Cadde 'Yargı'nın yıldızı Pınar Deniz: İkinci sezonda bitseydi eksik kalacaktı

'Yargı'nın yıldızı Pınar Deniz: İkinci sezonda bitseydi eksik kalacaktı

09.05.2023 - 07:10 | Son Güncellenme:

Kanal D'nin reyting rekorları kıran 'Yargı' dizisinin ekibi, önceki akşam Gümüşsuyu'nda bir mekanda tam kadro olarak ikinci sezon finalini seyrederek, kutlama yaptı. Sevilen yapımın başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu, sezon finali için duygularını dile getirdi. Güzel oyuncu, "Üçüncü sezon daha da bomba gibi geliyoruz" dedi.

Yargının yıldızı Pınar Deniz: İkinci sezonda bitseydi eksik kalacaktı

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Yurdaer Okur, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Doğaç Yıldız, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimlerin yer aldığı, Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı', 7 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan 63'üncü bölümüyle sezon arası verdi.

Haberin Devamı

REKOR KIRDI

Soluksuz izlenen sezon finali sosyal medya listelerinin de üst sıralarında yer alırken, reytinglerde de yine gecenin birincisi oldu. Dizi AB’de 7,07 reyting ve 19,70 izlenme payı, 20+Abc1’de 7,69 reyting ve 18,51 izlenme payı, Total’de ise 6,55 reyting ve 17,22 izlenme payı elde ederek pazar akşamının birincisi oldu.

SEZON FİNALİNİ BİRLİKTE İZLEDİLER 

Dizi ekibi, önceki akşam Gümüşsuyu Topaz adlı mekanda tam kadro olarak ikinci sezon finalini seyrederek kutladı. 'Yargı' başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu sezon finali için duygularını dile getirdi.

Yargının yıldızı Pınar Deniz: İkinci sezonda bitseydi eksik kalacaktı

"BOMBA GİBİ GELİYORUZ"

Deniz, "Kendi adıma çok teşekkür ediyorum yine çok şey yaşadığımız bir sezondu. Ben şunu daha iyi anladım ki biz birbirimizi çok seven bir ekibiz. 'Yargı'yı gerçekten çok seviyoruz. İkinci sezon bitseydi gerçekten çok eksik kalacaktı. Üçüncü sezon daha da bomba gibi geliyoruz. Bizi izlemeye devam edin" dedi.

Yargının yıldızı Pınar Deniz: İkinci sezonda bitseydi eksik kalacaktı

Haberin Devamı

"BURADA OLMAKTAN MUTLUYUZ"

Savcı Ilgaz Kaya'yı canlandıran Kaan Urgancıoğlu ise şöyle konuştu:

İkinci sezonda bitmesi tasarlanmışken üçüncü sezona geçiyor olmak bizim için çok mutluluk veren bir durum. Burada olmaktan da mutluyuz. Sete giderken ayaklarımız koşa koşa gidiyorsa bu bizim için büyük bir gösterge keyifli çalışıyoruz. Seyircimiz de bizi izleyip, takdir ediyor. Bundan daha büyük bir mutluluk yok. Çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Yargının yıldızı Pınar Deniz: İkinci sezonda bitseydi eksik kalacaktı