Geri Dön
Ekonomi'Doğru yatırım ve yüksek getiri için Denizİstanbul'

'Doğru yatırım ve yüksek getiri için Denizİstanbul'

Marina ve deniz cepheli 1.200 dönüm arazi üzerine kurulu Denizİstanbul, Keleşoğlu Holding deneyimiyle Yakuplu sahilde hayat buluyor.

'Doğru yatırım ve yüksek getiri için Denizİstanbul'

Deniz İstanbul projesi 4.619 konut ve 330 villadan oluşuyor. Mercan Konakları, Kalyon Evleri ve Marina Evleri satışları devam ediyor.

İstanbul'un en büyük sahil kasabası Denizİstanbul'da hayat başlıyor

Denizİstanbul, konut alanları, spor ve yaşam kulübü, kültürel ve rekreasyon alanları, okul, hastane, otel ve AVM'si ile fark yaratıyor. Deniz kenarı kafe, restoran ve ticari üniteleri, hizmete açık West İstanbul Marina'sı, 1.5 kilometrelik sahili ve kumsalı ile Denizİstanbul, yeşil ve mavi bir kent hayatı sunuyor.

Az Katlı Apartman Daire Konsepti ile Mercan Konakları

Yatırım getirisi ve yaşam kaliyesi memnuniyetiyle Keleşoğlu Holding'in Ataköy’de başlattığı konak konsepti, Denizİstanbul projesinde tekrar hayat buluyor.

Az katlı ve her katta 2 daireden oluşan bloklar, Deniz İstanbul sakinlerine konak hayatının dostluğunu, neşesini ve samimiyetini vadediyor.

Mercan Konak'larında 1+1 daireler 66 ve 75 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 2+1 daireler de 90 ve 144 metrekare olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor. 133 ve 193 metrekare büyüklüklüğünde 3+1 daireler ile 213 metrekareden başlayan 4+1 dairelere de yer veriliyor.

"İdeal Villa" tanımı Marina Evleri ile hayat buluyor...

Marina sadece bi' göz uzağınızda. Gündüz evinizin balkonundan, terasından veya camından
teknelerin martılarla sohbetine tanık olabilirsiniz.

Gece yakamozu seyretmeye doyamaz, "bi' yürüyüş yapalım" der soluğu marinada alırsınız.

Kalyon Evler'inde Yaşam Başladı

West İstanbul Marina'ya komşu Kalyon Evleri, müstakil, ikiz, sıralı ve katlı villalar'dan oluşuyor.

'Her şeyi göze alıyorum' diyerek yerde tekmelediği kadını dakikalarca darbettiSosyal medyada bir kullanıcı, annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdite maruz kaldığını öne sürüp, darp görüntüleri paylaştı. Görüntülerde bir kadını tokat ve tekmelerle darp eden saldırganın, "Seni öldürsem de ben ceza yemem. Haberin olsun. Alacağım ceza en fazla 3-5 ay. Her şeyi göze alıyorum" sözleri dikkat çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler