Geri Dön

Süper Loto (29 Eylül) çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango Online üzerinden Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto çekilişinde haftanın ilk çekilişi ve aynı zamanda Eylül ayının son çekilişi gerçekleştirildi. 6 bilen çıkmayınca 24.442.019 TL tutarındaki büyük ikramiye de devretti. Oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden biletlerini sorgulayabilecek

Süper Loto (29 Eylül) çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango Online üzerinden Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

Sisal Şans ile yeni dönemde çok daha fazla kazandıran Süper Loto bu akşam çekildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 24 milyon 440 bin 178 TL. Süper Loto'da kazandıran numaralar 1 -14- 20- 31- 46- 50 oldu. Sonuçları millipiyangoonline.com'dan kontrol edebilirsiniz.

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO DEVRETTİ

29 EylülSüper Loto çekilişinde 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devretti. 5 bilen 13 kişi ise 22.152,55 TL kazandı.

Süper Loto (29 Eylül) çekiliş sonuçları açıklandı Milli Piyango Online üzerinden Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

SÜPER LOTO ONLİNE NASIL OYNANIR?

 

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

SÜPER LOTO ONLİNE OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Vatandaşlar güvenlik güçlerini alkışladıHatay'ın İskenderun ilçesinde 2 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda çıkan çatışmada bir özel Harekat polisi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber