Geri Dön

Simit çay buluşması

Kuşadası CHP İlçe Örgütü tarafından düzenlenen geleneksel simit çay kahvaltısı yoğun katılımla gerçekleşti.

Simit çay buluşması

Kuşadası CHP İlçe Örgütü tarafından düzenlenen geleneksel simit çay kahvaltısı yoğun katılımla gerçekleşti. Konuklara teşekkür edip “Biz büyük bir aileyiz” diyen İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, “Altı aylık dönemde belediye başkanlarımız başarılı bir çalışma dönemi geçirdi. Bizlerin de çok çalışması lazım” dedi. 10 yıl önce başlatılan etkinliğin aynı coşkuyla sürmesinden mutluluk duyduğunu belirten Başkan Günel de, “Ulusal iktidara çok yaklaşılan bir dönem yaşıyoruz. Ülkenin yüzde 50’sinden fazlasında yönettiğimiz belediyelerin başarısı bizi iktidara taşıyacak” diye konuştu.

Polis havadan helikopterle uyardı: Evde kal AdanaAdana'da polis, corona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında, helikopterlerle vatandaşlara anons yaparak, "Kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için evinizde kalın. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır" uyarısında bulundu.
Deve şakası arkadaşının aklını başından aldıBirleşik Arap Emirlikleri'nde aç kalan develer yoldan geçen araçları durdurdu. Araçta bulunanlar ise develere ekmek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber