Geri Dön

Uraz Kaygılaroğlu diziden ayrıldı mı? Gediz Sefirin Kızı dizisinden neden çıktı?

Sefirin Kızı dizisi Uraz Kaygılaroğlui Gediz karakteri ile ekrana gelen ve büyük beğeni toplayan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun dizi kadrosundan ayrılacağı öne sürüldü. Başrol oyuncusu Neslihan Atagül'ün oyuncu kadrosundan çıkmasıyla gözler Sefirin Kızı'nın Gediz'ine döndü. Peki, Gediz rolünü oynayan Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı dizisinden ayrılıyor mu?

Uraz Kaygılaroğlu diziden ayrıldı mı? Gediz Sefirin Kızı dizisinden neden çıktı?

Uraz Kaygılaroğlu, 2019 yılından bu yana başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Sefirin Kızı dizisinde rol alıyordu. Kısa süre önce Neslihan Atagül'ün sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrılacağını açıklamasıyla dizinin takipçileri büyük şaşkınlık yaşamıştı. Gezi karakterini oynayan Uraz Kaygılaroğlu'nun da diziden ayrılacağı öne sürüldü. İşte, detaylar...

URAZ KAYGILAROĞLU, SEFİRİN KIZI DİZİSİNDEN AYRILIYOR MU?

Neslihan Atagül'ün ardından Sefirin Kızı'nda beklenemedik bir ayrılış daha oluyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Gediz rolü ile ekrana gelen Uraz Kaygılaroğlu'nun bir iki bölüm sonra diziden çıkacağı belirtildi. 25 Ocak akşamı ekrana gelen 37. bölümde Gediz, hayatını kaybetti. Bundan böyle dizi Gediz karakteri olmadan devam edecek.

SEFİRİN KIZI GEDİZ NEDEN AYRILIYOR?

Daha önce yayımlanan haberlerde 2 ay sonra Sefirin Kızı dizisinden çıkacağı konuşulan Kaygılaroğlu'nun, Nare rolünün projeden çıkmasıyla yeni senaryonun oluşturulacağı için bir kaç bölüm sonra diziden çıkacağı belirtilmişti.

 

Magazin Haberleri Bülteni (24 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet