karşımıza çıkan Taron Egerton ve karizmatik centilmen ajan Harry olarak tanıdığımız Colin Firth'ü tekrar geri döndüren filmde ajanların teknoloji uzmanı Ginger rolünde Halle Berry eşlik ederken, Pedro Pascal Jack adında bir ajan, filmin kötü karakteri Poppy de ödüllü oyuncu Julianne Moore olacak.

Channing Tatum devlet için çalışan gizli bir ajanı ve Jeff Bridges de ajanların yeni lideri olan Champagne adında bir karakteri canlandırıyor.

KİNGSMAN: ALTIN ÇEMBER FİLMİ OYUNCULARI

Taron Egerton

Colin Firth

Mark Strong

Julianne More

Halle Berry

Channing Tatum

Pedro Pascal

Jeff Bridges

Charlie Hesketh

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber