Cadde Sandra Bullock: Sağlıklı, akıllı kararlar verebilecek durumda değilim

Sandra Bullock: Sağlıklı, akıllı kararlar verebilecek durumda değilim

22.06.2022 - 17:21 | Son Güncellenme:

Dünyaca ünlü oyuncu Sandra Bullock, geçtiğimiz aylarda oyunculuğa ara vereceğini duyurmuştu. Son röportajında bu kararıyla ilgili detayları paylaşan Bullock, kendisini 'yıpranmış' hissettiğini ve artık 'sağlıklı, akıllı kararlar verebilecek durumda' olmadığını açıkladı. Oyuncu, çocuklarından da bahsederek, sosyal medyada büyük yankı uyandıran kararıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sandra Bullock: Sağlıklı, akıllı kararlar verebilecek durumda değilim

2010 yılında düzenlenen Oscar töreninde, 'Kör Nokta' filminde sergilediği performansla 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülüne layık görülen Sandra Bullock, geçtiğimiz Mart ayında çocuklarına ve ailesine zaman ayırmak istediğini söylemişti.

Haberin Devamı

Entertainment Tonight ile yaptığı röportajda bir süre setlerden uzaklaşmak istediğini söyleyen Hollywood yıldızı, oyunculuk kariyerini askıya alacağını belirtirken, bu aranın ne kadar uzun süreceğini bilmediğini de belirtmişti.

Sandra Bullock: Sağlıklı, akıllı kararlar verebilecek durumda değilim

"İŞİMİ ÇOK CİDDİYE ALIYORUM"

Başarılı aktris, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisinin getirdiği kısıtlamalar nedeniyle çocuklarıyla daha fazla zaman geçirebildiğini ve bu durumun kendisine iyi geldiğini anlatmıştı.

Oyunculuk kariyerine 1987 yılında başlayan, ilk çıkışını 1994 yapımı 'Speed' (Hız Tuzağı) filmiyle yapan Bullock, "Çalışırken işimi çok ciddiye alıyorum ve bu iş 7/24 vaktimi alıyor. Çocuklarımın her ihtiyacına ve sosyal takvimine hizmet edeceğim" demişti.

Haberin Devamı

"ÇOK YIPRANDIM"

Bu kararıyla ilgili The Hollywood Reporter'a konuşan Sandra Bullock, yeni röportajına, kendi hızında ve kendi programında ilerlemeyi dört gözle beklediğini belirterek başladı:

Kendi programım dışında kimsenin programına bağımlı olmak istemiyorum. Çok yıprandım. Çok yorgunum ve sağlıklı, akıllıca kararlar verme yeteneğine sahip değilim ve bunun farkındayım.

Sandra Bullock: Sağlıklı, akıllı kararlar verebilecek durumda değilim

"ÇOK ŞANSLIYDIM"

Ünlü isim, elde ettiği başarı için minnettar olmasına rağmen, bunun kişisel hayatı üzerindeki etkileri konusunda endişeli olduğuna da dikkat çekerek, "İş benim için her zaman istikrarlı bir şekilde devam etti ve bunu için çok şanslıydım. İşin benim için koltuk değneği gibi olduğunu anladım. Sürekli bir buzdolabını açıp, orada hiç olmayan bir şeyi aramak gibiydi" diye konuştu.

Sanatçı, oyunculuğa ne zaman geri döneceği sorulduğunda ise, sadece "Bilmiyorum" demekle yetindi.

"BİR DUYURU YAPACAĞIM"

Louis ve Laila isimlerini verdiği iki çocuk annesi oyuncu, "Emekli olmayacağım, sadece bir süre kamera önünde vakit geçirmeyeceğim. Güzel çocuklarım var, ve onlara bakmayı tercih ederim. Çocuklarıma her gün bakıp, şu anda onlarla vakit geçirip hatıralar oluşturmadığım için bana kızmamalarını tercih ederim. Asla emekli olacağımı söylemedim. Ama eğer çocuklarımla birlikteyken emekli olmaya karar verirsem, bir duyuru yapacağım. Kimsenin umursamayacağı, çok önemli bir duyuru" ifadelerini kullandı.

Sandra Bullock: Sağlıklı, akıllı kararlar verebilecek durumda değilim

2022'DE İKİ FİLM

Şu ana kadar birçok ünlü isimle çalışan Sandra Bullock; 25 Mart’ta vizyona giren 'Kayıp Şehir'in yanı sıra, yine Brad Pitt'le birlikte rol aldığı ve 15 Temmuz’da vizyona girecek olan 'Suikast Treni' filmiyle de bu yıl beyazperdede olacak.

Haberin Devamı

"UTANÇ DUYUYORUM"

Öte yandan ünlü isim, içinde bulunmaktan pişman olduğu projesini açıklamıştı. Hollywood yıldızı, “Anımsadıkça hâlâ utanç duyuyorum. ‘Hız Tuzağı 2: Seyir Kontrolü’ isimli bir filmde rol almıştım. Manasız bir yapımdı. Yavaşça adaya doğru giden bir bot vardı” demişti. 1997’de vizyona giren aksiyon türündeki proje, devam filmi niteliği taşıyordu.