Geri Dön
BulmacalarBobin Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bobin Yanıtları

Bobin Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bobin Yanıtları

Bulmaca çözmeyi seven kişiler için zamanın oldukça keyifli geçtiği bilinmektedir. Bu yüzden bulmaca çözen insanlar her zaman için vaktini yararlı bir şekilde geçirmektedir. Herkesin zaman zaman mutlaka bulmaca çözmesi gerekmektedir. Sizler için Bobin bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada Bobin yanıtları nelerdir? Tüm detayları ile derledik.

Bobin Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bobin Yanıtları

Bulmacaların çözülme şekli oldukça basittir. Bulmacada yer alan sorular ve boşluklar bulunmaktadır. Bu boşluklara sorunun yanıtını yazmanız gerekmektedir. Bulmacalarda genellikle klasik sorular sorulmaktadır. Bu yüzden bulmaca çözerken zorlanmazsınız. Birçok kelimeyi aklınızda tutarak rahatça bulmaca çözebilirsiniz.

6 Harfli

Bobin sorusu birçok bulmacada yer almaktadır. Bu sorunun karşısında ise 6 harften oluşan boşluk bulunmaktadır. Bu boşluklara 6 harften oluşan bir cevap yazmanız gerekmektedir. Bu cevap ise makara kelimesidir. Bulmacada bobin olarak bir kelime gördüğünüz zaman karşısına makara yazmak doğru olmaktadır.

Bobin ve makara kelimesi anlam olarak aynıdır. Bu aynı anlama gelen kelimelerin bilinmesi gerekir. Bobin sorusu birçok zaman karşınıza çıkacaktır. Bobin sorusunun yanıtı için makara kelimesinin bilinmesi lazımdır.