Geri Dön
BulmacalarHayvanların Su İçtikleri Taş Veya Ağaçtan Oyma Kap Bulmaca Cevabı Nedir?

Hayvanların Su İçtikleri Taş Veya Ağaçtan Oyma Kap Bulmaca Cevabı Nedir?

Günümüzde birçok insan hobi olarak bulmaca çözmektedir. Özellikle yeni bilgiler öğretmesi ve zihni açan bir özelliği olması bakımından oldukça önem taşımaktadır. Bulmacalarda sık sorulan sorulardan biri'' hayvanların su içtikleri taş veya ağaçtan oyma kap'' olmaktadır. Bu bakımdan bu sorunun cevabını öğrenebilir ve bulmacadaki ilgili sütuna yazabilirsiniz. Sizin için Hayvanların su içtikleri taş veya ağaçtan oyma kap bulmaca cevabı nedir detaylarıyla derledik.

Hayvanların Su İçtikleri Taş Veya Ağaçtan Oyma Kap Bulmaca Cevabı Nedir?

Bulmacalar her yaştan ve her kesimden insanın ilgilendiği bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır. Hafızayı ve zekayı güçlendirmesi, yeni kelimeler öğrenilmesine olanak sağlaması gibi yönleriyle oldukça dikkat çeken ve fayda sağlayan bir hobi olmaktadır. 

 Belli başlı bulmaca çeşitlerine Sözcük avı, halka, altıgen çengel ve çengel bulmacayı örnek olarak verebiliriz.

 Bulmaca çözmek, mantık, dikkat ve hafıza yönünden oldukça faydalıdır. Uzmanlar bulmaca çözmenin alzheimer riskini azalttığını, hafızayı diri tuttuğunu ve zekayı çalıştırıp geliştirdiğini ifade etmektedirler. 

 Birçok bulmacada sorulan '' Hayvanların Su İçtikleri Taş Veya Ağaçtan Oyma Kap'' sorusunun cevabı beş harfli bir kelimedir ve bu beş harfli kelime ''yalak''tır.