Geri Dön

Yargı Engin kim, gerçek adı nedir? Engin Tilmen'i oynayan Onur Durmaz kaç yaşında, nereli, kim?

Onur Durmaz, Yargı dizisinde Engin karakterine hayat veriyor. Dizide İnci'nin katili olduğu ortaya çıkan Engin Tilmen, aynı zamanda Ceylin'in de yakın arkadaşıdır. Diziden Engin'in katil çıkmasının ardından 'Onur Durmaz kimdir?' sorusu yöneltiliyor.

Yargı Engin kim, gerçek adı nedir? Engin Tilmen'i oynayan Onur Durmaz kaç yaşında, nereli, kim?

Menajerimi Ara dizisinde de rol alan Onur Durmaz, Kanal D'nin kısa sürede sevilen yapımı Yargı'da Engin karakteri ile yerini alıyor. Ceylin'İn kız kardeşi İnci'yi öldüren Engin Tilmen, diziye damga vurmuştu. Dizideki performansıyla öne çıkan Durmaz, 1990 yılında doğdu ve Kocaelilidir. İşte, Onur Durmaz'ın hayatı...

ONUR DURMAZ KİMDİR? 

Durmaz, 1990 Haziran ayında dünyaya geldi. Aslen Kocaeli’lidir. Vienna Konservatorium mezunu olan isim, cast direktörü ve yönetmen yardımcısı olarak da çalışmalar gerçekleştiriyor. Yönetmen yardımcılığı yaptığı sinema filmleri ise Kaçın Kurası ve Bir Baba Hindu isimli filmlerdir. Hadi İnşallah ve Niyazi Dört Nala adlı filmlerinin de cast direktörlüğünü yürütmüştür. 

2021 yılında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı isimli dizide Engin'i oynuyor.

 

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber