Geri Dön

Survivor ödül oyununu ve sembolü kim kazandı? 8 Mart Survivor ödülü ne oldu?

Ünlüler ve gönüllüler takımları ödül için mücadele etti. Survivor 2021 yarışması kadın ve erkek yarışmacılarının sembol oyunu ile başladı. Yarışmanın takipçileri ise 8 Mart sembol oyununu kim kazandı merak ediyor. Öte yandan haftanın ödülü için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Peki, 8 Mart Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor ödül oyununu ve sembolü kim kazandı? 8 Mart Survivor ödülü ne oldu?

Survivor 2021, eleme öncesi nefes kesen ödül oyunu ile izleyici karşısına çıktı. Kazanmaya alışan gönüllüler, son iki dokunulmazlığı kaybetmişti. Haftanın ilk ödül oyunu için ünlüler ve gönüllüler kıran kırana rekabet etti. Sembol mücadelesi sonrası büyük ödül için kırmızı ve mavi takım oyuncuları yarıştı. İşte, haftanın ödülü...

SURVİVOR SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da yeni haftanın ilk sembol oyunu yine göz doldurdu. Dikkat çeken parkurda ter döken yarışmacılar çiğ köfte ödülü için tüm enerjileri ile oynadı. Günün sonunda kadınlarda sembolü kazanan ünlüler takımından Merve Aydın oldu ve yanında; Sergen, Öykü ve İlayda'yı ödüle götürdü. Erkeklerde sembolü alan isim ise gönüllülerden Berkay seçildi. Başarılı isim ödülü Hanzade, Dora ve Yunus Emre'yle paylaştı.

8 MART SURVİVOR ÖDÜLÜ

Survivor 2021 yarışmasının önemli oyunlarından ödül mücadelesi ekrana geldi. Ünlüler gıda temin etme konusunda büyük sorunlar yaşamaya devam ediyor. 8 Mart Pazartesi günü ise ödül oyunu sonunda kazanana verilecek ödül ise sandviç, havuçlu kek ve kitaplar oldu. Yanı sıra, Kadınlar Günü olması nedeniyle de oyunun açılışı kadınlara verilen çiçeklerle yapıldı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ünlüler takımı, dokunulmazlık oyununda elde ettikleri zaferleri ödül oyunlarında da sürdürmek için parkura çıktı. Gönüllüler ise dokunulmazlığın yanında ödülü de kaybetmek istemiyor. Ünlüler yarışı 6-3 önde götürürken gönüllülerin atağıyla skor 7-8 şeklinde gönüllüler üstünlüğüne döndü ve sonraki turda ise mavi takım bir sayı daha alarak 9 puana ulaştı. Sergen'e karşı mücadele eden Poyraz sayıyı aldı ve takımına ödülü getirdi. Böylelikle kazanan takım gönüllüler oldu.

Survivor ödül oyununu ve sembolü kim kazandı 8 Mart Survivor ödülü ne oldu

Zeynep Tokuş yoga eğitmeni olarak setlere döndü'Deli Yürek' dizisinde canlandırdığı Zeynep rolüyle hafızalara kazınan Zeynep Tokuş, 10 yıl önce evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı. Setlere ara veren Zeynep Tokuş yıllar sonra sete gitti ama bu sefer yeni işi yoga eğitmeni olarak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet